Nadzieja i miłość odcinek 63 i 64: Ruzgiar wyznaje prawdę Umut! [Streszczenie + Zdjęcia]

63 (środa 29 listopada): Postrzelona Zeliha zostaje przewieziona do szpitala. W szpitalu szybko pojawiają się policjanci i zabierają Zefera na przesłuchanie. Cihan zabiera roztrzęsioną Yeldę do swojego mieszkania. Selda powiadamia Umut o wypadku matki. Dziewczyna razem z Ozanem spieszy do szpitala. Okazuje się na szczęście, że życiu Zelihy nic nie zagraża. Pielęgniarki z ukrycia robią zdjęcia siedzącym na korytarzu Umut i Ozanowi. Zafer, którego dręczą wyrzuty sumienia, wypłakuje się nad łóżkiem żony. Kobieta udaje nieprzytomną. Leyla wstaje po cichu w nocy i przegląda laptopa Metego. Odnajduje na nim kolekcję wspólnym zdjęć z Asude. Nazajutrz postanawia śledzić Metego. Zeliha wraca do domu. Musa dowiaduje się o jej wypadku i wpada we wściekłość. Hakan w telewizji widzi wspólne zdjęcia Umut i Ozana.

64 (czwartek 30 listopada): Umut wraz z Ozanem jadą do klubu nocnego. Umut zdziela Yeldę w policzek, przerywając jej występ. Żąda by natychmiast zakończyła swoją karierę i wróciła do domu. Yelda jednak sprzeciwia się i twardo stoi przy swoim. Hakan spotyka Umut i urządza jej awanturę. Musa z bezsilności nie panuje nad swoim gniewem. Wpada na pomysł, jak wydostać się z więzienia. Prosi współwięźnia, by go zranił. Trafi dzięki temu do szpitala, skąd bez problemu ucieknie. Leyla w taksówce jedzie za Metem. Ten zatrzymuje się pod biurem Asude z kwiatami. Leyla łapie go na gorącym uczynku. Dochodzi do wielkiej kłótni. Zafer w wyniku ostatnich wydarzeń obiecuje się zmienić i otacza czułą opieką Zelihę. Przynosi jej śniadanie do łóżka. Następnie podejmuje kolejną próbę wyciągnięcia córki z biznesu Cihana. Yelda z pełną świadomością wyrzeka się ojca, a ochroniarze wyprowadzają go na zewnątrz i dotkliwie pobijają. Musa zostaje raniony nożem i przewieziony do szpitala. Ragip spotyka się z Ozen na kolacji, gdzie przyłapuje ich Ozan! Zawstydzona Ozen odchodzi od stolika, a Ragip wykręca się od romansu. Ruzgiar spotyka się z Umut. Przyznaje się jej do potrącenia Emel!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *