Elif odcinek 186: Ślub Selima i Zeynep, strzał i krew! [Streszczenie + Zdjęcia]

186 (czwartek 1 lutego): Finał pierwszego sezonu. Selim śni o swoim nadchodzącym ślubie z Zeynep. Kiedy szczęśliwi składają podpisy na akcie małżeństwa, nagle wokół nich pojawia się mnóstwo krwi… Selim budzi się zlany potem i ciężko oddycha. Ma obawy, że mogło wydarzyć się coś złego. Dzwoni do Zeynep, na szczęście okazuje się, że dziewczyna jest cała i zdrowa i właśnie wstała. Serdar wysyła do Arzu sms-a. Stawia jej ultimatum – albo zabierze Tugce i wróci do niego, albo on wyjawi Kenanowi, kto jest prawdziwym ojcem dziewczynki. Veysel spożywa z Tulay wspólne śniadanie. Kobieta jest niespokojna, obawia się zemsty ze strony ludzi jej byłego szefa. Kenan dzwoni do Selima. Informuje brata, że jest właśnie w drodze na jego ślub. Sadik mówi Melihowi o planowanym przybyciu Kenana na ślub. Obaj dochodzą do wniosku, że ta uroczystość jest świetną okazją do zaprezentowania wszystkim płyty z nagraniem. Selim w tym czasie przygotowuje kompilację wspólnych zdjęć z Zeynep, które chce pokazać gościom na weselu. Zeynep z jednej strony jest bardzo podekscytowana swoim ślubem, z drugiej trudno jej się rozstać z Melek i przeprowadzić w obce miejsce. Arzu namawia Erkuta, by walczył o dziewczynę, którą kocha. Murat przychodzi do domu Melek. Przyznaje się do wielu błędów i prosi Zeynep o wybaczenie. Oboje się rozpłakują. Sadik zamienia płytę ze zdjęciami przygotowanymi przez Selima na płytę z nagraniem Arzu! Selim przyjeżdża po pannę młodą. Murat przeprasza także jego. Do rezydencji zaczynają przybywać goście. Wśród nich brakuje jednak Kenana. Rozpoczyna się uroczystość zaślubin. Arzu przemyca Erkuta do rezydencji. Z tarasu oglądają ceremonię. Kobieta wręcza Erkutowi pistolet i każe mu zastrzelić Selima! Młodzi oraz świadkowie składają podpisy na akcie małżeństwa. Selim prosi wszystkim o uwagę. Zaprasza gości do obejrzenia pokazu slajdów przedstawiających historię miłości jego i Zeynep. Całość ma zostać wyświetlona na ogromnym ekranie. Zniecierpliwiona Arzu udaje się na balkon do Erkuta. Rozkazuje mu natychmiast zastrzelić Selima. Mężczyzna nie jest jednak w stanie zabić drugiego człowieka. Tymczasem na ekranie pojawia się film z porwania Arzu, który wywołuje poruszenie wśród wszystkich zgromadzonych. Przerażona Arzu przechwytuje broń od Erkuta i wymierza w kierunku nowożeńców! Erkut próbuje ją powstrzymać, ale bezskutecznie. Pada strzał! Elif, Selim i Zeynep są cali we krwi! Ciąg dalszy nastąpi…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

13 thoughts on “Elif odcinek 186: Ślub Selima i Zeynep, strzał i krew! [Streszczenie + Zdjęcia]

      1. tylko ze na wskutek odniesionych ran zeynep bedzie sparalizowana przez polowe 2 sezonu bedzie walczyc o to by znowu chodzic… I ta w koncu uda sie jej

    1. Ale nie od razu jedynka lubi „zaskakiwac” ryzykujac kupowaniem malo popularnych tureckich seriali (mini-serie) tak bylo m.in (sekrety ojca, w sercu miasta) i stawiac mozna spokojnie ze i po elif nie bedzie kontynuacji nie tak predko (2 sezon ma wiecej odc i w Polsce okrojone wiec wyjdzie ok 200 ) – lepiej dla nich jak wyemituja inna turecka produkcje , ktora ma (60odc) albo i tez inna turecka serie tala z 1 sezonem z iloscia odc ok 150-160 bo wtedy zdaza przetlumaczyc 2 sezon Elif… Tymczasem dopoki tvp1 nic nie potwierdzilo, ani zadna gazeta, internet czy fanowskie strony nie maja pojecia co poleci po elif to lepiej zaczekac do 2 lutego bo wtedy bedzie wiadomo co wyemituja.

  1. Ja tylko wiem ze na ,jednym portalu pisze nie bedzie kontuacji telenoweli Elif 🙁 to juz jest koniec lepiej ogladajcie na youtube bo nei dociekacie sie fani elif tego w tvp 1 zobaczycie moje slowa .

    1. Nie bedzie kontynuacji elif na pewno nie bezposrednio po finale 1 sezonu. .. Polska zawsze pod tym wzgledem jest do tylu… Inne kraje emitujac elif, emituja najpierw 1 sezon i bez czekania leci(2-3 sezon) tak np jest w Perú, Chile, Puerto Rico, Meksyk, Kolumbia i Bolivia…i baaa nie obcinaja odcinkow ,u nich odc trwa ponad godzine i dlatego rownaja sie odc ilosci odc (numeracji tureckiej)

  2. I ni to z gruszki ni z pietruszki zaczną emitować serie 2i np. za pół roku? Oglądanie w takim razie traci sens. Zdąrzę nauczyć się tureckiego i obejrzę na yt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *