Zraniona miłość odcinek 73, 74, 75: Leon zostaje aresztowany! [Zdjęcia i Streszczenie]

Zraniona miłość odc 73-75 – zapraszamy do czytania opisów i przeglądania obszernej galerii zdjęć z nadchodzących odcinków serialu tureckiego Zraniona miłość. Przypominamy, że od poniedziałku 28 sierpnia, tj. odcinka 73 serial emitowany jest o nowej porze – o godz. 15:55 na antenie TVP1. W telewizji nie ma powtórek. Zraniona miłość online można oglądać po polsku na stronie VOD.TVP.PL w ciągu 14 dni od premiery odcinka w TV. Pierwszy sezon serialu liczy 90 odcinków i na antenie TVP1 emitowany będzie do dnia 20 września. Premiera 2 sezonu Zranionej miłości w polskiej TV najwcześniej w 2018 roku.

73 (poniedziałek 28 sierpnia): Dwaj delegaci na kongres w Ankarze zostają zamordowani. Generał Wasilij robi wszystko, aby ostatni z nich, Riza bej, również nie dotarł na obrady. Cevdet i Tevfik mają zastawić zasadzkę na delegata. W ostatniej chwili Kara Fatma ze swoim oddziałem ratuje go jednak z opresji. Ali Kemal postanawia pomóc Leonowi w ucieczce.

74 (wtorek 29 sierpnia): Azize pomaga Rizie bejowi opuścić Izmir. Tevfik zostaje awansowany na generała brygady. Riza bej niespodziewanie pojawia się na przyjęciu wydanym na jego cześć. Cevdet dowiaduje się, kto strzelał do niego przed laty w Salonikach

75 (środa 30 sierpnia): Po aresztowaniu Leona Cevdet radzi Wasiliemu, w jaki sposób można uratować jego syna. Hilal wyznaje bratu, że kocha Leona. Azize zostaje porwana. Ma zostać wydana Tevfikowi w zamian za Rizę beja.

Zdjęcia:

5 thoughts on “Zraniona miłość odcinek 73, 74, 75: Leon zostaje aresztowany! [Zdjęcia i Streszczenie]

  1. Przyznam się, że serial ZRANIONA MIŁOŚĆ oglądam z przyjemnością i szczerym zainteresowaniem. Tragiczna historia przybliża do ludzi, którzy walczą o swoją tożsamość narodową i ujawnia różne charaktery ścierające się w tym trudnym okresie, gdzie miłość ma swoje miejsce i uwidacznia, że nie wszystkie losy bohaterów są czarno-białe, lecz są wielobarwne i ekscytujące. Natomiast jeżeli chodzi o serial ELIF, to zastanawiam się kto jest adresatem tej noweli filmowej. Sens zdarzeń jest dla mnie wielce wątpliwy, a losy poszczególnych postaci w większości toksycznych z wielką dla mnie naiwnością prezentowane są, nie obrażając nikogo dla osób, które są bardzo ubogie i nierozgarnięte życiowo. To jest moje zdanie i osobiste przemyślenie otwarte na dyskusję.

    1. Zgadzam sie z Tobą w 100 %. Tak chaotyczne granie aktorów bez wyrazu dawno nie oglądałam.Ale jak zaczęłam oglądać ,tak muszę skończyć z przymrużeniem oka.Tak sobie pół żartem ,nie serio. Pozdrawiam.Tak na marginesie dlaczego nie ma powtórek.?

  2. W moim przekonaniu każdy film, serial niesie i promuje określone wartości, które mają na celu wbudowanie w psychikę takie zachowania, które będą do zaakceptowania , jako coś dobrego i pozytywnego, wzbudzając głębszą refleksję i zastanowienie nad sensem, tego, co w danym momencie oglądamy i śledzimy z większym zainteresowaniem, lub odrzuceniem. W pozytywny sposób oceniam fabułę Zranionej Miłości, gdzie główny bohater jest przykładem, z którego życia można wyciągnąć, to co jest godne i piękne w swojej istocie poszczególnych zdarzeń bardzo trudnych i tragicznych, ale w ostatecznym rozrachunku wielce pozytywnym, pomimo śmierci głównego bohatera. Natomiast w serialu „Elif” w sposób niewytłumaczalny promuje się „zło”, gdzie większość postaci, to ludzie „perfidni”, toksyczni, wykazujący to, co jest najbardziej obrzydliwe i zniechęcające. Pytanie zasadnicze dla kogo i co ma wnieść fabuła o tak obrzydliwych zachowaniach, gdzie Azu jest najgorszym przykładem tego, co nawet w najczarniejszych scenariuszach trudno dostrzec. Jedynie Selim jest przykładem, pomimo jego niewątpliwej naiwności, tego, co w moim odczuciu nazywam godnym zachowaniem. Pytanie dlaczego o tym piszę i co jest motywem, że oglądam ten antyprzykład zachowań , które jak się zapowiada nie mają końca w pozytywnym zdemaskowaniu tych ciągle trwających intryg. Andersen w swoich baśniach wnosił i promował dobro, gdzie zło było w każdym przypadku piętnowane, jako niegodne i nie do zaakceptowania.

    1. Jak już wczesśniej zadałem pytanie do kogo jest adresowany serial produkcji tureckiej, gdzie na każdym kroku napotykamy toksyczne osobowości, a ostatnio totalną przemoc względem dzieci bez jakiejkolwiek pozytywnej reakcji osób, które nie zauważają tych wstrząsających i wstrętnych jak dla mnie sytuacji. Nie jestem satłym oglądaczem, lecz od czasu do czasu widzę te obrazki, któr źle na mnie wpływają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *