Elif odcinek 178 i 179: Melih odzyskuje płytę! [Streszczenie + Zdjęcia]

178 (poniedziałek 22 stycznia): Seyda żąda od Arzu stu tysięcy lir w zamian za oddanie płyty. Mają się spotkać jutro w samo południe na drodze leśnej. Sadik podsłuchuje ich rozmowę. Tugce jest zmartwiona odejściem opiekunki. Kiedy ta odjeżdża, dziewczynka ze łzami w oczach macha jej na pożegnanie. Zeynep prosi Elif, by otworzyła drzwi kuchni. Dziewczynka jest jednak nieugięta. Selim mówi Zeynep, że żałuje swoich słów i bardzo ją za nie przeprasza. Sadik dzwoni do Meliha i informuje go o zaplanowanym spotkaniu Arzu i Seydy. Veysel rzuca się na syna. Żąda od niego odpowiedzi, co zrobił z płytą. Przestraszony Murat próbuje skontaktować się z Seydą, dziewczyna jednak nie odbiera. Seyda tymczasem udaje się na spotkanie z Nadirem. Melek otwiera drzwi kuchni. Okazuje się, że intryga Elif była skuteczna i zamknięci Selim i Zeynep pogodzili się ze sobą. Dziewczynka wręcza im rysunek, który specjalnie dla nich wykonała. Murat przychodzi pod bramę rezydencji. Od Tugce dowiaduje się, że Seyda już tu nie pracuje. Seyda pokazuje Nadirowi kompromitujące nagranie Arzu. Dziewczyna postanowiła na dobre do niego wrócić i zerwać z Muratem. Arzu kradnie biżuterię Aliye, dzięki czemu zdobywa pieniądze na wykupienie płyty. Melih dowiaduje się od Meliha, że Seyda za jego plecami dogadała się z Arzu. Chłopak nie może w to uwierzyć, ale razem z Melihem udaje się na miejsce ich spotkania. Kiedy Veysel odbywa z Tulay kolejną randkę na nadbrzeżu, kobieta zostaje zaczepiona przez ludzi swojego byłego szefa. W szarpaninie Veysel zostaje ugodzony nożem w brzuch przez jednego ze zbirów! W lesie dochodzi do wymiany pomiędzy Seydą a Arzu. Nagle do akcji wkracza Murat!

179 (wtorek 23 stycznia): Seyda na widok Murata chowa płytę do torebki. Chłopak jest w szoku. Nie dowierza, że jego ukochana mogła go tak okrutnie wykorzystać. Arzu wyrywa dziewczynie torebkę z rąk, a płyta ląduje na ziemi. Podnosi ją Melih. Zapowiada Arzu, że pokaże nagranie całej jej rodzinie i odchodzi. Karetka zabiera rannego Veysela. Tulay nie ma już na miejscu. Wściekły Murat rzuca Seydę na ziemię i przystawia jej nóż do gardła! Nadir nie zamierza ratować dziewczyny. Zabiera leżący na ziemi naszyjnik, który wypadł z torebki Seydy i ucieka! Arzu goni Meliha. Błaga go, by nie pokazywał nikomu nagrania. Mówi, że odda mu wszystko, byleby tylko tego nie robił. Melih jest jednak niewzruszony i zmierza prosto do rezydencji! Rozgoryczony Murat zostawia Seydę w środku lasu i odchodzi. Dziewczyna czuje się przegrana – nie ma ani pieniędzy ani płyty, ani żadnego wsparcia po tym, jak Nadir i Murat odwrócili się od niej. Kiraz otwiera drzwi Melihowi i wpuszcza go do środka. Wobec nieobecności Kenana mężczyzna postanawia porozmawiać z Aliye. Nie pokazuje jej jednak nagrania. Chce by to Kenan pierwszy ujrzał grzechy swojej żony. Poważnie ranny Veysel wykrzykuje w szpitalu imię Tulay. Sadik przypadkowo zauważa na palcu Tugce sygnet Meliha. Aliye spostrzega zniknięcie drogiego wysadzanego brylantami wisiora. Arzu kieruje jej podejrzenia na Tugce. Dziewczynka jednak zaprzecza, by miała cokolwiek z tym wspólnego. Sadikowi udaje się odzyskać sygnet Meliha. Tulay przychodzi do szpitala i opiekuje się Veyselem. Nie zdradza jednak, że dzisiaj widzą się po raz ostatni… Przed snem Melih wysyła do Arzu sms-a, by cieszyła się ostatnią nocą spędzoną w rezydencji. Jutro do posiadłości ma wrócić bowiem Kenan…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *