Zakazany owoc odcinek 56 i 57: Kemal namawia Yildiz, by uciekła z nim! Halit krytykuje wygląd Yildiz! [Streszczenie + Zdjęcia]

56: Kemal przyjeżdża do mieszkania Zeynep. „Wiem, że popełniłem wielki błąd, ale nie bądź zła na nią” – mówi mężczyzna, tłumacząc sytuację z pocałunkiem. „Rzuciłeś się dla niej w ogień. Zaskoczyłeś mnie. Prawdopodobnie zawarliście umowę, aby tak zrobić”. „Nie ma żadnej umowy. Ona jest teraz zdezorientowana”. „Ona nie może być zdezorientowana. Jest żoną Halita, nie jego kochanką! Nie zachowuj się tak, jakby to było normalne”. „Zrobiła wiele rzeczy, aby poślubić Halita. Dlaczego to zrobiła? Jeżeli już to wszystko wiesz, powiedz mi”. „Nieważne, oni są małżeństwem!”. „Dlaczego więc dałaś im swoje błogosławieństwo?”.

„Nie dałam im żadnego błogosławieństwa” – zaprzecza Zeynep. „Dlaczego nie? Powiem ci. Ponieważ wiedziałaś, że Yildiz nie kocha Halita. Takie małżeństwa łatwo się rozpadają. Halit też z pewnością nie kocha Yildiz. Po prostu wybrał sobie młodą i piękną dziewczynę. Halit jest zakochany w swojej byłej żonie”. „Nie bądź szalony! Trzymaj się od nich z daleka!”. „Nie mogę tego zrobić”. „Dlaczego?”. „Ponieważ za bardzo ją kocham” – odpowiada Kemal.

W następnej scenie Kemal jedzie samochodem. Rozmawia przez telefon z Ender. „Pan Halit i Yildiz są w domu” – informuje. – „Zupełnie, jakby nic się nie stało”. „Posłuchaj mnie, to twoje ostatnie ostrzeżenie” – mówi wściekła Ender. – „Musisz się pospieszyć. Musisz zrobić to w ciągu kilku dni, inaczej powiem wszystko Halitowi. Zostaniesz bez pracy!”. Siostra Canera rozłącza się. „To ja ciebie zniszczę, ale jeszcze nie jesteś tego świadoma” – mówi do siebie Kemal.

Nazajutrz Zeynep spotyka się z Yildiz. Mówi jej, że powinna rozwieść się z Halitem, jeśli czuje coś do Kemala. W następnej scenie Yildiz wraca do domu. Zatrzymuje się za bramą, patrzy na posiadłość i mówi w myślach: „Jak mogłabym zrezygnować z tego życia dla ciebie?”. W środku podchodzi niej Kemal. Dziewczyna chce od razu odejść, ale były mąż jej na to nie pozwala. „Dlaczego boisz się zostać ze mną sam na sam?” – pyta mężczyzna.

„Wszystko, co się wydarzyło, było błędem” – oznajmia Yildiz. „Błędem? Jesteś tutaj, ponieważ popełniłaś błąd?”. „Nie wiem…”. „Myślę, że wiesz”. „Kemal, nie możemy tego tak zrobić”. „Wiem, że nie możemy, ale mam dla ciebie ofertę. Zostaw wszystko za sobą i wyjedź ze mną”. „Jesteś normalny? Nie mogę nigdzie z tobą wyjechać!”. „Ty też mnie kochasz. Ucieknijmy i bądźmy razem szczęśliwi. Dlaczego tak się boisz? Czy to z powodu fałszywej miłości do Halita, czy z powodu pieniędzy? Nie marnuj lat z mężczyzną, którego nie kochasz. Nie musisz od razu odpowiadać, ale przemyśl to”.

Hira w domu Alihana znajduje pierścionek i obrączki ślubne. Jest przekonana, że mężczyzna kupił je z jej powodu. Wieczorem Zeynep spotyka się na kolacji z Cemem. Mężczyzna wciąż ma nadzieję, że siostra Yildiz poczuje do niego miłość. Nieoczekiwanie do tej samej restauracji przychodzą Alihan i Hira.

57: Halit zauważa, że na twarzy Yildiz wyraźnie zaznacza się zmęczenie. Sugeruje jej, że powinna pójść do salonu piękności. „Byłam już” – oznajmia dziewczyna. „To za mało, musisz pójść ponownie. Jeśli tak wyglądasz, kiedy jesteś młoda, jak będziesz wyglądać później?”. „Jak Ender?”. „Nie. Bardziej jak Zerrin”. „Co ja mam wspólnego z Zerrin?”. „Powiedziałem, co chciałem powiedzieć. Nie zaniedbuj swojego piękna”.

Zehra idzie na przyjęcie urodzinowe. Tradycyjnie kończy imprezę pijana, ale dzięki Kemalowi wraca do domu, nie wywołując żadnego skandalu. Yildiz nie podoba się to, że jej były mąż pomógł Zehrze. Jest wyraźnie zazdrosna. Mężczyzna całuje ją i ponownie namawia, by razem z nim wyjechała. Następnego dnia Yildiz wchodzi do pokoju Zehry. „Co się stało? Śniłaś o mnie?” – pyta córka Halita, która właśnie wstała. „Gdybym o tobie śniła, byłby to koszmar”. „Powiedz mi, co masz do powiedzenia, boli mnie głowa”. „Ostatniej nocy ponownie zobaczyłaś dno butelki”.

„To nie twoja sprawa” – odpowiada Zehra. – „Co tobie do tego?”. „Jestem pewna, że niczego nie pamiętasz. Byłaś w ramionach kierowcy Kemala. Wyobrażasz sobie, co zrobiłby twój ojciec, gdyby to zobaczył? Poprosiłaś, by Kemal zabrał cię do twojego pokoju. Kierowca w twoim pokoju, nie do wiary…”. „Wynoś się!” – Zehra wypycha macochę za drzwi. W następnej scenie Hira spotyka się z Zeynep. Informuje ją, że Alihan wkrótce poprosi ją o rękę. „Znalazłam pierścionek w jego szufladzie” – oznajmia podekscytowana.

Ender chce wzbudzić zazdrość Halita i spotyka się z jego biznesowym wrogiem. Emir przychodzi do kawiarni z Lilą, co doprowadza Yildiz do szału. Gdy Hira jest w domu Alihana, ponownie ogląda pierścionek. Tym razem dostrzega na nim wygrawerowaną datę. „Czternastego maja 2018 roku” – odczytuje. – „To dla kogoś innego”. Na twarzy dziewczyny pojawia się wyraz zaskoczenia, wielkiego rozczarowania i zarazem ciekawości, kim była poprzednia wybranka mężczyzny.