Meandry uczuć odcinek 54: Suhan zostaje napadnięta! [Streszczenie + Zdjęcia]

54 (środa 21 lutego): Tahsin, który dochodzi do siebie w szpitalu po postrzale, prosi wszystkich, by zostawili go i pojechali do domu. Chce, by został przy nim jedynie Korhan. Następnie pyta syna, gdzie podziewał się każdy z nich w momencie zamachu. Szczególnie interesuje go, co robiła wtedy Mihriban oraz jej syn Bulent oraz dlaczego Adalet tak późno przyjechała do szpitala. Zleca mu również przeliczenie wszystkich strzelb, które znajdują się na ich farmie. Korludag podejrzewa, że ktoś z najbliższych mu osób może stać za próbą zamachu na jego życie. Uważa także, że ta sama osoba stoi za morderstwem matki Cesura. Kemal sugeruje Cesurowi, że to Rifat może być odpowiedzialny za postrzelenie Tahsina. Alemdaroglu jednak wyklucza taką możliwość. Mimo wszystko próbuje skontaktować się z Rifatem, ale on jest rozczarowany sposobem dochodzenia sprawiedliwości przez Cesura i nie odbiera telefonu. Tymczasem do warsztatu Rifata przyjeżdża Suhan. Kobieta czuje się zagubiona i prosi mężczyznę o pomoc.

Po rozmowie z Rifatem Suhan udaje się do domu w Niszantaszi. Wyciąga z szafki albumy ze starymi zdjęciami i uważnie je przegląda. Z rana do domu Mihriban pukają policjanci. Okazuje się, że porzucona przez strzelca broń zarejestrowana jest na jej nazwisko! Kobieta jest zaskoczona. Odkrywa, że należąca do niej strzelba faktycznie zniknęła z jej domu. Funkcjonariusze zabierają kobietę na przesłuchanie. Hulja używa kluczy, które dostała od Cahide i wchodzi do mieszkania w Niszantaszi. Włącza się alarm, który wybudza Suhan! Kobieta jest przekonana, że to jej brat ją odwiedził. Nawołuje jego imię, ale nikt nie odpowiada. Zaniepokojona postanawia sprawdzić wszystkie pokoje. Kiedy wchodzi do jednego z nich, Hulja uderza ją trzonem parasola w tył głowy! Suhan upada na podłogę nieprzytomna, a surogatka Cahide szybko opuszcza mieszkanie.

Cesur zajeżdża drogę Adalet. Wychodzi z auta i każe kobiecie opuścić szybę. Pyta ją o wydarzenia z nocy zabójstwa jego ojca, ale nagle pojawia się radiowóz policyjny, który wiezie Mihriban na przesłuchanie. Funkcjonariusze każą Cesurowi odjechać. Rozstrzęsiona Hulja dzwoni do Cahide i opowiada jej o tym, co zaszło w Niszantaszi. Suhan tymczasem odzyskuje przytomność. Obolała podnosi się z podłogi. Wkrótce dzwoni jej telefon. To Sirin pyta, co się z nią dzieje. Suhan informuje ją, że została napadnięta. Cesur, dowiedziawszy się o tym, natychmiast udaje się do Niszantaszi. Kiedy dociera na miejsce, policjanci już zabezpieczają ślady oraz przesłuchują Suhan.

Tahsin od swojego adwokata dowiaduje się, że strzelano do niego ze strzelby Mihriban. Mężczyzna wpada we wściekłość. Jest przekonany, że to Bulent pociągał za spust i zarzeka się, że wyrzuci go wraz z matką z miasteczka. W tym momencie na salę wchodzą Mihriban z synem. Oboje odżegnują się, że broń została skradziona, a oni nie mają nic wspólnego z zamachem. Przy okazji Mihriban ujawnia jedną z tajemnic Adalet. Okazuje się, że przed śmiercią Fugen kobieta kontaktowała się ze swoim bratem – Rizą, gdy ten był poszukiwany! Tahsin jest wzburzony tą informacją. Kiedy wszyscy opuszczają salę, Korludag żąda od Adalet wyjaśnień. Dochodzi między nimi do gwałtownej kłótni. Mężczyzna czuje się zdradzony; zastanawia się, co jeszcze Adalet przed nim ukrywa. Na koniec każe jej iść precz.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *