Zraniona miłość odcinek 80, 81 i 82: Tevfik porywa Azize! [Zdjęcia + streszczenie]

80 (środa 6 wrzesień): Po powrocie do miasta Azize ukrywa przed Tevfikiem prawdę. Ten publicznie oskarża kemalistów o spalenie osady pod Izmirem. Cevdet czeka na odpowiedni moment, by dokonać zemsty na ludziach, którzy dokonali masakry. Weronika w szpitalu powoli dochodzi do siebie. Salih, który ocalał z pogromu, trafia do szpitala, w którym pracuje Azize. Azize jest przygotowana do podjęcia działań według instrukcji Jakuba. Leon spotyka się z ojcem.

81 (czwartek 7 wrzesień): Cevdet i Jakub odwiedzają miejsce po spalonej osadzie. Dochodzi do strzelaniny. Dowiadują się, że to stamtąd generał Wasilij planuje przeprowadzić dalszą inwazję na Anatolię. Azize w tajemnicy spotyka się z Cevdetem. Tymczasem Tevfik poszukuje Saliha, jedynego świadka, który może potwierdzić, kto naprawdę dokonał pogromu tureckich osadników. Znajduje go w szpitalu. Chłopiec jest przerażony na jego widok. Zestresowany zsika się w majtki. Tevfik opowiada Hamiltonowi o Salihu. Hamilton przygotowuje truciznę…

82 (piątek 8 wrzesień): Charles Hamilton odwiedza w szpitalu Saliha i próbuje otruć chłopca. Wchodzi do sali, w której leży chłopiec i wręcza mu przygotowaną truciznę. Do sali wkracza Hilal. Hamilton szybko opuszcza pomieszczenie, a chłopiec nie daje nabrać się na zatruty smakołyk i odkłada go. Ali Kemal czuwa przy łóżku Saliha i wręcza mu figurkę żołnierza. Chłopca wyraźnie rozwesela taki prezent. Leon odwiedza Hilal w szpitalu. Yildiz podsłuchuje ich rozmowę. Azize odprowadza Saliha do powozu. Tevfik w lesie zatrzymuje zaprzęg i mierzy do chłopca z pistoletu. W tym momencie Tevfik zostaje postrzelony w ręke. Dzięki spiskowi Cevdeta i Azize mieszkańcy Izmiru dowiadują się, jaką rolę pełnił Tevfik w likwidacji osady. Zdesperowany mężczyzna bierze chłopca za zakładnika. Nagle pojawia się Azize. Chcąc ratować Saliha, dokonuje wymiany. Teraz to Azize jest zakładnikiem Tevfika. Yildiz postanawia donieść na Leona w zamian za zapłatę.

Zdjęcia:

2 thoughts on “Zraniona miłość odcinek 80, 81 i 82: Tevfik porywa Azize! [Zdjęcia + streszczenie]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *