Nadzieja i miłość odcinek 53 i 54: Hakan proponuje Umut ślub! [Streszczenie + Zdjęcia]

53 (środa 15 listopada): Technicy, którym Ozan zlecił odzyskanie nagrania z uszkodzonego telefonu, po zapoznaniu się z jego treścią postanawiają na nim dodatkowo zarobić. Kiedy w nocy Hakan wychodzi do łazienki, Musa atakuje go i rani śrubokrętem. Mężczyzna nie wyjawia jednak strażnikom, kto go zaatakował. Dwa i pół miesiąca później Hakan jest już w dobrych relacjach z Musą. Musa życzy mu nawet powodzenia na dzisiejszej rozprawie. Zafer dzwoni do Ozana. Prosi go o zatrudnienie bliźniaczek w firmie jego ojca. Decyzją sądu areszt wobec Hakana zostaje uchylony, a wobec Duygu utrzymany. Kobieta nie jest w stanie pogodzić się z taką decyzją. Asude z Umut urządzają dla Hakana imprezę powitalną. Mete często zagaduje do Asude, co nie podoba się Leinie. Kobieta w domu urządza mu awanturę. Bliźniaczki rozpoczynają pracę w firmie Ragipa. Trudno im się odnaleźć w nowej sytuacji.

54 (czwartek 16 listopada): Do biura Hakana przychodzi jeden z techników i przedstawia mu ofertę kupna nagrania, które odzyskał z telefonu Ozana. Drugi z techników zjawia się w pracy Ozana. Umut odwozi ojca do szpitala. Spotyka tam Emel i Melis. Hale przychodzi na widzenie do Musy. Ozan nachodzi Hakana w domu. Hakan wobec jego gróźb decyduje się odkupić kopię nagrania od techników. Emel zaczyna nabierać podejrzeń i domyśla się, że mąż może ją zdradzać. Hakan przyjeżdża wraz z Umut do szpitala. Odkrywa, że Yusuf jedynie symuluje chorobę i wymusza na nim przyznanie się do manipulacji. Umut wszystko słyszy przez na wpół otwarte drzwi. Jest zawiedziona postawą ojca. Selda z Yeldą mają już dość wczesnego wstawania i pracy w fabryce. Emel urządza Ragipowi awanturę o tajemniczy zakup drogiej biżuterii. Technicy targani poczuciem winy, decydują się także Ozanowi przesłać kopię nagrania. Kiedy Hakan zabiera Umut nad Bosfor i proponuje jej zawarcie małżeństwa, dziewczyna otrzymuje wiadomość od Ozana…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *