Zakazany owoc odcinek 349: Yildiz ma pomysł, jak zdobyć dowody niewierności męża! Omer zbliża się do Kumru!

Odcinek 349 – streszczenie: Podczas zebrania w firmie Dogan dowiaduje się, że jego wróg skupuje akcje holdingu. Feyza udaje się do gabinetu Cagataya. „Jak przebiegło zebranie?” – docieka mężczyzna. – „Czy coś się wydarzyło?”. „Po pierwsze, stosunki między Ender a Doganem są bardzo napięte. Dowiem się, o co chodzi. Ender była skrzywiona, a Dogan jej unikał. Znasz niejakiego Samiego Ondera?”. „Sami Onder?” – Cagatay zamyśla się głęboko. – „Nie. Kto to taki?”. „Mam dla ciebie dobrą wiadomość. To największy wróg Dogana”. „Sami Onder? Otwarcie rozmawialiście o tym na spotkaniu?”.

„Też byłam zaskoczona, ale tak” – potwierdza Feyza. – „Ten człowiek skupuje akcje firmy. Kiedy Arzu poruszyła ten temat na spotkaniu, Dogan zrobił się czerwony ze złości”. „Dlaczego są wrogami?”. „Nie wiem, ale się dowiem. To może być dla nas szansa”. „Nie wiem, nie znamy Dogana. Co jeśli to tylko jego gra, która ma na celu całkowicie mnie zniszczyć? Co jeśli planuje coś takiego?”. „Myślisz, że zrobiłby to?”. „Po nim można się spodziewać wszystkiego. Ostatnia rzecz, której teraz chcę, to zdrada z jego strony. Musimy być bardzo ostrożni”.

„Nie martw się. Nic nie zrobimy, dopóki nie będziemy mieli pewności” – odpowiada kobieta. Tymczasem Omer odwiedza Kumru i przynosi jej bukiet kwiatów. Yildiz spotyka się z Ender. Pyta ją o jej zerwanie z Doganem. „Nie mogę powiedzieć, żebyśmy się rozstali” – mówi Ender. – „Doszło do pewnego rodzaju konfliktu”. „Jakiego?”. „Yildiz, twoja sytuacja odbiła się także na nas”. „W jaki sposób?”. „Kochana, jesteś moją najlepszą przyjaciółką, a Kumru jest córką Dogana. Chodziłam do ich domu i jednocześnie stawałam w twojej obronie. To powoduje problemy, oczywiście”.

„Brawo, jestem z ciebie dumna” – oznajmia Yildiz. – „Poproszę cię o coś. Chcę, żebyś została moim świadkiem. Ty i Dogan nie jesteście już w związku, nie ma więc potrzeby, żebyś zachowywała neutralność”. „Co chcesz, żebym powiedziała?”. „Powiesz, że wiedziałaś o romansie Cagataya i Kumru. Powiesz, że nawet ich widziałaś”. „Mam skłamać?”. „Nie przesadzaj. Tak jakby było to dla ciebie coś trudnego. Przypuszczam, że masz wątpliwości?”. „Cóż, Yildiz… Nie mogę tego zrobić”. „Dlaczego? Boisz się skłamać?”.

„Nie, chodzi o coś innego” – odpowiada Ender. – „Chociaż nie jestem w dobrych stosunkach z Doganem, nie zmienia to faktu, że jest on moim wspólnikiem. Konfrontacja z nim jest teraz ryzykowna. Zwłaszcza, że chodzi o jego córkę, przez co ryzyko jest jeszcze większe”. „Więc zamierzasz mi się postawić?”. „Nie mów bzdur, Yildiz. Nie staniemy się wrogami tylko dlatego, że nie chcę dla ciebie zeznawać. Poza tym Dogan dobrze wie, że dowiedziałam się o tym jako ostatnia. Nie jesteś na mnie zła, prawda?”. „Oczywiście, że nie jestem. Aysel, przynieś mi broń…”.

Asystent Arzu doprowadza do zatrucia pokarmowego sekretarki Ender, by zastąpiła ją zaufana im osoba. Emir i Caner wynajmują duchowego uzdrowiciela, by pomógł Yildiz i Ender w przezwyciężeniu ich niepowodzeń miłosnych. Aysel, Asuman i Emir także postanawiają wziąć udział w seansie. Uzdrowiciel ucieka, kiedy zdaje sobie sprawę, z kim ma do czynienia. Gdy Dogan wraca z pracy, zastaje swoją córkę w towarzystwie Omera na tarasie. Nie jest tym zachwycony i ostrzega Kumru przed pochopnym związkiem, nie chcąc, by ponownie znalazła się na pierwszych stronach tabloidów.

Yildiz rozmawia ze swoją mamą. „Wiem, jak udowodnić związek Cagataya i Kumru” – oznajmia. „Jak?” – docieka zaintrygowana Asuman. „Ta bezwstydna kobieta przyszła tu i pokazała mi swoje zdjęcie z Cagatayem. Jeśli dostanę w swoje ręce jej telefon, wszystko pójdzie po mojej myśli”. „Dobrze, ale bądź ostrożna. Nie wpadnij w kłopoty, próbując dostać się do tego telefonu”. Yildiz dzwoni do Emira i prosi go o pomoc w zdobyciu telefonu rywalki.

„Dobrze, poproszę o pomoc Omera” – oznajmia Emir. „Dlaczego Omera?”. „Miał się dziś spotkać z Kumru”. „Czy nie wie, co mi zrobiła? Dlaczego się z nią spotyka?”. „Yildiz, uspokój się. Kumru ma przyjaciółkę, której Omer się podoba”. „Ta dziewczyna ma obsesję na punkcie moich przyjaciół. Chce być blisko każdego z nich!”. „Pozwól, że najpierw zapytam Omera, a potem dam ci znać”. „Dobrze, ale zaznacz mu, że to bardzo poważna sytuacja”.

Cagatay bez konsultacji z żoną przychodzi do jej mieszkania, by spotkać się z Halitcanem. Omer nie zgadza się pomóc Emirowi w kradzieży telefonu Kumru. Caner umieszcza kamerę szpiegowską w gabinecie siostry. Oboje zdają sobie sprawę, że nowa sekretarka pracuje dla Arzu i że będzie próbowała znaleźć haki na Ender. Akcja przeskakuje do następnego dnia. Yildiz budzi się i zaskoczona odkrywa, że jej sypialnia jest pełna kwiatów. Do jednego z bukietów dołączony jest liścik: „Kochana mamo, dziękuję ci, że pozwoliłaś mi spotkać się z moim tatą. Halitcan”. Cagatay nie poddaje się w próbach zdobycia przebaczenia żony. Czy w końcu osiągnie sukces?

Szanowna redaktorko serwisu Plejada.pl / Onet.pl, uprzejmie proszę o zaprzestanie wykorzystywania moich streszczeń w publikowanych przez siebie artykułach na wymienionych portalach. Powielasz nieprawdziwe fragmenty, które celowo umieściłem w swoich tekstach, by udowodnić ci winę. Nie żeruj na wielogodzinnej pracy innej osoby. Mam nadzieję, że mój apel przyniesie skutek.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń (w całości lub części) na inne strony, media społecznościowe (kanały YouTube, grupy na Facebooku itp.) lub wykorzystywania ich w inny sposób bez zgody właściciela i administratora strony Turkweb.pl. Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna. Chcesz podzielić się streszczeniem – udostępnij link prowadzący do niego. Nie kopiuj tekstu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *