Nadzieja i miłość odcinek 63 i 64: Ruzgiar wyznaje prawdę Umut! [Streszczenie + Zdjęcia]

63 (środa 29 listopada): Postrzelona Zeliha zostaje przewieziona do szpitala. W szpitalu szybko pojawiają się policjanci i zabierają Zefera na przesłuchanie. Cihan zabiera roztrzęsioną Yeldę do swojego mieszkania. Selda powiadamia Umut o wypadku matki. Dziewczyna razem z Ozanem spieszy do szpitala. Okazuje się na szczęście, że życiu Zelihy nic nie zagraża. Pielęgniarki z ukrycia robią zdjęcia siedzącym na korytarzu Umut i Ozanowi. Zafer, którego dręczą wyrzuty sumienia, wypłakuje się nad łóżkiem żony. Kobieta udaje nieprzytomną. Leyla wstaje po cichu w nocy i przegląda laptopa Metego. Odnajduje na nim kolekcję wspólnym zdjęć z Asude. Nazajutrz postanawia śledzić Metego. Zeliha wraca do domu. Musa dowiaduje się o jej wypadku i wpada we wściekłość. Hakan w telewizji widzi wspólne zdjęcia Umut i Ozana.

64 (czwartek 30 listopada): Umut wraz z Ozanem jadą do klubu nocnego. Umut zdziela Yeldę w policzek, przerywając jej występ. Żąda by natychmiast zakończyła swoją karierę i wróciła do domu. Yelda jednak sprzeciwia się i twardo stoi przy swoim. Hakan spotyka Umut i urządza jej awanturę. Musa z bezsilności nie panuje nad swoim gniewem. Wpada na pomysł, jak wydostać się z więzienia. Prosi współwięźnia, by go zranił. Trafi dzięki temu do szpitala, skąd bez problemu ucieknie. Leyla w taksówce jedzie za Metem. Ten zatrzymuje się pod biurem Asude z kwiatami. Leyla łapie go na gorącym uczynku. Dochodzi do wielkiej kłótni. Zafer w wyniku ostatnich wydarzeń obiecuje się zmienić i otacza czułą opieką Zelihę. Przynosi jej śniadanie do łóżka. Następnie podejmuje kolejną próbę wyciągnięcia córki z biznesu Cihana. Yelda z pełną świadomością wyrzeka się ojca, a ochroniarze wyprowadzają go na zewnątrz i dotkliwie pobijają. Musa zostaje raniony nożem i przewieziony do szpitala. Ragip spotyka się z Ozen na kolacji, gdzie przyłapuje ich Ozan! Zawstydzona Ozen odchodzi od stolika, a Ragip wykręca się od romansu. Ruzgiar spotyka się z Umut. Przyznaje się jej do potrącenia Emel!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *