Meandry uczuć odcinek 64: Cesur jest szantażowany! [Streszczenie + Zdjęcia]

64 (środa 7 marca): Riza zauważa Hulję w barze. Dosiada się do jej stolika i proponuje drinka. Korhan beszta siostrę za zachowanie podczas spotkania zarządu. Mówi także, że nie może dłużej tego ukrywać (ciąży) akurat w momencie, kiedy Cesur przechodzi pod drzwiami pokoju. Jest wyraźnie zaintrygowany tym, co takiego Suhan ukrywa. Korhan z kolei planuje intrygę, która ma na celu pogodzenie się jego siostry i Cesura. Zwabia ich do jednego pokoju i zamyka na drzwi klucz. Suhan uderza w drzwi i prosi brata, by otworzył. On jednak odchodzi. Cahide w pocie czoła zajmuje się podrzuconym dzieckiem Hulji. Reyhan zgodnie z poleceniem Tahsina nie udziela jej pomocy. Suhan usilnie próbuje wydostać się z zamkniętego pokoju. Zrelaksowany Cesur przygląda się jej poczynaniom. W końcu sam otwiera jej dzrwi i kobieta wychodzi.

Będąc już w domu, Suhan przegląda kalendarz, który Cesur podarował jej na urodziny. Chwilę później w złości ciska nim o ścianę. Kiedy Cesur wraca na farmę, ponownie zastaje Rizę w swoim gabinecie. Mężczyzna wyjaśnia, że szukał tu jedynie kartki papieru i długopisu. Gdy wychodzi, Cesur zamyka drzwi na klucz. Nazajutrz na farmę przyjeżdża listonosz. Riza podaje się za Cesura i odbiera list adresowany do Alemdaroglu. Przekazuje go jednak od razu Cesurowi. Zaniepokojony treścią listu Cesur kontaktuje się z Rifatem. Prosi go, by pilnie przyjechał. Okazuje się, że ktoś szantażuje Cesura. Suhan śpiewa Zaferowi kołysankę, którą kiedyś nuciła jej mama.

Rifat udaje się na miejsce spotkania z szantażystą. Tuż za nim taksówką przyjeżdża Riza i z ukrycia obserwuje sytuację. Szantażystą okazuje się ten sam mężczyzna, który dostarczył list na farmę. Żąda pięciuset tysięcy lir w zamian za nieujawnianie tajnych dokumentów, które obciążają Cesura. Gdy Rifat odjeżdża Riza udaje się za szantażystą aż pod jego dom. Czeka, aż mężczyzna gdzieś wychodzi i za pomocą wytrychów włamuje się do domu. W środku odnajduje teczkę z tajnymi dokumentami. Suhan i Cahide przekonują Tahsina, że Zafer powinien być razem z matką. Tahsin zgadza się z nimi, nie przewidują jednak w jaki sposób postanowi ten problem rozwiązać…

Wieczorem Riza wraca na farmę. Cesur i Rifat debatują, jak rozwiązać kwestię szantażysty. Wtedy Riza wchodzi i mówi, że rozwiązał ich problem. Wyciąga teczkę z dokumentami i wręcza ją Cesurowi. Hulja przychodzi do rezydencji Korludagów. Tahsin podejmuje decyzję, że kobieta zamieszka razem z nimi i w posiadłości będzie wychowywała swoje dziecko! Cahide i Suhan są zaskoczone, nie takiego obrotu spraw oczekiwały. Riza tymczasem wraca do domu szantażysty. Proponuje mu współpracę. Mówi, że zrobił kopie dokumentów i każe mu zażądać jeszcze więcej pieniędzy od Cesura, a gotówką się podzielą. Mężczyzna przystaje na tę propozycję. Hulja zadomowiła już się w rezydencji. Cahide wchodzi do jej pokoju i grozi, że jeszcze tego pożałuje.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *