Meandry uczuć odcinek 47 i 48: Obława na Rizę! [Streszczenie + Zdjęcia]

47 (poniedziałek 12 lutego): Tahsin zwalnia całą ochronę po tym, jak Cesur niezauważony prześlizgnął się do jego biura. Prokurator Serhet zabrania Cesurowi wspólnych spotkań z Tahsinem. Prosi go także o cierpliwość. Fugen zaczyna odchodzić od zmysłów. Wszędzie węszy spisek, odmawia nawet przyjmowania posiłków. Riza zwiedza miasteczko Korludag. Pojawia się także w pracowni Suhan. Cesur wpada na pomysł, jak zlokalizować kryjówkę Rizy. Brat Adalet tymczasem udaje się w miejsce, w którym przed laty Tahsin go torturował i wymusił na nim przyznanie się do morderstwa dyrektora sierocińca. Korhan i Cahide zatrzymują się w domu w Niszantaszi. Kobieta umawia się na wizytę u swojej dawnej ginekolog. Tahsin traci na wartości w oczach Adalet. Kobieta obawia się, że nie uda mu się wygrać z Cesurem. Hulja próbuje skontaktować się z Cahide. Kobieta jednak, odkąd faktycznie jest w ciąży, skutecznie jej unika. Od ginekolog Cahide dowiaduje się, że jest w ósmym tygodniu ciąży. Kobieta przypomina sobie sylwestrową noc spędzoną z Korhanem… Bulent przynosi kwiaty do biura Banu. Kobieta jednak szybko go zbywa i zarzuca mu kłamstwo.

48 (wtorek 13 lutego): W domu w Niszantaszi Korhan i Suhan znajdują kopertę zaadresowaną do Tahsina. To kolejny list od Rizy: “Już niedługo Korludag, bardzo niedługo…”. Prokuraturze udaje się zlokalizować kryjówkę, z której Riza logował się do Internetu. Mężczyzny tam już nie ma. Cesurowi udaje się jednak schwytać jednego z ludzi Tahsina. Riza tymczasem ukrywa się w lesie i obserwuje farmę Alemdaroglu… Cahide w dalszym ciągu nie odbiera telefonów od Hulji. Surogatka zwraca się do Bulenta z prośbą o pomoc. Przy okazji kolejny raz psuje mu podryw Banu, przez co mężczyzna nie ma najmniejszego zamiaru jej pomagać. Prokurator zleca informatykowi sprawdzenie swojego telefonu oraz laptopa. Cesur spędza z Suhan noc w wynajętym domu. Prokurator odkrywa, że na jego laptopie zainstalowano oprogramowanie szpiegowskie. Jest przekonany, że stoi za tym naczelnik policji Mehmet. Hulja zakrada się na farmę Korludagów i żąda wyjaśnień od Cahide, dlaczego się nie odzywa.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *