Zraniona miłość – odcinki 59 i 60: Leon walczy o życie [Streszczenie + Zdjęcia]

Ze względu na emisję wyścigu kolarskiego Tour de Pologne nowe odcinki serialu Zraniona miłość odc 59 i 60 emitowane będą od poniedziałku 8 sierpnia. Zraniona miłość Online można oglądać w internecie na stronie VOD.TVP.PL oraz w oryginalnej wersji na stronie tureckiej telewizji kanald.com.tr/vatanim-sensin. Poniżej znajdziecie opisy nowych epizodów 59 i 60 Zraniona miłość, wideo-zwiastun oraz zdjęcia. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Zraniona miłość – czy Leon przeżyje?

59 (poniedziałek 7 sierpnia): Cevdet prosi Jakuba, żeby zabrał Hilal i Alego Kemala w bezpieczne miejsce. Ali Kemal zdecydowanie odmawia. Azize każe Hilal doglądać rannego Leona w szpitalu. Leon przechodzi operację, ale nie odzyskuje przytomności. Przy jego łóżku Wasili opowiada Weronice o okolicznościach śmierci ich młodszego syna Dimitriego. Opowieść ta jest dla Weroniki dowodem na to, że Dimitri żyje i przyrzeka, że będzie go dalej szukać. Stan Leona jest ciężki, ale konspiratorzy na wszelki wypadek postanawiają go zabić, żeby nie wydał Hilal i Alego Kemala, jeśli odzyska przytomność. Eszref pasza zgadza się spotkać z Hamiltonem i wysłuchać jego propozycji.

60 (wtorek 8 sierpnia): Jakub rozszyfrowuje meldunek złożony przez Hamiltona po spotkaniu z Eszrefem Paszą. Ali Kemal przychodzi do szpitala, żeby dobić nieprzytomnego Leona. Sytuacja przybiera nieprzewidziany obrót. Stavros aresztuje Luftu’ego i zamierza wyciągnąć z niego zeznania za pomocą tortur. Tevfikowi wydaje się, że spiskuje z Hamiltonem przeciwko Eszrefowi. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest tylko narzędziem w rękach Anglika. Po odczytaniu meldunku Cevdet jest przekonany o zdradzie Eszrefa i postanawia się z nim rozprawić.

Zwiastun #1

https://www.youtube.com/watch?v=e03r3Zzn9Ms

Zwiastun #2

https://www.youtube.com/watch?v=iSicO4TEqoo

Zdjęcia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *