Elif odcinek 106 i 107: Erkut porywa Elif! [Zdjęcia + Streszczenie]

106 (czwartek 5 października): Elif jest z Zeynep i Selimem w kawiarni. Dziewczynka zajada się watą cukrową. Erkut, który obserwuje ich zza szyby obmyśla cwany plan pozyskania pieniędzy. Zamierza porwać Elif. Melih odwiedza Kenana. Chce poradzić się go w kwestii swojej siostry. Belkis rani rękę Melek, przytrzaskując ją drzwiami od szafki na ubrania. Teslima opatruje jej dłoń. Erkut opracowuje plan uprowadzenia Elif. Tugce z Elif przywdziewają fartuszki i bawią się w służbę. Ta zabawa bardzo nie podoba się Arzu. Dziewczynki uciekają przed rozzłoszczoną kobietą na podwórko. Ukrywający się za bramą Erkut, woła Elif do siebie. Dziewczynka podbiega do niego.

107 (piątek 6 października): Erkut, wykorzystując tęsknotę Elif do matki, porywa ją. Tugce informuje Selima, że Elif gdzieś zniknęła. Erkut odwozi Elif do Szeydy i dzwoni do Selima. Mówi mu, że ma Elif i żąda od niego 200 tysięcy lir w zamian za uwolnienie dziewczynki. Ma czas do jutra do godziny dwunastej. Selim nie rozpoznaje głosu Erkuta. Ukrywa przed wszystkimi, że Elif została porwana. Chce sam rozwiązać ten problem. Kenan znajduje zamkniętą w pokoju Tugce. Dziewczynka mówi mu, że mama ją zamknęła za karę. Mówi także o zniknięciu Elif. Kenan dzwoni do Selima. Pyta go, gdzie jest Elif. Selim nie wyjawia mu prawdy, zmyśla historię o kontrolnej wizycie u lekarza. Tymczasem Zeynep mówi Selimowi, że chce, by Elif spotkała się z matką. Jak najszybciej.

Zdjęcia:

6 thoughts on “Elif odcinek 106 i 107: Erkut porywa Elif! [Zdjęcia + Streszczenie]

 1. Wielkie tajemnice, Elif wiecznie wykradana ile jeszcze razy ją wykradną,czy autor nie może nic ciekawszego wymyślić . Melek wiecznie płacze i obrywa , Kenan szuka ale nie może znaleźć. Wszyscy uwielbiają tajemnice. Arzu jak zwykle rozrabia……. Wiele różnych wątków film zaczyna być nudny, akcja ciągnie się jak flaki…..

 2. Wcale nie!!!
  Gonca weźmie ślub z Necdet’em potem zostawi go dla Serdara. Niestety poroni Gonca a potem Arzu ją wykończy po tym jak ona poroni.
  Necdet namiesza-przetnoe hamulce w aucie Melih’a. Zginie Melih i Efruz. Elif zostanie porwana.
  Arzu z Erkut’em podpalą chatkę w której zginą Tugce i Kenan. Będzie to na ślubie Melek i Kenan’a.
  Melek potem wiąże się z Yusuf’em. Nie spodoba to się ojcu Yorufusa. W dzień ich ślubu spowoduje ten ojciec wypadek samochodowy w którym zginie Yusuf a Elif zostanie porwana na długo. Melek będzie uważana za zmarłą wróci w 4 sezonie chora na Amnezję potajemnie będzie szukać Elif.
  Kiraz i Sadık uciekna na zawsze. Selim i Zeynep wyjadą do USA bo Selim będzie miał guza mózgu zabiorą Aliye. Ipek w 2 sezonie wyjedzie do Stanów Zjednoczonych i nie zobaczymy jej już. Murat weźmie ślub z Feride potem z nią wyjedzie.
  *Melek po śmierci Melih’a będzie zajmować się tylko porwaną bilionowy raz Elif. Śmierć Brata będzie mieć gdzieś. Pozwoli sobie na to by Veysel odebrał jej restaurację i dużą ilość spadku. Od gwiazdki po prostu zapomniałam i dodaje że Gülnur umrze. Elif zaprzyjaźni się z Elif

  Fajne zakończenie co?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *