Zakazany owoc odcinek 387: Meric całuje Dogana na oczach Yildiz! Cagatay i Yildiz spędzają czas w parku rozrywki!

Odcinek 387 – streszczenie: Ender przekonuje Meric, że wpadła w oko Doganowi, jednak mężczyzna boi się zrobić pierwszy krok ze względu na to, że jest przyjaciółką jego córki. Zachęca, by to ona wykonała ten ruch. W firmie pojawia się Handan. Pokazuje Doganowi nagranie swojej rozmowy z jego żoną, podczas której Yildiz przyjęła jej ofertę dziesięciu milionów dolarów w zamian za zostawienie go. Mężczyzna nie jest zaskoczony. Okazuje się, że Yildiz powiedziała mu o wszystkim, a nawet pokazała własne oryginalne nagranie, z którego nie wynika, by zaakceptowała tę ofertę.

Ender dzwoni do Yildiz. Podczas rozmowy sugeruje, choć nie bezpośrednio, że jej mąż wdał się w romans i dlatego spędza ostatnio tak dużo czasu w firmie. Yildiz w to nie wierzy. Podejmuje decyzję odnośnie propozycji Dogana, by zostali prawdziwym małżeństwem. Postanowiła się zgodzić i jedzie do firmy, by mu o tym powiedzieć. Akcja przenosi się do holdingu. Meric po rozmowie z Ender nabrała pewności siebie. Wchodzi do gabinetu Dogana, staje z nim twarzą w twarz i mówi: „Już od jakiegoś czasu myślałam, żeby o tym z tobą porozmawiać, ale…”.

„Czy coś się stało?” – pyta ojciec Kumru. „Kiedy tu przyszłam, przysięgam, że nawet o tym nie myślałam. Nie wiem, co później się stało. Może to dlatego, że często cię widywałam, może dlatego, że poznałam cię lepiej. Ale kiedy dowiedziałam się, że czujesz to samo…” – Meric nagle całuje mężczyznę. W tym samym momencie drzwi gabinetu otwierają się i do środka wchodzi… Yildiz!

Córka Asuman jest zszokowana tym, co zobaczyła. Natychmiast odwraca się i wychodzi. Dogan wybiega za nią. Próbuje ją zatrzymać, ale ona nie chce z nim rozmawiać. Wraca do gabinetu. „Meric! Zdajesz sobie sprawę z tego, co zrobiłaś?” – pyta wściekły. „Doganie, ja…”. „Co ty? Jak teraz wyjaśnię to Yildiz?”. „Zrobiłam to, bo myślałam, że czujesz to samo. Sam powiedziałeś, że…”. „Co powiedziałem? Wyciągnęłaś takie wnioski na podstawie tego, co wydarzyło się wczorajszego wieczoru? Jestem żonaty, Meric. Kocham moją żonę. Nie mogę być z nikim innym w związku. Zwłaszcza nie z tobą. Nie z przyjaciółką mojej córki. Dojdź do siebie!”.

Meric opuszcza gabinet ze łzami w oczach. Czuje się zhańbiona i jest wściekła na Ender. Chce udać się do jej gabinetu, ale sekretarka informuje ja, że Ender jest na spotkaniu. Yildiz w tym czasie jedzie samochodem. Nie jest szczególnie załamana. Przyzwyczaiła się, że związani z nią mężczyźni nie dochowują wierności. Cagatay dzwoni do niej i mówi, by wyszli razem z Halitcanem do parku rozrywki. Dziewczyna zgadza się. Akcja przenosi się do restauracji, w której Ender spotkała się z Handan.

„Wszystko potoczyło się tak, jak chciałam” – oznajmia siostra Canera. – „Yildiz zobaczyła Dogana całującego się z Meric”. „Nie sądziłam, że ci się uda. Jestem zaskoczona”. „Jeszcze mnie nie znasz. W przyszłości nie będziesz zaskoczona”. „Czy teraz Yildiz rozwiedzie się z Doganem?”. „Nie sądzę. Ich małżeństwo zostało zaaranżowane. Yildiz nie zrezygnuje ot tak z luksusów. Ale ponieważ nie będzie już ufać Doganowi, będzie to działać na naszą korzyść”.

„Czy Meric przyszła do ciebie?” – docieka mama Kumru. „Nie chcę rozmawiać z nią w firmie, dlatego upewniłam się, że sekretarka powie jej, że jestem na spotkaniu. Porozmawiamy gdzieś indziej”. „Według mnie powinnaś stać za swoimi słowami”. „Oczywiście. Będę nadal napełniać jej głowę tymi myślami. Choć nie wiem, czy to pomoże, czy nie. Ale dobrze, jeśli teraz ją zmylimy. A co ty zamierzasz?”. „Dopóki Kumru nie zaakceptuje mnie jako matki, walka będzie kontynuowana. Od lat jesteśmy rozdzielone. Nie mogę dłużej na to pozwalać”.

„Wiesz, że Dogan tak łatwo nie odpuści” – stwierdza Ender. „Z pewnością nie. Ale chociaż to on ją wychowała, nie zmienia to faktu, że jest też moją córką. Jest taka jak ja. Przekonam ją”. „Cóż, życzę ci powodzenia”. „Ja tobie także. Znasz Yildiz najlepiej ze wszystkich. Najważniejsza praca spoczywa na tobie”. „Yildiz zostaw mnie. Tylko ja mogę dać jej to, na co zasługuje. Po prostu przygotuj mi grunt”. Sedai odstawia auto Yildiz do willi. Informuje Aysel, że Yildiz i Cagatay spędzają razem szczęśliwe rodzinne chwile i nie chcą, by ktokolwiek im przeszkadzał.

Aysel donosi o wszystkim Asuman. Kobieta jest zdziwiona, bo jej córka miała teraz świętować z Doganem swoje prawdziwe małżeństwo. Natychmiast dzwoni do niej i wypytuje o sytuację z mężem. Yildiz szybko kończy rozmowę, oznajmiając, że wyjaśni jej wszystko w domu. Handan pokazuje córce dom, jaki wynajęła specjalnie dla nich. Kumru jednak nie zamierza z nią mieszkać.

Meric przyjeżdża do domu Cagataya, gdzie zaprosiła ją Ender. „Chciałaś spotkać się tutaj, żeby nikt nas nie widział?” – pyta przyjaciółka Kumru, ciągle zła jak osa. „Tutaj jest wygodniej. Czego się napijesz?”. „Ender, dlaczego mnie okłamałaś?”. „Usiądź, uspokój się. Nie rozumiem, o czym mówisz”. „Popchnęłaś mnie w ramiona Dogana. Powiedziałaś, że słyszałaś jego rozmowę”. „Ach, o tym mówisz. Cóż, usłyszałam coś od pracowników…”. „Ender, zhańbiłam się przez ciebie!”. „Dlaczego miałabym cię okłamać? Powiedz, co by mi z tego przyszło?”. „Tego właśnie chcę się dowiedzieć”.

„Dogan został złapany przez żonę na gorącym uczynku. Jak miał się zachować?” – pyta Ender, rozkładając ręce. – „Zaprzeczył wszystkiemu w jej obecności. Wszyscy mężczyźni tak robią”. „Mówisz tak, bo ciebie to nie spotkało”. „Meric, to że Yildiz przyszła akurat w tym momencie, to niefortunny zbieg okoliczności. Ona przynosi pecha, nie martw się o to”. „Co ty mówisz? Wiesz, jaki Dogan jest na mnie zły?”. „Był zmuszony zachować się w ten sposób ze względu na sytuację. Nie zapominaj, że małżeństwo Dogana i Yildiz jest fałszywe”.

„Gdyby było fałszywe, nie wpadłby w taką panikę” – stwierdza Meric. „Nie wpadł w panikę ze strachu, że ją straci, ale dlatego, że ona chce jego pieniędzy”. „Jakich pieniędzy?”. „Ponieważ tak bardzo pospieszyli się ze ślubem, nie podpisali intercyzy. A Yildiz jest najbardziej chciwą osobą na świecie. Dla bogactwa zrobi wszystko. Na razie poczekaj, niech sytuacja się uspokoi. Dogan zadzwoni do ciebie, a jeśli tego nie zrobi, ty do niego zadzwoń”. „Ender, mówisz poważnie?”. „Oczywiście. Wszystko jest w twoich rękach. Nie mam nic z tego, że będziesz lub nie będziesz z Doganem. Wiem, że jesteś nim zainteresowana, i chcę zrobić dla ciebie coś dobrego. To wszystko”.

Handan przyjeżdża do domu Ekina. Dziękuje mu za wsparcie, jakie okazał jej córce, i prosi o pomoc. Chce, by zorganizował dla niej spotkanie z córką. W parku rozrywki dochodzi do wypadku. Cagatay zostaje kontuzjowany przez Yildiz. Chce wykorzystać to zdarzenie, by zmusić byłą żonę do opiekowania się nim. Odcinki serialu Zakazany owoc dostępne są z polskim lektorem na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *