„Tylko z tobą” ponownie na antenie TVP2!

Cieszący się niezwykle dużą popularnością turecki serial obyczajowy Tylko z tobą będziemy mogli ponownie obejrzeć na antenie telewizyjnej Dwójki. Emisja powtórkowa od pierwszego odcinka startuje już 11 października o godz. 12:50. Jest to wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Nur i Yigita. Poszczególne odcinki będzie można obejrzeć także w serwisie VOD.TVP.PL przez siedem dni od ich premiery w TV. To szczególnie dobra wiadomość dla tych widzów, którzy nie mogą oglądać serialu w południowej emisji telewizyjnej.

Pozostałe wiadomości:

Czego można się było spodziewać, TVP rezygnuje z dalszej emisji serialu Rozdarte serca po pierwszym sezonie. Ostatni 83 odcinek wyemitowany zostanie w sobotę 7 października o godz. 10:55. Miejsce serialu w sobotniej ramówce od 14 października zajmą Ptaki ciernistych krzewów.

W dalszym ciągu nie wiemy jaki serial zastąpi Zranioną miłość. Tytuł powinniśmy poznać jednak na dniach, bo ostatni odcinek pierwszego sezonu Zranionej miłości już w środę 20 września. Liczymy oczywiście na kolejną turecką produkcję.

14 thoughts on “„Tylko z tobą” ponownie na antenie TVP2!

 1. Ale co wy macie za problem z oglądaniem cały serial jest na internecie zresztą nie tylko ten.

 2. Fajnie. Ale dla czego schodzi rozdarte serce po 1 sezonie. Myślałam że tylko tv puls robi takie jaja.?

  1. Jak widać nie tylko TV Puls tak robi że przerywa po pierwszej serii serial.
   My chcemy 2 serie Rozdartych Serc!!!

 3. Prosimy oto zeby dlsze odcinki sezonow bylo rozdartego serca ludzie chca bardzo prosimy

 4. W sumie szkoda że w TVP nie wpadli na pomysł, aby puścić powtórki „Mody na Sukces”, już mieliby załatwioną sprawę na najbliższe 10lat???
  Boże, za co ja place abonament…..

 5. Prosimy o dalsze ROZDARTE SERCA wszystko przerywacie jak w `TV PULS o zgrozo i ciągle nowe seriale.

 6. Wielka szkoda,że nie Grzech Fatmagul. To jeden z seriali, których ze względu na porę nadawania wiele osób nie obejrzało. To naprawdę godny polecenia serial ze świetną fabułą i niosący przesłanie, a gnie ten gniot, w którym nic się nie dzieje, a aktorzy gadają sami do siebie. Podobnie zresztą jak w Elif

 7. Jak można tak po dwóch latach serial przerwać w połowie. Prosimy o dalsze odcinki Rozdartych serc!

 8. To jest bez sensu …… przerywają serial który ma dalszą kontynuację , a powtarzają w kółko to samo , jak nie ” Tysiąc i jedna noc ” …… leci już trzeci raz ??? to teraz znów ” Tylko z tobą ” ????? Masakra !!!!!!!!!

Comments are closed.