Zraniona miłość odcinki 67 i 68: Co się wydarzy i Kiedy w TV?

Nowe odc 67 i 68 serialu tureckiego Zraniona miłość swoją premierę na antenie TVP1 będą miały kolejno w piątek 18 i poniedziałek 21 sierpnia. Wszystkich ciekawych przyszłych wydarzeń zapraszamy do czytania opisów i przeglądania zdjęć z tych epizodów, a także zostawienia po sobie komentarza pod wpisem 🙂

67: Wasilij jest wściekły na Leona za skandal na przyjęciu. Upokorzona Yildiz wraca do domu. Tevfik przeprowadza się do Azize. Oddział greckich żołnierzy pod dowództwem Cevdeta usiłuje osaczyć niedobitki oddziału Eszrefa. W miejscu wskazanym przez Tevfika znajdują jednak tylko turecką flagę i list. Wszystko wskazuje na to, że ktoś zdążył ostrzec partyzantów.

68: Azize zwraca Weronice suknię, w której Yildiz przyszła na przyjęcie i zapowiada koniec wszelkich kontaktów między rodzinami. Lucy staje w obronie Weroniki. Mustafa Kemal przysyła izmirskiemu ruchowi oporu rozkaz wydania osmańskiej broni partyzantom Alego Fuata. Cevdet i Jakub głowią się nad sposobem przewiezienia broni do Anatolii. Tymczasem w szpitalu zjawia się kobieta z ciężko chorym dzieckiem. Opowiada o tragedii ludzi, którzy opuścili swoje wsie nie mogąc znieść greckiego ucisku. Azize postanawia zorganizować zbiórkę darów i pieniędzy dla uchodźców. General Wasili, publicznie przyparty do muru nie tylko obiecuje, że nie będzie przeszkadzał, ale też zobowiązuje się do wsparcia akcji. Cevdet postanawia wykorzystać sytuację i przemycić broń w skrzyniach z darami.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *