„Tylko z tobą” ponownie na antenie TVP2!

Cieszący się niezwykle dużą popularnością turecki serial obyczajowy Tylko z tobą będziemy mogli ponownie obejrzeć na antenie telewizyjnej Dwójki. Emisja powtórkowa od pierwszego odcinka startuje już 11 października o godz. 12:50. Jest to wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Nur i Yigita. Poszczególne odcinki będzie można obejrzeć także w serwisie VOD.TVP.PL przez siedem dni od ich premiery w TV. To szczególnie dobra wiadomość dla tych widzów, którzy nie mogą oglądać serialu w południowej emisji telewizyjnej.

Pozostałe wiadomości:

Czego można się było spodziewać, TVP rezygnuje z dalszej emisji serialu Rozdarte serca po pierwszym sezonie. Ostatni 83 odcinek wyemitowany zostanie w sobotę 7 października o godz. 10:55. Miejsce serialu w sobotniej ramówce od 14 października zajmą Ptaki ciernistych krzewów.

W dalszym ciągu nie wiemy jaki serial zastąpi Zranioną miłość. Tytuł powinniśmy poznać jednak na dniach, bo ostatni odcinek pierwszego sezonu Zranionej miłości już w środę 20 września. Liczymy oczywiście na kolejną turecką produkcję.

14 thoughts on “„Tylko z tobą” ponownie na antenie TVP2!

  1. W sumie szkoda że w TVP nie wpadli na pomysł, aby puścić powtórki „Mody na Sukces”, już mieliby załatwioną sprawę na najbliższe 10lat???
    Boże, za co ja place abonament…..

  2. Wielka szkoda,że nie Grzech Fatmagul. To jeden z seriali, których ze względu na porę nadawania wiele osób nie obejrzało. To naprawdę godny polecenia serial ze świetną fabułą i niosący przesłanie, a gnie ten gniot, w którym nic się nie dzieje, a aktorzy gadają sami do siebie. Podobnie zresztą jak w Elif

  3. To jest bez sensu …… przerywają serial który ma dalszą kontynuację , a powtarzają w kółko to samo , jak nie ” Tysiąc i jedna noc ” …… leci już trzeci raz ??? to teraz znów ” Tylko z tobą ” ????? Masakra !!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *