Meandry uczuć odcinek 61: Próba samobójcza Korhana i ciąża Suhan! [Streszczenie + Zdjęcia]

61 (piątek 2 marca): Reyhan informuje Tahsina, że Suhan zabrała swoje rzeczy i wyprowadziła się z posiadłości. Wkrótce mężczyzna odbiera telefon od Adalet. Kobieta kiepsko radzi sobie w więzieniu i dzwoni, by usłyszeć głos męża… Całą ich rozmowę podsłuchuje Cesur, dzięki kamerze zamontowanej w salonie posiadłości. Dowiaduje się m.in. o tym, że Korludag zlecił obserwację Rizy oraz to, że rozważa plan odbicia Adalet z więzienia. Kemal mówi Sirin, że nakrył Rizę na przeglądaniu jakiejś tajemniczej teczki, którą na jego widok natychmiast zamknął. Kobieta jest poważnie zaciekawiona, co znajduje się w środku…

Suhan nagrywa się na pocztę brata, gdyż ten nie odbiera telefonów. Po chwili sama otrzymuje telefon od Reyhan, która mówi, że Korhan przysłał do niej list… Suhan natychmiast jedzie do posiadłości, by to sprawdzić. Riza odwiedza Adalet w więzieniu. Mówi, że poświęciła się dla nieodpowiedniego człowieka. Pewnego dnia Tahsin po prostu o niej zapomni. Suhan odczytuje list od brata. Okazuje się, że jest to list pożegnalny! Korhan postanowił skończyć ze swoim życiem! Suhan pędzi do domu w Niszantaszi, by ratować brata. Cesur, który cały czas obserwuje to, co dzieje się w posiadłości, udaje się w to samo miejsce. Widząc brawurową jazdę Suhan postanawia zatrzymać jej samochód, zajeżdżając jej drogę. Następnie oboje autem Cesura jadą do Niszantaszi. Salih przyjeżdża do firmy i informuje Tahsina, że Korhan chce popełnić samobójstwo. Korludag w ogóle jest tym nie przejęty, uważa, że to jedynie pokazówka ze strony syna.

Suhan i Cesur docierają do domu w Niszantaszi. Na podłodze znajdują nieprzytomnego Korhana! Mężczyzna jeszcze żyje. Zabierają go do szpitala. Bulent odwiedza Cahide w jej pokoju hotelowym. Mówi jej o liście pożegnalnym Korhana… Tahsin z zatrwożoną miną siedzi w fotelu i przewraca w rękach kopertę z listem od syna. Nie decyduje się jej jednak otworzyć. W szpitalu tymczasem trwa walka o życie Korhana. Lekarze wykonali płukanie żołądka i wydaje się, że wszystko powinno być dobrze. Suhan odetchnęła z głęboką ulgą. Bulent i Cahide przyjeżdżają do szpitala, co wyprowadza z równowagi Suhan. Kobieta uważa, że Cahide i Korhan nie mają już żadnej przyszłości. Mówi, że nie pozwoli więcej ranić brata i na otrzeźwienie wymierza Cahide solidny policzek.

Tahsin nadal nie odczytuje listu od syna. Reyhan mówi mu, że Korhan został odratowany. Korludag przyjmuje to na chłodno, jakby los syna był mu zupełnie obojętny. Po chwili wrzuca kopertę z listem do rozpalonego kominka. Riza, wykorzystując sytuację, że nikogo nie ma w domu, szpera po farmie Cesura. Przymierza jego kurtkę i przegląda się w lustrze. Korhan tymczasem odzyskuje przytomność. Suhan w wzruszającej rozmowie, prosi brata, by jej nie zostawiał. Nazajutrz Korhan zostaje wypisany ze szpitala. Nie chce jednak wracać do posiadłości ojca, więc Cesur zabiera go do siebie na farmę. Na miejscu pokazuje mu podgląd z kamery, którą zainstalował w ich posiadłości. Mówi, że są w jednakowej sytuacji. Twierdzi, że Tahsin zabił również jego matkę! Suhan ma nudności i bardzo boli ją brzuch. Sirin jest bardzo przejęta, myśli, że jej najlepsza przyjaciółka jest poważnie chora. W końcu Suhan wyznaje jej, że jest w… ciąży! Błaga ją jednak, by nikomu o tym nie mówiła.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *