Nadzieja i miłość – nowy serial turecki od września w TVP2!

Wiemy już jaki serial zastąpi kończąca się Cenę miłości na antenie TVP2! Nadzieja i miłość (oryg. Benim Hala Umudum Var) to turecki dramat telewizyjny emitowany na przełomie lat 2013 i 2014 na antenie stacji STAR TV oraz FOX TV. W rolach głównych wystąpili Gizem Karaca, Berk Oktay i Şükrü Özyıldız. Seria została wyreżyserowana przez Deniz Akçay. Pierwszy odcinek w polskiej tv zobaczymy już 1 września 2017r. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17.05.

Nadzieja i miłość. O czym jest nowy serial?

Historia przedstawiona w serialu Nadzieja i miłość opowiada o losach 23-letniej Umut (w tej roli Gizem Karaca) – dziewczyny mieszkającej wraz z matką, ojczymem, przyrodnim bratem oraz dwoma przyrodnimi siostrami w jednej z biednych dzielnic Stambułu. Umut pracuje w salonie kosmetycznym i wraz z matką utrzymuje całą rodzinę. Jej życie diametralnie zmienia się, kiedy przypadkowo trafiając na jeden z pokazów mody poznaje Ozana (Sükrü Özyildiz) – studenta pochodzącego z bogatej rodziny, który do tej pory wiódł hulaszcze życie. Zauroczony piękną Umut, wszelkimi sposobami stara się o jej względy, m.in. zatrudnia się w salonie, w którym pracuje dziewczyna. Chłopak ukrywa przed nią swój statut społeczny. Umut początkowa jest wobec niego nieufna, jednak z czasem daje wiarę prawdziwości jego uczuć. Niestety na drodze do ich szczęścia stanie wiele przeciwności losu, a także ludzi, którzy zrobią wszystko by ich drogi się rozeszły…

Ile odcinków liczy „Nadzieja i miłość”

Serial w oryginalnej wersji składa się z 33 półtoragodzinnych odcinków. W polskiej wersji zobaczymy zatem około 66 epizodów 45-minutowych.

Nadzieja i miłość – obsada (aktor/rola)

Gizem Karaca – Umut Özden / Korkmaz
Berk Oktay – Hakan Demirer
Şükrü Özyıldız – Ozan Korkmaz
Laçin Ceylan – Asude
İpek Elban – Duygu
Buse Arslan – Beril
Savaş Alp Başar – Rüzgar Demirer
Efe Şengün – Mert Türkoğlu
Pınar Göktaş – Melis

Zapraszamy na polski fanpage serialu: https://www.facebook.com/nadzieja.i.milosc.tvp2

11 thoughts on “Nadzieja i miłość – nowy serial turecki od września w TVP2!

 1. SUPER !!!!! Wszystkie stacje telewizyjne w Polsce mogą się schować ze swoimi nędznymi serialami !!! WIWAT kino tureckie i przede wszystkim SERIALE TURECKIE oraz WSPANIALI AKTORZY !!!!

  1. Świetny, kolejny serial rodem zza wschodniej miedzy. Tylko to mogę oglądać. Te wszystkie nudne produkty z Zachodu, z Usa …Nie trawię !! I te na okrągło gołe dupy i wulgarne pocałunki z kamerą w gardle, ta cieknąca ślina, ten bezwstyd, zasłaniający braki w scenariuszu! A już francuskie i włoskie…brak słów, na to dziadostwo, brzydotę i bezdenną nudę.Nie wytrzymałam do połowy przy włoskiej Pięknej i bestii. Amerykanie, a te wasze horrory i thrillery , te wasze zagadki kryminalne…to koniec! Wasz czas się skończył, nudziarze.
   Kocham cię, Turcjo! Jak się masz! I te całuski, z gośćmi na powitanie i pożegnanie, zupełnie jak w Polsce.
   Jestem wściekła, że przerwano Sułtankę Kosem!!
   Mile wspominam Fatmagul ..Mile wspominam Imperium Miłości.Co za filmy!! I co za mężczyźni!
   W Polsce to same łyse pały, wyblakłe,kanciaste, brzydkie!! Nie ma na kim oka zawiesić!! Czy nie ma w Polsce przystojnych mężczyzn o pięknych włosach?

 2. Niech się wszyscy uczą od Turcji , jak trzeba robić trzymające w napięciu treści. Nadzieja i miłość, kolejny, udany serial rodem z naszej ciotecznej siostry, Turcji. Pomijam już urodę głównych bohaterów. Chłopak piękny, jak malowany. I to nie pierwszy z tamtych okolic.

 3. Najwspanialsze tureckie seriale. Tylko to oglądam. Polskie to wielka lipa. A szkoda…
  Oby tureckich nie zabrakło. Cudowni aktorzy, wsaniale grają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *