Meandry uczuć odcinek 47 i 48: Obława na Rizę! [Streszczenie + Zdjęcia]

47 (poniedziałek 12 lutego): Tahsin zwalnia całą ochronę po tym, jak Cesur niezauważony prześlizgnął się do jego biura. Prokurator Serhet zabrania Cesurowi wspólnych spotkań z Tahsinem. Prosi go także o cierpliwość. Fugen zaczyna odchodzić od zmysłów. Wszędzie węszy spisek, odmawia nawet przyjmowania posiłków. Riza zwiedza miasteczko Korludag. Pojawia się także w pracowni Suhan. Cesur wpada na pomysł, jak zlokalizować kryjówkę Rizy. Brat Adalet tymczasem udaje się w miejsce, w którym przed laty Tahsin go torturował i wymusił na nim przyznanie się do morderstwa dyrektora sierocińca. Korhan i Cahide zatrzymują się w domu w Niszantaszi. Kobieta umawia się na wizytę u swojej dawnej ginekolog. Tahsin traci na wartości w oczach Adalet. Kobieta obawia się, że nie uda mu się wygrać z Cesurem. Hulja próbuje skontaktować się z Cahide. Kobieta jednak, odkąd faktycznie jest w ciąży, skutecznie jej unika. Od ginekolog Cahide dowiaduje się, że jest w ósmym tygodniu ciąży. Kobieta przypomina sobie sylwestrową noc spędzoną z Korhanem… Bulent przynosi kwiaty do biura Banu. Kobieta jednak szybko go zbywa i zarzuca mu kłamstwo.

48 (wtorek 13 lutego): W domu w Niszantaszi Korhan i Suhan znajdują kopertę zaadresowaną do Tahsina. To kolejny list od Rizy: „Już niedługo Korludag, bardzo niedługo…”. Prokuraturze udaje się zlokalizować kryjówkę, z której Riza logował się do Internetu. Mężczyzny tam już nie ma. Cesurowi udaje się jednak schwytać jednego z ludzi Tahsina. Riza tymczasem ukrywa się w lesie i obserwuje farmę Alemdaroglu… Cahide w dalszym ciągu nie odbiera telefonów od Hulji. Surogatka zwraca się do Bulenta z prośbą o pomoc. Przy okazji kolejny raz psuje mu podryw Banu, przez co mężczyzna nie ma najmniejszego zamiaru jej pomagać. Prokurator zleca informatykowi sprawdzenie swojego telefonu oraz laptopa. Cesur spędza z Suhan noc w wynajętym domu. Prokurator odkrywa, że na jego laptopie zainstalowano oprogramowanie szpiegowskie. Jest przekonany, że stoi za tym naczelnik policji Mehmet. Hulja zakrada się na farmę Korludagów i żąda wyjaśnień od Cahide, dlaczego się nie odzywa.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *