Elif odcinek 79, 80, 81: Ślub Zeynep i Erkuta! [Zdjęcia + Streszczenie]

Sprawdź co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu tureckiego Elif. Zapraszamy do czytania opisów i oglądania bogatej galerii zdjęć z tych epizodów. Od 28 sierpnia nie ma już powtórek odcinków w telewizji, można oglądać jedynie premierowe odcinki Elif o godzinie 14:00 na antenie TVP1 oraz w wersji online na stronie VOD.TVP.PL.

79 (wtorek 29 sierpień): Arzu jest wściekła na Kenana. Pyta go o jego przeszłość związaną z Melek. Aliye, zaniepokojona tą sytuacją, traci przytomność i trafia do szpitala. Erkut krok po kroku zbliża się do małżeństwa z Zeynep. Melih, chcąc zemścić się na rodzinie Emiroğlu, próbuje pozbyć się jej głowy – odcina dopływ leku podtrzymującego Aliye przy życiu. Arzu, myśląc, że jej małżeństwo jest zagrożone, porozumiewa się z Veyselem i razem tworzą plan dotyczący Elif. Jaki koniec spotka Elif?

80 (środa 30 sierpień): Elif jest razem z Melek. Jej nagłe zniknięcie wywołuje panikę w domu rodziny Emiroğlu. Melih zostawia Aliye przy życiu – nie jest w stanie zabić drugiego człowieka dla zaspokojenia własnej żądzy zemsty. To dla niego zbyt wiele. Veysel odwiedza Ayşe i grozi jej. Elif jest szczęśliwa witając się z Zeynep. Melih kolejny raz odwiedza Melek. Widok siostry sprawia, że jest szczęśliwy.

81 (czwartek 31 sierpień): Nadszedł dzień zaślubin Zeynep i Erkuta. Zeynep jest wewnętrznie rozdarta. Sercem czuje, że kocha Selima, ale rozsądek podpowiada jej, że powinna poślubić Erkuta. Śni o ślubie z Selimem, który nagle przemienia się w Erkuta… Zlana potem wybudza się z tego koszmaru. Nie wie co ma robić. Jest przerażona. Czy Zeynep wypełni umowę z Veyselem i wejdzie w związek małżeński z Erkutem? Czy może jednak ktoś w ostatniej chwili im przeszkodzi…?

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *