Elif odcinek 108 i 109: Melih w tarapatach! [Zdjęcia + Streszczenie]

108 (poniedziałek 9 października): Belkis żąda pieniędzy od Melek, inaczej dalej będzie ją prześladować. Kenan dzwoni do Selima. Pyta brata dlaczego nie wrócił do domu na noc i czy jest z nim Elif. Selim zapewnia go, że wszystko jest w porządku. Melih ryzykuje własnym życiem, by dowiedzieć się kto stoi za wrobieniem jego siostry. Selim jest zdecydowany zgłosić na policji porwanie Elif, ale przed samymi drzwiami komisariatu otrzymuje telefon od Erkuta. Mężczyzna ma go cały czas pod obserwacją. Melek przygotowuje się na spotkanie z córką. Jest przekonana, że dziś się z nią zobaczy. Selim dostaje kolejny telefon od porywacza. Erkut każe mu się pospieszyć… Elif tymczasem próbuje otworzyć zamek własnoręcznie skonstruowanym wytrychem. Bezskutecznie. Zdesperowany Selim pobiera z banku pieniądze potrzebne na okup. Melek czeka na spotkanie z córką i zaczyna już tracić nadzieję, że Zeynep ją przyprowadzi. Selim zostawia pieniądze w umówionym miejscu i odzyskuje Elif. Razem jadą do więzienia, by odwiedzić mamę dziewczynki.

109 (wtorek 10 października): Melek jest przeszczęśliwa, bo wreszcie mogła spotkać się z córką. Erkut przychodzi do Veysela i oddaje mu pieniądze. Zadowoleni Veysel z synem od razu udają się na miasto na godziwą wyżerkę. Selim stawia sobie za cel poznanie, kto stoi za uprowadzeniem Elif. Elif wraca do posiadłości. Wraz z Tugce oglądają do późna bajki. Selim próbuje wydobyć od dziewczynki, kto ją porwał. Elif jednak milczy. Murat kupuje Szeydzie drogie perfumy. Melih kontynuuje swoje śledztwo. Nieomal zostaje postrzelony. Na uroczystym otwarciu wystawy obrazów Ipek zjawia się cała rodzina Emiroglu… Zabrakło jedynie Elif, którą Arzu celowo zamknęła w pokoju. Ipek jest zawiedziona, bo na jej wystawę nie przyszedł Melih. Pisze do niego sms-a. Kiedy Melih go odczytuje, ktoś przykłada mu do szyi pistolet… Selim przypadkowo konfrontuje się z osobą, która może wiele wyjawić na temat porwania Elif…

Zdjęcia:

13 thoughts on “Elif odcinek 108 i 109: Melih w tarapatach! [Zdjęcia + Streszczenie]

  1. Wielki SPOILER mozesz na youtube zobaczyc jak konczy sie elif na 561 odcinku (ten sezon ktory w maju zakonczyli krecic) : Zeynep z Selim wyjada do Ameryki, Melek i jej nowy maz maja tragiczny wypadek w ktorym Melek ginie i jej maz Yusuf rowniez…. W nowym sezonie Elif ma byc adoptowana przez nowa rodzine, i historia ma sie powtarzac z porwaniami itd… Osobiscie ja zakoncze ogladac na odcinku 350 bo juz nie mam nerwow do tego tureckiego tasiemca … Non stop porwania Elif, zli ludzie nie placa za swoje czyny…

 1. Sęk w tym, że się nie kończy, ciągnie się w nieskończoność.
  Wg Tureckiej numeracji serial ma 3 sezony, w sumie 560 odcinków.
  I będą kręcić jeszcze 4 sezon.

  Nie ma szans by TVP wyemitowało wszystko, pewnie kiedyś przerwą nadawanie.

  1. Juz zaczeto krecic ciag dalszy Elif baa co wiecej na instagramie mozna zobaczyc, zdjecia z odc (567) czyli juz nagrywaja kolejny sezon.

  2. Nie ma watpliwosci ze po zakonczeniu 1 sezonu, zakonczy tvp1 dalsza przygode z „Elif” nie ma co liczyc na wyemitowanie calosci i juz nie mowiac o 2 sezonie…
   Kiedy w miedzyczasie w Turcji ruszyla praca nad nowym sezonem Elif, i ponoc ma powstac ok 700 odcinkow (tak mi sie obilo o uszy)
   Emisja w Rumunii np nie poprzestala na 2 sezonach, zakupili 3 sezon i wlasnie trwa u nich emisja (3sezon)
   Emisja w Argentynie ledwie zaczela sie (1 sezon) , w Peru sa grubo do przodu (juz u nich mozna obejrzec 349 odcinek) a w Chile 2 sezon dobiega ku koncowi,..

 2. Oglądałam już na youtubie 647 i wszyscy są razem – żyją. Prócz Kenana i Tucze. Jeśli dobrze zrozumiałam giną obydwoje w płonącym domku w dniu ślubu Melek i Kenana. Do podpalenia doprowadziła( jeśli rownież dobrze skojarzyłam) Arzu z pomocą Erkuta. A wogóle to Tucze nie była chyba córką Kenana. Upominał się o nią jakiś mężczyzna i po tym podpaleniu bardzo rozpaczał patrząc na zdjęcie Tucze.

  1. W 3 sezonie Zeynep i Selim wyjezdzaja do USA, Selim bedzie mial raka…
   Melek poslubia Yusuf’a niestety by i ten sezon byl mega dramatyczny w wypadku ginie Melek z nowym mezem, (ostatkami sil Yusuf) prosi Elif by odszukala jego dom, i tam ma zamieszkac u rodziny Yusuf’a…( to mozna zobaczyc w fragmencie wspomnien Elif to juz w nowym sezonie 4)
   Co do 2 sezonu : Tugce & Kenan umra (splona w pozarze ogien podlozy Arzu & Erkut)
   Ipek opusci w 2 sezonie rodzine i wyjedzie do Stanow..
   Melih zginie tragicznie wraz z tym dwoim siwym przyjacielem ( nie pamietam jego imienia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *