Elif odcinek 142 i 143: Melih dokonuje zemsty na Arzu! [Streszczenie + Zdjęcia]

142 (poniedziałek 27 listopada): Okazuje się, że to Sadik wykradł z torebki Seydy płytę z nagraniem. Szybko dzwoni do Meliha poinformować go o swoim sukcesie. Zniecierpliwiona Arzu wraca do Erkuta. Seyda przychodzi do kawiarni, w której umówiła się z Muratem. Zakochani wpadają sobie w ramiona. Dziewczyna jest jednak bardzo smutna. Sadik przekazuje płytę Melihowi. Mężczyzna jest zszokowany oglądając wyznanie Arzu. Dowiaduje się, że kobieta chciała zabić Elif i Selima. Murat prosi ojca o pieniądze, które będą mu potrzebne do wyjazdu z Seydą. Veysel jednak nie okazuje się wystarczająco hojny, więc Murat wykrada gotówkę. Melih wysyła do Arzu sms-a. Chce się z nią natychmiast spotkać. Następnie wywozi kobietę nad urwisko, z którego ta niegdyś zepchnęła Elif. Teraz to Melih chce stamtąd ją zrzucić!

143 (wtorek 28 listopada): W kawiarni, w której Seyda oczekuje na Murata, zjawia się Erkut. Zabiera dziewczynę ze sobą, by ta nie spotkała się z Muratem. Kenan dostaje informacje o podjętych przez Arzu pieniądzach z jego firmowego konta. Pełen wściekłości chce natychmiast widzieć się z żoną. Arzu tymczasem dowiaduje się, że Melih jest bratem Melek. Mężczyzna jest żądny zemsty za wszystkie krzywdy, które jego rodzina przez nią doświadczyła. Arzu przechwytuje broń Meliha, która przypadkowo mu wypada. Następnie wymierza nią w stojącego nad przepaścią mężczyznę! Erkut zaciąga Seydę do opuszczonego budynku. Dziewczyna przyznaje się do kradzieży płyty z nagraniem i szantażu Arzu. Melih wykorzystuje moment nieuwagi Arzu i przechwytuje od niej broń. Rolę się odwracają. Erkut każe Seydzie wysłać pożegnalnego sms-a do Murata. Chłopak nie daje jednak wiary, że jego oblubienica go opuściła. Melih oddaje strzał w niebo. Postanawia darować życie Arzu. Uważa, że najlepszą karą będzie dla niej, kiedy Kenan zapozna się z treścią nagrania. Zostawia zapłakaną, zlęknioną kobietę nad urwiskiem i odjeżdża. Po chwili Arzu traci przytomność!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

2 thoughts on “Elif odcinek 142 i 143: Melih dokonuje zemsty na Arzu! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Arzu zostanie znaleziona nieprzytomna w ciezkim stanie jakis facet zadzwoni po karetke, zabiora arzu do szpitala, oh i beda ja reanimowac, stan bedzie krytyczny arzu otrze sie o smierc, (na) (nie)szczescie uratuja ja, ocala ja cala rodzina bedzie obecna poza Tugce ktora dopiero ja odwiedzi kiedy ta ocknie sie, z amnezja. Tak arzu tak z ok 10 odcinkow bedzie miec amnezje, nie bedzie nic i nikogo pamietala przez te parenascie odcinkow zobaczycie nowa Arzu : mila dobra uczynna kochajaca mamusie dla Tugce, uprzejma dla sluzby (Kiraz) zwlaszcza w kuchni bez zadnych upokorzen, krzykow uczynna arzu troskliwa arzu. Tylko nie na dlugo, bo kiedy odzyska pamiec bedzie palala checia zemsty na wszystkich (na tych ktorzy ja porwali nagrali zmuszajac do niefortunnego wyznania ze kazala zabic selim’a i ze usilowala zabic Elif), a takze na jej najgorszym wrogu : Melek i Elif (a takze Melih’u)

  2. I wlasnie w nastepnym odcinku 144-145 melek pozna prawde ze to melih jest jej bratem i ze jest wujkiem Elif beda rozmawiac w trakcie urzadzania restauracji
    poczatkowo ta nie bedzie chciala w to uwierzyc, ale w koncu przelamie sie melek, pojdzie do domu Emigrolu, spotka kenan’a i powie mu ze koniecznie musi pogadac z jego matka Aliye i dojdzie do konfrontacji Melek vs Aliye mamusia kenan’a da Melek gazete w sprawie wypadku samochodowego rzekomych jej rodzicow i matka elif poczatkowo nie wierzaca Melih’owi uwierzy we wszystko co jej brat powiedzial… Baaa melih zabierze melek na grob ich prawdziwych rodzicow, melek z emocji (wstrzas??) zemdleje ocknie sie, sluchajac opowiesci melih’a…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *