Meandry uczuć odcinek 64: Cesur jest szantażowany! [Streszczenie + Zdjęcia]

64 (środa 7 marca): Riza zauważa Hulję w barze. Dosiada się do jej stolika i proponuje drinka. Korhan beszta siostrę za zachowanie podczas spotkania zarządu. Mówi także, że nie może dłużej tego ukrywać (ciąży) akurat w momencie, kiedy Cesur przechodzi pod drzwiami pokoju. Jest wyraźnie zaintrygowany tym, co takiego Suhan ukrywa. Korhan z kolei planuje intrygę, która ma na celu pogodzenie się jego siostry i Cesura. Zwabia ich do jednego pokoju i zamyka na drzwi klucz. Suhan uderza w drzwi i prosi brata, by otworzył. On jednak odchodzi. Cahide w pocie czoła zajmuje się podrzuconym dzieckiem Hulji. Reyhan zgodnie z poleceniem Tahsina nie udziela jej pomocy. Suhan usilnie próbuje wydostać się z zamkniętego pokoju. Zrelaksowany Cesur przygląda się jej poczynaniom. W końcu sam otwiera jej dzrwi i kobieta wychodzi.

Będąc już w domu, Suhan przegląda kalendarz, który Cesur podarował jej na urodziny. Chwilę później w złości ciska nim o ścianę. Kiedy Cesur wraca na farmę, ponownie zastaje Rizę w swoim gabinecie. Mężczyzna wyjaśnia, że szukał tu jedynie kartki papieru i długopisu. Gdy wychodzi, Cesur zamyka drzwi na klucz. Nazajutrz na farmę przyjeżdża listonosz. Riza podaje się za Cesura i odbiera list adresowany do Alemdaroglu. Przekazuje go jednak od razu Cesurowi. Zaniepokojony treścią listu Cesur kontaktuje się z Rifatem. Prosi go, by pilnie przyjechał. Okazuje się, że ktoś szantażuje Cesura. Suhan śpiewa Zaferowi kołysankę, którą kiedyś nuciła jej mama.

Rifat udaje się na miejsce spotkania z szantażystą. Tuż za nim taksówką przyjeżdża Riza i z ukrycia obserwuje sytuację. Szantażystą okazuje się ten sam mężczyzna, który dostarczył list na farmę. Żąda pięciuset tysięcy lir w zamian za nieujawnianie tajnych dokumentów, które obciążają Cesura. Gdy Rifat odjeżdża Riza udaje się za szantażystą aż pod jego dom. Czeka, aż mężczyzna gdzieś wychodzi i za pomocą wytrychów włamuje się do domu. W środku odnajduje teczkę z tajnymi dokumentami. Suhan i Cahide przekonują Tahsina, że Zafer powinien być razem z matką. Tahsin zgadza się z nimi, nie przewidują jednak w jaki sposób postanowi ten problem rozwiązać…

Wieczorem Riza wraca na farmę. Cesur i Rifat debatują, jak rozwiązać kwestię szantażysty. Wtedy Riza wchodzi i mówi, że rozwiązał ich problem. Wyciąga teczkę z dokumentami i wręcza ją Cesurowi. Hulja przychodzi do rezydencji Korludagów. Tahsin podejmuje decyzję, że kobieta zamieszka razem z nimi i w posiadłości będzie wychowywała swoje dziecko! Cahide i Suhan są zaskoczone, nie takiego obrotu spraw oczekiwały. Riza tymczasem wraca do domu szantażysty. Proponuje mu współpracę. Mówi, że zrobił kopie dokumentów i każe mu zażądać jeszcze więcej pieniędzy od Cesura, a gotówką się podzielą. Mężczyzna przystaje na tę propozycję. Hulja zadomowiła już się w rezydencji. Cahide wchodzi do jej pokoju i grozi, że jeszcze tego pożałuje.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *