Meandry uczuć odcinek 23 i 24: Suhan spędza noc w łóżku Cesura! [Streszczenie + Zdjęcia]

23 (wtorek 9 stycznia): Hulja składa wizytę Necli i wypytuje ją o Turana. Kiedy Necla wraca do swojego mieszkania, okazuje się, że mężczyzny już tam nie ma. Zostawił dla niej pożegnalną wiadomość. Turan tymczasem ściga samochód Bulenta. Przerażony mężczyzna wysyła Cahide swoją lokalizację i prosi by wezwała policję. Turan zajeżdża Bulentowi drogę. Wychodzi z auta i wymierza w kierunku Bulenta z pistoletu! Każe mu wysiąść z samochodu. Korhan wsiada do auta i jedzie mu na ratunek. Tuż za nim podąża Suhan. Turan żąda odpowiedzi, kto stoi za zamachem na jego życie. Bulent mówi, że to Cahide nasłała na niego mordercę. Po chwili na miejscu zjawiają się policjanci. Turan wykrzykuje, że we wszystko został wrobiony przez Cahidę, Bulenta oraz Hulję. Mając cały czas Bulenta na celowniku, każe mu potwierdzić tę wersję. Naczelnik policji nie czeka na odpowiedź, tylko oddaje strzał w Turana. Bulentowi udaje się uwolnić, policjanci zaś skuwają postrzelonego Turana. Na miejscu zjawia się także Mihriban z Hulją. Wściekły Turan wykrzykuje pod adresem Hulji obelgi. Korhan jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że kobieta, którą Cahide przedstawiała jako Aysze naprawdę nazywa się Hulja. Hulja jednak sprytnie się ze wszystkiego tłumaczy, dzięki czemu jej mistyfikacja nadal pozostaje tajemnicą. Po wszystkim Tahsin zleca naczelnikowi, by jak najszybciej pozbył się Cesura. Kemal przypadkowo poznaje tajemnicę Cesura. Suhan przyjeżdża na farmę Alemdaroglu. Widzi zdjęcia, na których jest razem z Cesurem. W rozmowie z Sirin, kobieta przedstawia jej prawdziwą tożsamość Cesura oraz powody, dla których tu zamieszkał. Cesur opuszcza szpital na własne życzenie. Razem z Kemalem i Rifatem jadą odwiedzić Mithata. Suhan odbywa poważną rozmowę z ojcem…

24 (środa 10 stycznia): Cesur jest świadkiem, jak Mithat przy asyście miejscowej policji robi podejrzane interesy. Okazuje się, że Mithat jest ojcem naczelnika policji, z którym współpracuje Tahsin. Tahsin zabiera Adalet w podróż poślubną do Paryża. Cesur i Kemal wracają na farmę. Kiedy mężczyzna chce położyć się spać, okazuje się, że w jego łóżku śpi już… Suhan! Wobec tego Cesur kładzie się na kanapie w salonie i zasypia. Rankiem Suhan czuje się niezręcznie, kiedy widzi Cesura. Szybko się ubiera i prosi go, by wyjechał. Uważa, że jej ojciec stanowi zagrożenie dla Cesura i jego matki. Korhan jest zdania, że z uwagi na ostatnie wydarzenia powinni zwolnić Hulję. Cahide z Hulją odgrywają jednak scenę, po której Korhan zmienia zdanie. Cesur podsłuchuje rozmowę Kemala z Sirin. Dowiaduje się, że Suhan wyznała swojej najlepszej przyjaciółce, że jest w nim zakochana! Banu zostaje adwokatem Turana. Wszyscy przygotowują się do zabawy sylwestrowej.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *