Meandry uczuć odcinek 31 i 32: Ślub Suhan i Cesura! [Streszczenie + Zdjęcia]

31 (piątek 19 stycznia): Cesur wraz z Kemalem docierają do warsztatu Rifata. Wspólnymi siłami obezwładniają porywaczy i uwalniają Suhan. Nagle do warsztatu wchodzi Tahsin z policją. W środku nikogo jednak nie zastają. Tak naprawdę cała trójką z ukrycia obserwuje sytuację. Suhan dowiaduje się, że to jej ojciec zaaranżował porwanie, a nie – jak podejrzewała – Cesur. Tymczasem policja organizuje obławę na ciężarówki Mithata. Podczas przeszukania funkcjonariusze znajdują nielegalny towar. Suhan w ramach zemsty na ojcu proponuje Cesurowi… małżeństwo! Następnie razem uciekają z warsztatu podziemnymi tunelami, gdzie Cesur ukrył oryginalne obrazy należące do jego rodziny. Po aresztowaniu Mithata i nieudanej próbie wrobienia Cesura w porwanie dochodzi do spięć pomiędzy Tahsinem a naczelnikiem policji. Obaj panowie grożą sobie nawzajem. Suhah dzwoni do Sirin. Mówi, że nic jej nie jest i prosi, by poinformowała Korhana, że to ich ojciec zorganizował porwanie. Bulent stara się wyprowadzić Banu z równowagi. Przypomina jej o próbie samobójczej, którą przed laty popełniła z powodu niespełnionej miłości do Cesura… Suhan i Cesur dokonują koniecznych formalności do zawarcia związku małżeńskiego. Banu zachodzi w głowę, po co dowód Suhan był potrzebny Cesurowi…

32 (poniedziałek 22 stycznia): Wśród kwiatów lili dochodzi do pogodzenia się Sirin i Kemala. Cesur kupuje dla Suhan kreację ślubną i wysyła ją do mieszkania w Stambule. Przesyłkę wraz z ślubną dedykacją odbiera jednak… Cahide! Kobieta z przerażeniem odkrywa, że Suhan i Cesur pobierają się. Cahide dowiaduje się od Mihriban, że według testamentu matki, posiadłość Korludagów po wyjściu Suhan za mąż stanie się jej własnością! Kobieta postanawia za wszelką cenę do tego nie dopuścić. W tej akcji wspierają ją także Bulent i Banu. Cesur orientuje się jednak w ich zamiarach. Tahsin zostaje oskarżony o współpracę z Mithatem i próbę uprowadzenia własnej córki. Po przesłuchaniu głowa rodziny Korludag odbiera telefon od Korhana, który informuje go, że już za chwilę po raz drugi zostanie teściem! Po tej informacji Tahsin dostaje kolejnego ataku serca! Suhan i Cesur tymczasem docierają do urzędu stanu cywilnego. Na miejscu czeka już na nich Korhan, który będzie świadkiem. W trakcie zawarcia aktu małżeńskiego, Suhan odkrywa, że Cesur dopuścił się wobec niej kolejnego kłamstwa. Ostatecznie decyduje się powiedzieć „Tak” i od tej chwili ona i Cesur są małżeństwem. Po wszystkim pyta szczerze Cesura, dlaczego zdecydował się ją poślubić. On równie szczerze odpowiada, że jest jego „ubezpieczeniem”. Nagle Korhan odbiera telefon, że ich ojcu coś się stało!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *