Elif odcinek 674: Elif trafia do rezydencji ciotki Yusufa! Inci trafia pod opiekę Veysela i Tulay! [Streszczenie + Zdjęcia]

674: Pierwszy odcinek czwartego sezonu. Akcja rozpoczyna się w nowej rezydencji. Przy stole siedzą dwie kobiety. Służąca nalewa wodę z dzbanka. „Dlaczego Tarik nie zszedł na śniadanie?” – pyta Macide, nestorka rodziny. „Przygotowuje się, mamo. Jak wiesz, całą noc spędził w firmie” – odpowiada Humeyra. Następnie zerka na swój telefon. – „Kerem właśnie wrzucił zdjęcie z lotniska. Napisał: Nie zapomnij o mnie, Ameryko. Zobacz, mamo”. „Ach, mój piękny syn. Cieszę się, że będę miała go na oku”. „Kerema? Wierzysz w to, co mówisz? Będzie dobrze, jak zobaczysz go chociaż raz w tygodniu”.

„Vildan, chcę wyprawić wielką ucztę z okazji przybycia mojego syna” – Macide zwraca się do służącej. – „Powiedz Yildiz, żeby przyrządziła nerkowce i zupę z jarmużu. Kerem bardzo ją kocha”. „Kerem na pewno przyzwyczaił się już do amerykańskiego jedzenia, jak pankejki czy płatki kukurydziane”. W tym momencie w jadalni pojawia się Tarik, zięć Macide. „Wiatr Kerema już wieje w rezydencji” – stwierdza mężczyzna. – „Jest skarbem i przyszłością rodziny Haktanir. Tym razem naprawdę się za nim stęskniliśmy, czyż nie? Chcę z nim współpracować. Wiem, że wniesie dużo do firmy”. „Zgadza się” – potwierdza ciotka Yusufa. – „Ta firma jest dziedzictwem jego ojca”.

Nagle z głębi domu dobiega jakiś trzask. „Co to było?” – pyta Macide. „To chyba ze spiżarni” – mówi Humeyra. „Nie, nie… To na pewno koty musiały coś przewrócić” – tłumaczy od razu Vildan, jakby chciała coś ukryć. – „Zaraz to sprawdzę”. Służąca udaje się do piwnicy, gdzie znajduje się… Elif! „Co ty robisz?! Nie chcę słyszeć choćby piśnięcia, ty brudna wiedźmo!” – grzmi kobieta. – „Dlaczego muszę mieć z tobą do czynienia? Nie rozumiesz, co się do ciebie mówi?”. „Przepraszam, pani Vildan” – odzywa się dziewczynka. – „Prawda jest taka, że…”.

„Zamknij się!” – rozkazuje służąca i groźnie unosi rękę do góry. – „Ile razy ci to mówiłam? Miałaś nie hałasować!”. „Ja tylko…”. „Milcz! Rujnujesz wszystko, czego się dotkniesz! Już wiem, jak cię nauczyć posłuszeństwa!”. Służąca chwyta za duży pojemnik z olejem i rozlewa go na podłogę. „A teraz to wszystko posprzątasz!” – rozkazuje. – „Uduszę cię, jak zobaczę choć jedno tłuste miejsce!”. W następnej scenie widzimy, jak Tarik zatrzymuje Vildan na korytarzu. „Skąd dobiegał hałas?” – pyta mężczyzna. „To ta dziewczynka…” – odzywa się służąca. „Nie wspominaj o niej. Nie chcę, żebyś wypowiadała jej imię. Nie mogę uwierzyć, że jesteś aż tak nieodpowiedzialna, Vildan. Dlaczego ta dziewczynka jest w rezydencji? Ukryj ją gdzieś indziej”.

„Dokąd mam ją zabrać?” – pyta kobieta. – „Zamknęłam ją w spiżarni, by móc mieć ją na oku”. „To nie jest zabawa, Vildan” – oświadcza Tarik. – „Posłuchaj, nikt nie może się o niej dowiedzieć. Nie chcę, żebyś popełniła więcej błędów. Bądź bardzo ostrożna, inaczej cię zrujnuję”. Akcja przenosi się na plac zabaw. Tulay i Veysel siedzą na ławce i obserwują, jak Inci zjeżdża ze zjeżdżalni. Po chwili dziewczynka przybiega do nich i zajada się kanapką. „Jesteś naprawdę odważna” – zauważa Veysel. – „Wysokość w ogóle cię nie przeraża, prawda?”. „W ogóle” – potwierdza Inci. – „Chciałabym być ptakiem i latać po niebie. Mogłabym polecieć, gdziekolwiek bym chciała”.

„Powiedz wujkowi Veyselowi, dokąd chcesz się udać, a zabiorę cię tam od razu” – oznajmia mężczyzna. „Chciałabym pójść do miejsca, gdzie jest Elif” – mówi dziewczynka. – „Bardzo za nią tęsknię i chciałabym ją zobaczyć”. „Cóż, zrobimy to innym razem…”. Na twarzach Veysela i Tulay pojawia się przygnębienie. „Zawsze mówisz, że pojedziemy do niej kiedy indziej” – stwierdza Inci. – „Chciałabym znaleźć się w jednym miejscu z Elif i móc się z nią bawić. Ciociu Tulay, kiedy Elif wróci? Czy możemy zadzwonić do cioci Melek i wujka Yusufa i zobaczyć się z nimi? A może Elif wcale za mną nie tęskni? Ani razu do mnie nie zadzwoniła”.

„Czy coś takiego jest możliwe? Elif cały czas myśli o tobie” – zapewnia Veysel. „To dlaczego ani razu do nas nie przyszła?” – pyta Inci. – „Może my ich odwiedźmy? Na przykład jutro!”. „Jutro? Niestety, jutro nie mogę…”. „Dlaczego? Czy oni są bardzo daleko stąd?”. W tym momencie jeden z chłopców woła dziewczynkę. Inci biegnie do niego. „Każdego dnia pyta nas o Elif. Nie wiem już sama, co jej mówić” – wzdycha Tulay. „To prawda, coraz bardziej nalega na odwiedziny” – stwierdza Veysel. – „Ale jak mamy to jej wyjaśnić?”. „Och, jak możemy jej powiedzieć, że Elif nie żyje?”.

„Czasami myślę, że skoro nie znaleziono jej ciała…” – odzywa się Veysel. „Minęło sześć długich miesięcy” – mówi Tulay. – „Nigdzie jej nie ma. Ani martwej, ani żywej. Co się stało z tą małą dziewczynką?”. „Nie mogę tego pojąć. Gdyby żyła, na pewno ktoś by ją znalazł. Jakaś część mnie wciąż chce wierzyć, że Elif nadal żyje. Jednak wraz z upływającym czasem ta nadzieja we mnie gaśnie”. W następnej scenie widzimy mężczyznę stojącego na wybrzeżu. Wpatruje się w morze i napawa się jego zapachem. „Tak bardzo tęskniłem za tym miastem” – mówi. „Twoja rodzina także za tobą tęskni, Kerem” – odzywa się Mustafa. – „Powinniśmy już jechać”.

„Ja także się za nimi stęskniłem, ale najpierw chcę się przespacerować” – oznajmia Kerem. „Twoja mama poprosiła mnie, żebym zabrał cię prosto do domu i muszę to zrobić” – oświadcza Mustafa. „Zobacz, jestem już dorosły. Sam wrócę do domu”. „To niemożliwe. Co powiem twojej mamie?”. „Powiesz, że zatrzymałem się na mieście, by zjeść kebab. Obiecuję, że wkrótce wrócę”. W kolejnej scenie widzimy dziewczynę, w zagubieniu błąkającą się po mieście. „Gdzie jest ta ulica?” – zastanawia się dziewczyna, rozglądając się dokoła. – „Mam nadzieję, że znowu nie pomyliłam adresu”.

Po długiej i wyczerpującej podróży dziewczyna dociera pod drzwi poszukiwanego domu. Otwiera jej jakaś kobieta. „Dzień dobry. Szukam pani Asiye” – oznajmia dziewczyna. „Żadna pani Asiye tu nie mieszka” – pada odpowiedź. „To niemożliwe. Trafiłam dobrze. Ulica Manolya, numer dziewiętnaście. Asiye pochodzi z naszej wioski. Jest bardzo miła i niewysoka”. „Ach, masz na myśli tę starszą panią. Kim jesteś dla niej?”. „Asiye jest kuzynką mojej mamy”. „Rozumiem, tylko, że ona…”. „Wiesz, dokąd się przeprowadziła? Muszę ją szybko znaleźć”. „Przykro mi. Pani Asiye zmarła trzy miesiące temu”.

Zasmucona dziewczyna odchodzi z walizką w ręku. „Co mam teraz zrobić?” – pyta siebie. – „Jak poradzę sobie sama w tym wielkim mieście? Nie mam nikogo, kto mógłby mi pomóc, i nie mogę też wrócić do domu”. Pogrążona w beznadziei dziewczyna idzie dalej przed miasto. Nagle dostrzega kogoś, a na jej twarzy pojawia się przerażenie. „O Boże, to moi bracia!” – krzyczy i co sił w nogach ucieka. „Reyhan! Zatrzymaj się!” – krzyczy jeden z dwójki goniących ją mężczyzn.

Akcja przenosi się do samochodu Kerema. Syn Macide stoi na światłach i rozmawia przez telefon. „Dobrze, zaraz tam będę. Do zobaczenia” – mówi mężczyzna i rozłącza się. Nagle do jego samochodu ktoś wsiada. To Reyhan! „Co robisz?!” – pyta oburzony Kerem. – „Moje auto to nie taksówka! Wysiadaj!”. „Przepraszam, ale nie mogę tego zrobić” – tłumaczy zdyszana dziewczyna. „Wysiadaj! Jesteś szalona czy co?!”. „Nie mogę wysiąść! Ruszaj, proszę!”. „Powiedz mi, o co chodzi? Kim jesteś?”. Światło zmienia się na zielone. Stojący za Keremem kierowcy zaczynają trąbić.

Kerem rusza. Reyhan chowa się głęboko w fotelu, by bracia jej nie dostrzegli. „Och, coś takiego nigdy nie przytrafiło mi się w Kalifornii” – mówi mężczyzna. – „Nie mogę w to uwierzyć. Może powiesz mi wreszcie, co robisz w moim samochodzie?”. „Nic nie robię. Co jest złego w małej podwózce?” – odpowiada dziewczyna. „Och, to kara boska za to, że postanowiłem spotkać się z przyjaciółmi przed spotkaniem z rodziną”. Akcja przenosi się do rezydencji. Vildan wchodzi do piwnicy, silnie chwyta Elif za rękę i zaprowadza ją do przybudówki, którą zajmuje służbą.

„Mam cię dość! Omal nas nie złapali przez ciebie!” – grzmi służąca. „Ale ja nic nie zrobiłam…” – mówi Elif. „Milcz! Nie waż się choćby pisnąć!”. „Ciociu Vildan, nic nie jadłam od ostatniej nocy. Jestem bardzo głodna”. „A co ty sobie myślisz? Że chleb i woda są za darmo?! Co zrobiłaś, by na nie zasłużyć?” – kobieta zrzuca obrusy na podłogę. – „Najpierw masz je wszystkie złożyć!”. Jak Elif trafiła do rezydencji Macide? Co z Melek? Czy kobieta żyje?

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

28 thoughts on “Elif odcinek 674: Elif trafia do rezydencji ciotki Yusufa! Inci trafia pod opiekę Veysela i Tulay! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. W tygodniu wrzucę jeszcze jedno streszczenie i na tym poprzestanę. Tak jak napisałem wcześniej, nie mam czasu na pisanie opisów do trzech seriali.

   1. Dziękuję, a streszczenie. Trochę szkoda że więcej nie będzie a wiesz może czy ktoś gdzieś wrzuca lub będzie zamieszczał streszczenia Elif?

   2. Ko Dzięki tobie nie musiałam oglądać tego serialu bo nie mam na to czasu a mogłam chociaż streszczenia poczytać. Zastanów sie jeszcze proszę nad tym, wielu ludziom zależy na twoich streszczeniach.

 1. Aaaaaaaa, dziękuję, jednak dodajecie! Naprawdę dziwnie było odwiedzać tę stronę i nie widzieć żadnego streszczenia Elif. Jesteście świetni.

 2. ale po odejściu aliye zeynep selima to co już od 674 odcinka dali nowych aktorów na to miejsce?bo chyle myślałem że to wogóle nie ten film nie ta treśc znaczy streszczenie ale kapnełem że to film elib bo na dwóch zdjęciach vesel tulay elif ten mustafa to kapnelem że to elif film no zresztą na nagłowku jest napisane elif odcinek 674 itd.dziwnie będzie bez zeynep selima i aliye ci nowi zupełnie aktorzy w innych zupełnie domach sie akcja będzie toczyć strasznie bedzie dziwnie jakby nie ten film zupełnie i nie to streszczenie elif osobno inci osobno to już nie będzie tenm sam film co poprzednio bez mojej ukochanej aktorki to juz nie to samo bez zeynep.to moja sympatia jako aktorke jako moją największą fanke poprostu kocham zeynep (gulcin tuncok)zakochałem sie w niej żle mi będzie oglądać ten film w 4 sezonie bez mojej ukochanej zeynep ja chcem zeynep spowrotem brakuje mi jej zeynep geri gel lütfen. lutfen.

  1. Selim za 60 czy sto odcinków wysle list do Veyselai tulay o swoim leczeniu w sprawie takze Elif i Melek,ktory ten list przecxytają Tulay i Veysel następnie Melek zachęcając ją do poszukiwania Elif.

   1. Inci,Tulay ,Veysel odnajdą Melek w domu Julide siostry przyrodniej Vildan , a potem Tarik wpadnie na trop Melek i będzie ją scigał i straszył porwie ją ale Veysel ja uwolni następnie Iarik (osoboście) zastrzeli Veysela a Melek odnajdzie elifpracujac w domu Maide i Kerema .Tulai i Imci spotkaja siez Melek i elif po czym pożegnaj siez nimi i z Julide i icj synem Emirhanem i wyjadą do miasta Mersin, Mustafę człowieka Macide,ktory szukal Melek zamorduje Tarik ,odnajdą cialo Mustafy,Tarik będzie chcial uciec na końcu Rana kochanka Tarika ,który zerwal z Humeyra doniesie na Tarika i go aresztują ,Podzas slubu Kerema kochanka Tarika Rana kaze zamordować Elii Melek ale jak poaże piąty sezon Melek będzie tylko ranna i wraz z Elif będą się ukrywa na pogranicxu Uskudar i Beykoz u Ashli i niejakiego Se data ,a do Rany kochanki Tarik dołaczy Kijmet ciotka Yusufa i Kerema,siostra MAcide i ijej syn Mahir ale to już na ;oczatku piątego sezonu.

 3. bez selina zeynep i aliye to już nie ten sam film jak nie ten film do kitu już bez zeynep to nie to samo.

  1. no wlasnie nie wiadomo nir jrst to powiedziane MAcude jest ciotka Yusufa ale jej zieć Tari maż jej corki Humeyty kuzynki Yusufa przetrzymuje elif zamknieta w piwnicy tak ze widzi tylko co nieco przez okienko sam ?tarik tam trxymać jej nie chcial ktoś inny{Arzu-Sule Yavuz} ja przekazal Vildan na stronie internetowej Cemre Melis Cinar Melodiy na You tube powiazanejz Yesil Yapim jak Pokito Iabeli d/amli jest fragment z wypadkiem na kocu 3 sezonu z jej jest narratorem wypowiedzi wynika ze nie tylmo tarik maczał palce w tej kraksie ale takze Arzu,ktora jak podaje nieoficjalnie Cemre Melis miala Arzu bez powrotu zadzialać jak z bomba na początku nastepnego sezonu wiec przeszmuglowanie zeszpitala elif po 6 miesiacach do czy cyba 3 miesiacach pobytu Elif w szpitalu w ręcę Vildan i tarika to także jej sprawka chociaż oficjalnie ew serialu sie już nie pojawilą sama ERlif spiewajac przypomina sobie rożne sprawy z preszlosci takze z Arzu wiec to byla zemsta tarika i arzu ktora incognito lub pod swoim imieniem jej pomogla sama Elif nieiwiele pamiętala sprzed wypadku ale swojarodzin enadal)Emiroglu)ale tez jaka zla pania{Arzu -Sule Yavuz]ktora przekazal ją w ręće Vildan i /Tarika potem z nowu zachoruje i z nowu ze szpitala trafi do Macide KeremHumeyryTarika oi Vildan i odkryje ją Reyhan a p jej odejsciu Vildan bęzie lepsza i Elif bedzie dostrzegać na ulicy Melek ale Vildan nie bedzie jej pozwalala na spotkanie az Melek pod przezwiskiem Serce zatrudni sie w domu Hactabirow w czasie rozmowy z Melek Elif będzie niewiele pamiętala poza swoja rodzina dawna wujkiem Selimem jego bratem czyli swoim prawdziwym ojcem i Aliye orz Yusufem Veyselem Tualy i Inczi chociaz wiecej anizeli Melek będzie też pamiętala tajemniczą panią panie ktora ktore przekazala/y ja Tarikowi i Vildan czyli prawdopodobnie Leylę kuzynkę Yahyi pracujacego dla Tarika i prawdopodobnie Arzu teraz Sule Yavuz ta mówila iż chętnie pomoglaby Tarikowi podczas telefonowana w kafejce,tak wiec wypadek,hamulce i ciezarowka to sprawka Yahyi krewnego Leyli ale przezmuglowanie e/lif w ręće Vildan slużacej
   hactanirow o czym Tarik oczątkowo nie wiedzial to dzieło wlasnie Yahyi,Leyli i wlasnie najpewniej Arzu bo w chwili spiewania piosenki Elif przypominala sobie retrospekcje wlasnie takze z Arzu,Jedyne co z kolei poczatkowo Melek pamiętala to Leyla i Yahya i że przed kimś uciekala ze szwalni najpierw dobrowolnie potem przed kimś przed wypadkiem a potem ukrywala się po wypadku przed kimś kim jakimiś mężczyznami i kobietami takze przed Arzu {Tarik i jakimiś kobiietami -Leyla Arzu}wiec i wyjazd do Bursy i Kocaeli wiec musieli sie on Leyla Yahya i chya wlasnie Arzu Sule Yavuz i prędzej czy pożniej kręcic wokol samochodu po wypadkuskąd zrezztą Tarik wiedzial jak wyglądala Melek gdy jaspotkal skoro ozenila sie z Yusufem na końcu no wląsnie od Leyli Yahyi i chyba anonimowo od Arzu -Sule Yavuz,,,

 4. wszystko fajnie nowa seria itd.ale ci aktorzy nowi akcja filmu w innych domach dziwnie jakoś tak bez tego co było a gdzie w tej serii podziali sie ayla murat orchan sitare leyla ,jej matka otem ten postrzelony yahia i cała reszta grająca w tym filmie w poprzednich sezonach noo pomijam selima i zeynep bo oni wyjechali z selimem na leczenie do ameryki,apropo odeszli i teraz nic nie wiadomo będzie jak tam leczenie czy pozytywnie czy nie czy selim przeżyje czy umrze (w filmie)co z zeynep kiedy urodzi i co dziewczynka?chłoopak?pozmieniali to wszystko i teraz nie wiadomo co jak u kogo postaremu sorry ale po mojemu tyle co sie da powinno wszystko wrócić postaremu ci reszta aktorów co grali powinni wrócić i tu grać jak ayla murat leyla itd.a nie kurde aktorów pozmieniali na nowych zupełnie akcja filmu w innych domach w innych rezydencjach oprawa muzyczna na początek i koniec filmu bedzie zupełnie inna jak do tej pory bezsensu poco było to zmieniać jak widzowie sie już przyzwyczaili do tego co było a teraz pozmieniali coś aktorów itd.to już nie ta sama elif co wcześniej gdyby nie isabella damla czyli główna bohaterka czyli elif to wogóle by to nie było wiadomo że to film wogóle elif bo wszystko pozmieniane,no i mówie nie będzie już wiadomo co z selimem co z zeynep ajjjj kijowo ale co ja moge tylko sobie pogadać nic wiecej ja scenarzystą tego filmu nie jestem scenariusza nie pisze ról do tego filmu to co ja moge nic.

  1. Najwyraźniej dla aktorów gra ciągle w tym samym serialu stała się nużąca, więc odeszli z obsady i przyjęli role w innych produkcjach, a trzeba pamiętać, że praca na planie serialu to często 12 godzin dziennie, a aktor chce wcielać się w coraz to inne postacie. Zeynep i Selim w 4 sezonie wysłali Tulay i Veyselowi list, w którym napisali, że razem z Aliye chcą szukać Elif i Melek. Potem ten list Tulay i Veysel przeczytali Melek, kiedy już się odnalazła. Leyla odeszła z „Elif” i zagrała potem w serialu „Söz”, w którym wystąpił też aktor grający Cevahira. Aktor grający Ümita został reżyserem i nakręcił własną komedię „Hayatta Olmaz”, w której też zagrał; poza tym gra też w innych produkcjach. Aktorka grająca Arzu po odejściu z „Elif” wystąpiła w wielu serialach i filmach, a aktorka wcielająca się w Goncę bodajże spodziewała się dziecka, a od czasu jego narodzin dotychczas nigdzie już nie wystąpiła. Dziewczyna grająca Sunę ze szwalni jest prezenterką w telewizji jakiegoś klubu sportowego ze Stambułu. Aktor grający Yusufa gra w różnych produkcjach i koncertuje w klubach w Stambule. Aktor wcielający się w Murata po „Elif” nigdzie nie wystąpił, więc może odszedł z serialu, bo zawiesił swoją karierę aktorską. Ayla i Kaan albo dogadali się z jej ojcem i gdzieś wyjechali, albo – tak jak się obawiała – zginęli z jego ręki. Aktorka grająca Sitare gra w różnych serialach, a w jednym z najnowszych, „En Uzun Gece”, wystąpił też Yusuf z „Elif”. Widocznie po 3 sezonie aktorzy stwierdzili, że czas podjąć się ról w innych serialach i filmach, a wraz z ich odejściem „Elif” przestał być tym znakomitym serialem, którym był do 3 sezonu. Zdecydowanie w 4 i 5 sezonie brakuje rodziny Emiroğlu, zwłaszcza Zeynep, Selima i Aliye, a także szwalni Cevahira, która tak wiele wniosła do fabuły w 3 sezonie, a Cehavir się nawrócił, gdy poznał prawdziwe oblicze Arzu, ponadto Melek zżyła się z koleżankami ze szwalni, które potem były na jej ślubie. Szwalnia mogła zostać w 4 i 5 sezonie po sąsiedzku z antykwariatem, który Yusuf oddał Sitare i Orhanowi. Z tymi aktorami z 4 i 5 sezonu to już nie ten sam serial.

 5. Obejrzałam pierwszy odcinek nowej serii i mi się spodobało. Oczywiście tęsknię za dawnymi bohaterami, ale uważam też że odświeżenie tego serialu wyszło dobrze. Teraz są nowe wątki, które zapowiadają się ciekawie. Do tego piękna rezydencja, fajna jest też nowa muzyka.

  1. Nowe wątki były koniecznością, skoro prawie wszyscy (z wyjątkiem Elif, Melek, Tulay, Inci i Veysela) odeszli z „Elif” na rzecz innych seriali i filmów, albo innej działalności. Niestety, serial stracił najlepsze postacie, którymi byli Zeynep, Selim, Aliye, Arzu, Gonca i Murat. Z obsady odeszli aktorzy, na których ten serial się opierał. W trzecim sezonie wprowadzono wątek z Cevahirem i dziewczynami ze szwalni, a także Yusufem i Ümitem, przy zachowaniu rdzennych bohaterów – to było znakomite urozmaicenie fabuły. Od czwartego sezonu jest to zupełnie inny serial.

   Nowa muzyka jest ładna, ale to nie to samo, co muzyka Korhana Narta do trzeciego sezonu.

 6. Mi również podoba się nowa seria. Teraz jest więcej akcji. Pod koniec trzeciej serii było już dość nudno. Dialogi przedłużały się na siłę. Aliye ciągle płakała przez Selima chorobę, rozumiem że to matka i wiadomo,że będzie rozpaczać. No ale ile razy można było słuchać jej gadania,żeby Bóg zabrał ją, a nie jej syna. Już za dużo tej dramaturgii.
  Szkoda, że tak dużo aktorów odeszło. Bardzo ich polubiłam. Przede wszystkim Selima. No trudno. Trzeba się pogodzić z ich odejściem i spojrzeć przychylnym okiem na nowych. Już mi się spodobali Kerem i Reyhan. Zapowiada się ciekawie.

  Muzyka zarówno wcześniejsza jak i ta nowa jest piękna. Teraz bardzo mi się spodobała jedna piosenka, chyba Elif ją śpiewa. Bardzo wzruszająca piosenka.

  1. Rozpaczanie Aliye rzeczywiście nieco się dłużyło. Po ślubie liczyłem na jakieś wesele z udziałem zaproszonych na ceremonię gości. Akcja trzeciego sezonu jakby się urwała, a fabularny czas przeskoczył aż o 6 miesięcy. Brak dotychczasowych bohaterów jest niestety bardzo odczuwalny. Brakuje Zeynep, Selima, Aliye, intryg Arzu, Murata, Sitare, Orhana oraz szwalni z Cevahirem i pracownicami, zwłaszcza z Suną i Aysel. Nowe postacie były koniecznością dla autora scenariusza, skoro dotychczasowi aktorzy byli już znudzeni grą w serialu i odeszli z obsady po 3 sezonie. Ale bez nich to już nie jest serial „Elif”.

  1. tO KUZYN yUSUFA SYN WSTRĘTNEJ kIJMET SIOSRY mADZIDE I tURGUTA uSTUNA CIOTKI yUSUFA
   GRA GO NIEJAAKI FATIH AYHAN TERAZGRAJĄCY Z PRZERWA Z POWODU CHOROB W bAHARI BEKLERKEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *