Nadzieja i miłość odcinek 61 i 62: Ślub Hakana i Umut! [Streszczenie + Zdjęcia]

61 (poniedziałek 27 listopada): Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Hakana i Umut. Dziewczyna nie wygląda jednak, jakby miał to być najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Wyraźnie targają nią wątpliwości. Hakan również jest poddenerwowany, mając w pamięci niedawne słowa Ozana. Ozan tymczasem pojawia się na ceremonii, na kilka minut przed jej rozpoczęciem. Jego obecność zasiewa niepokój wśród gości. Mężczyzna życzy narzeczonym wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i wychodzi na zewnątrz. Przez szybę spogląda na Umut. Kiedy ich spojrzenia spotykają się, Umut upuszcza kwiaty. Targana emocjami nie decyduje się powiedzieć „tak”. Wybiega z sali i wsiada do taksówki. Ozan zajeżdża drogę taksówce i „porywa” Umut. Dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. W przydrożnym motelu wynajmują pokój, gdzie Ozan pokazuje Umut nagranie swojej rozmowy z Hakanem!

62 (wtorek 28 listopada): Selda opowiada matce o pracy siostry i jej układzie z ojcem. Zeliha postanawia interweniować. Musa dowiaduje się od Hale o ostatnich wydarzeniach na ceremonii. Ozan odwozi Umut do domu po czym jedzie do biura Hakana. Żąda od mężczyzny wydania kontraktu aktorskiego Umut, lecz Hakan nie zgadza się. Wieczorem razem z Umut pojawiają się w domu Melis. Zeliha wraz z policją pojawia się w klubie nocnym, gdzie występuje jej córka. Żąda, by Yelda wróciła do domu i zrezygnowała z tej pracy. Yelda stanowczo odmawia. Kiedy funkcjonariusze odjeżdżają, Zafer rzuca się na Zelihę i pobija ją. Podczas szarpaniny Zeliha zostaje postrzelona!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *