W sercu miasta odcinek 27 i 28: Tekin dowiaduje się o ciąży Derin! [Streszczenie + Zdjęcia]

27 (wtorek 7 listopada): Po przegranej walce Ali udaje się do hotelu. W holu spotyka Derin i Yigita. Pyta dziewczyny, czy to prawda, że usunęła ich dziecko. Yigit odpowiada, że dziecko jest jego! Derin nie zaprzecza. Ali w szoku rzuca się na Yigita, nie daje wiary jego słowom. Derin próbuje go powstrzymać, z pomocą przychodzi jej ochrona. Yigit, by jeszcze bardziej wyprowadzić Aliego z równowagi, wykrzykuje, że poślubi Derin a ona urodzi ich dziecko. Derin potwierdza te słowa, mówiąc Aliemu prosto w oczy, że to Yigit jest ojcem dziecka. Ochroniarze wyprowadzają Aliego na zewnątrz. Do hotelu przychodzi Belgin. Jest zła na córkę za scenę w holu. Boi się kolejnego skandalu, który negatywnie wpłynie na reputację rodziny. Kiedy Yigit i Belgin wychodzą, Ali zakrada się do pokoju Derin. Żąda od dziewczyny prawdy. Dochodzi do kolejnej kłótni. Po wszystkim Ali idzie do baru, gdzie znowu spotyka się z Borą. Asli ma wyrzuty sumienia, że tuż przed walką powiedziała Aliemu o dziecku. Uważa, że to przez nią chłopak przegrał. Tekin jest coraz bardziej zazdrosny o żonę. Wyrywa Belgin telefon z rąk i mocno popycha. Kobieta uderza głową o ścianę.

28 (środa 8 listopada): Późnym wieczorem mocno podchmielony Ali wraca do domu. Asli zaprowadza go do łóżka, rozbiera i razem z nim zasypia. Rankiem Ali budzi się zaskoczony. Nie pamięta wczorajszego wieczoru! Asli okłamuje go, że razem się kochali! Derin otrzymuje od Yigita dużego pluszowego misia. Jest wyraźnie zadowolona z niespodzianki. Przybity Ali pojawia się na sali treningowej. Sahin z Raufem doradzają mu, by szukał prawdy na własną rękę. Musi mieć pewność czyje jest dziecko. Matka Yigita pojawia się w rezydencji Mirkelamoglu. Jest wściekła na Tekina i Belgin. Uważa, że chcą wykorzystać Yigita i wrobić go w wychowywanie cudzego dziecka. Tekin jest zszokowany. Nie wiedział o ciąży Derin. Szybko wsiada w samochód i jedzie znaleźć córkę. Ali ma poczucie winy. Przeprasza Asli za to, co między nimi zaszło. Dziewczyna nie poprzestaje w manipulacjach. Proponuje rozwód i nazywa siebie jedynie „pijackim wybrykiem”. To Aliego wprowadza w jeszcze większe zakłopotanie. Belgin przychodzi do domu Bory. Prosi mężczyznę, by trzymał się z dala od jej rodziny. Bora jest wyraźnie zmartwiony podbitym okiem Belgin. Ich rozmowa kończy się w łóżku! Tekin tymczasem odnajduje córkę w hotelu. Po ich spotkaniu, Derin upada i chwyta się za brzuch! Nieprzytomną dziewczynę znajduje Yigit i zawozi do szpitala.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *