W sercu miasta odcinek 27 i 28: Tekin dowiaduje się o ciąży Derin! [Streszczenie + Zdjęcia]

27 (wtorek 7 listopada): Po przegranej walce Ali udaje się do hotelu. W holu spotyka Derin i Yigita. Pyta dziewczyny, czy to prawda, że usunęła ich dziecko. Yigit odpowiada, że dziecko jest jego! Derin nie zaprzecza. Ali w szoku rzuca się na Yigita, nie daje wiary jego słowom. Derin próbuje go powstrzymać, z pomocą przychodzi jej ochrona. Yigit, by jeszcze bardziej wyprowadzić Aliego z równowagi, wykrzykuje, że poślubi Derin a ona urodzi ich dziecko. Derin potwierdza te słowa, mówiąc Aliemu prosto w oczy, że to Yigit jest ojcem dziecka. Ochroniarze wyprowadzają Aliego na zewnątrz. Do hotelu przychodzi Belgin. Jest zła na córkę za scenę w holu. Boi się kolejnego skandalu, który negatywnie wpłynie na reputację rodziny. Kiedy Yigit i Belgin wychodzą, Ali zakrada się do pokoju Derin. Żąda od dziewczyny prawdy. Dochodzi do kolejnej kłótni. Po wszystkim Ali idzie do baru, gdzie znowu spotyka się z Borą. Asli ma wyrzuty sumienia, że tuż przed walką powiedziała Aliemu o dziecku. Uważa, że to przez nią chłopak przegrał. Tekin jest coraz bardziej zazdrosny o żonę. Wyrywa Belgin telefon z rąk i mocno popycha. Kobieta uderza głową o ścianę.

28 (środa 8 listopada): Późnym wieczorem mocno podchmielony Ali wraca do domu. Asli zaprowadza go do łóżka, rozbiera i razem z nim zasypia. Rankiem Ali budzi się zaskoczony. Nie pamięta wczorajszego wieczoru! Asli okłamuje go, że razem się kochali! Derin otrzymuje od Yigita dużego pluszowego misia. Jest wyraźnie zadowolona z niespodzianki. Przybity Ali pojawia się na sali treningowej. Sahin z Raufem doradzają mu, by szukał prawdy na własną rękę. Musi mieć pewność czyje jest dziecko. Matka Yigita pojawia się w rezydencji Mirkelamoglu. Jest wściekła na Tekina i Belgin. Uważa, że chcą wykorzystać Yigita i wrobić go w wychowywanie cudzego dziecka. Tekin jest zszokowany. Nie wiedział o ciąży Derin. Szybko wsiada w samochód i jedzie znaleźć córkę. Ali ma poczucie winy. Przeprasza Asli za to, co między nimi zaszło. Dziewczyna nie poprzestaje w manipulacjach. Proponuje rozwód i nazywa siebie jedynie “pijackim wybrykiem”. To Aliego wprowadza w jeszcze większe zakłopotanie. Belgin przychodzi do domu Bory. Prosi mężczyznę, by trzymał się z dala od jej rodziny. Bora jest wyraźnie zmartwiony podbitym okiem Belgin. Ich rozmowa kończy się w łóżku! Tekin tymczasem odnajduje córkę w hotelu. Po ich spotkaniu, Derin upada i chwyta się za brzuch! Nieprzytomną dziewczynę znajduje Yigit i zawozi do szpitala.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *