Zakazany owoc odcinek 386: Meric je kolację z Doganem! Handan oferuje Yildiz pieniądze za zostawienie Dogana!

Odcinek 386 – streszczenie: Dogan przyjeżdża do apartamentu Ekina po swoją córkę. Kumru jednak odmawia powrotu do domu, a Ekin ją w tym wspiera. „Popełniasz błąd za błędem” – mówi Dogan do córki. „Przeciwnie. To najlepsza decyzja, jaką podjęłam w życiu. Nie chcę dłużej żyć pod twoją kontrolą. Poza tym nic od ciebie nie chcę. Potrafię zadbać o siebie. Żegnaj, tato”. Gdy ojciec odchodzi, z oczu Kumru wypływają łzy. Tylko udawała przed nim twardą. „Dziękuję ci, Ekinie” – mówi. – „Po raz pierwszy w życiu ktoś stanął za mną”. „Jeśli chcesz, możesz płakać.” – Właściciel restauracji obejmuje dziewczynę. Oboje siadają na kanapie.

„Poważnie myślę, że możesz tu zostać” – oznajmia Ekin. – „Mieszkanie jest duże. Mam wolny pokój. Emir też jest tutaj”. „Próbuję zacząć nowe życie. To pierwszy raz, kiedy chcę się sama zatroszczyć o siebie”. „Słuchaj, oboje mamy ten sam problem. Możemy zostać przyjaciółmi. Dobrze, odliczę ci czynsz od wypłaty, kiedy tu będziesz. Umowa stoi?”. „Stoi” – potwierdza Kumru, już z uśmiechem. Tymczasem Cetin informuje Dogana, że ktoś w komentarzu na portalu społecznościowym groził Yildiz śmiercią.

Dogan natychmiast dzwoni do żony, by zapytać, czy wszystko z nią w porządku. Nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna sama napisała ten komentarz razem z mamą, by zwiększyć zainteresowanie swoja osobą, a co za tym idzie, zwielokrotnić sprzedaż bransoletek. Choć Yildiz go uspokaja, twierdząc, że to nic takiego, mężczyzna jest zdeterminowany, by odnaleźć osobę, która opublikowała ten komentarz. Każe Cetinowi ustalić adres IP, a następnie przekazać go policji.

Ender na zaproszenie mamy Kumru przychodzi na spotkanie z nią. Kobiety umawiają się na współpracę, której celem jest definitywne rozdzielenie Yildiz i Dogana. Następnie Ender spotyka się ze swoim bratem. „Siostro, jak po rozmowie z mamą Kumru?” – docieka Caner. „Jak każda matka martwi się o swoje dziecko i chce je chronić”. „To gdzie była do tej pory?”. „Z tego, co zrozumiałam, Dogan nie pozwalał jej się zbliżać”. „Czego chce od ciebie?”. „Handan jest inteligentną kobietą. Od razu zorientowała się, kto jest tu najsilniejszy. Dlatego mnie znalazła i poprosiła o pomoc”.

„Rozumiem, że Yildiz ucierpi z tego powodu?” – bardziej stwierdza, niż pyta Caner. „Dokładnie tak. Najpierw należy rozdzielić Dogana i Yildiz”. „To będzie trudne, bo Dogan jest człowiekiem, który nie popełnia błędów. Chyba że jest coś, czego nie wiem”. „Jest” – potwierdza Ender z uśmiechem. – „Meric jest zakochana w Doganie”. „Proszę?” – Caner robi duże oczy. „Dlaczego jesteś zaskoczony? Jest bogatym, przystojnym i charyzmatycznym ojcem jej przyjaciółki. I co najważniejsze, jest silny. Nie sposób pozostać obojętnym wobec takiego mężczyzny”.

„Siostro, mówisz o sobie czy o Meric?” – pyta Caner. „Nie denerwuj mnie”. „Dobrze, kontynuuj”. „Nie wystarczy, żeby mężczyzna był bogaty. Musi być jeszcze silny. Dogan spodobał się Meric i zaczęła o nim marzyć”. „Dobrze, ale Dogan o niej nie marzy”. „Meric o tym nie wie.” – Ender zanosi się chichotem, mając w głowie gotową intrygę. Akcja przeskakuje do wieczora. Dogan musiał zostać dłużej w firmie. Meric wykorzystuje tę okazję i przynosi sushi i wino do jego gabinetu, by zjedli razem.

Emir i Caner ostrzegają Ekina, że z łatwością może zakochać się w Kumru. On jednak nie wierzy w taką możliwość. Pod nieobecność Dogana Handan przyjeżdża do willi i oferuje Yildiz dziesięć milionów dolarów za rozstanie z mężem. Córka Asuman nie przyjmuje oferty i wygania przybyłą. Handan wraca do samochodu, gdzie czeka na nią asystent. Pokazuje mu rozmowę z Yildiz, którą nagrała telefonem, i prosi go, by odpowiednio ją zmodyfikował. Asuman nie jest zadowolona, gdy dowiaduje się, że jej córka odrzuciła tak dużą sumę pieniędzy.

Akcja przeskakuje do następnego dnia. W czasie śniadania do willi przyjeżdża policja. Funkcjonariusze informują Dogana, że wiadomość z groźbami została wysłana z telefonu Asuman. Yildiz nieporadnie wyjaśnia mężowi, że to Halitcan przypadkowo wysłał tę wiadomość… Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać: „Yasak Elma 134. Bölüm”. Początek 0:53:24, koniec 1:34:26. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *