Nadzieja i miłość odcinek 53 i 54: Hakan proponuje Umut ślub! [Streszczenie + Zdjęcia]

53 (środa 15 listopada): Technicy, którym Ozan zlecił odzyskanie nagrania z uszkodzonego telefonu, po zapoznaniu się z jego treścią postanawiają na nim dodatkowo zarobić. Kiedy w nocy Hakan wychodzi do łazienki, Musa atakuje go i rani śrubokrętem. Mężczyzna nie wyjawia jednak strażnikom, kto go zaatakował. Dwa i pół miesiąca później Hakan jest już w dobrych relacjach z Musą. Musa życzy mu nawet powodzenia na dzisiejszej rozprawie. Zafer dzwoni do Ozana. Prosi go o zatrudnienie bliźniaczek w firmie jego ojca. Decyzją sądu areszt wobec Hakana zostaje uchylony, a wobec Duygu utrzymany. Kobieta nie jest w stanie pogodzić się z taką decyzją. Asude z Umut urządzają dla Hakana imprezę powitalną. Mete często zagaduje do Asude, co nie podoba się Leinie. Kobieta w domu urządza mu awanturę. Bliźniaczki rozpoczynają pracę w firmie Ragipa. Trudno im się odnaleźć w nowej sytuacji.

54 (czwartek 16 listopada): Do biura Hakana przychodzi jeden z techników i przedstawia mu ofertę kupna nagrania, które odzyskał z telefonu Ozana. Drugi z techników zjawia się w pracy Ozana. Umut odwozi ojca do szpitala. Spotyka tam Emel i Melis. Hale przychodzi na widzenie do Musy. Ozan nachodzi Hakana w domu. Hakan wobec jego gróźb decyduje się odkupić kopię nagrania od techników. Emel zaczyna nabierać podejrzeń i domyśla się, że mąż może ją zdradzać. Hakan przyjeżdża wraz z Umut do szpitala. Odkrywa, że Yusuf jedynie symuluje chorobę i wymusza na nim przyznanie się do manipulacji. Umut wszystko słyszy przez na wpół otwarte drzwi. Jest zawiedziona postawą ojca. Selda z Yeldą mają już dość wczesnego wstawania i pracy w fabryce. Emel urządza Ragipowi awanturę o tajemniczy zakup drogiej biżuterii. Technicy targani poczuciem winy, decydują się także Ozanowi przesłać kopię nagrania. Kiedy Hakan zabiera Umut nad Bosfor i proponuje jej zawarcie małżeństwa, dziewczyna otrzymuje wiadomość od Ozana…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *