Elif odcinek 21, 22, 23, 24 Napisy PL [ONLINE]

W ustawieniach odtwarzacza należy wybrać automatyczne tłumaczenie napisów na język polski. Funkcja ta dostępna jest wyłącznie z poziomu przeglądarki komputerowej. Proszę mieć również na uwadze, że numeracja poniższych odcinków nie pokrywa się z wersją polską. Dla przykładu 21 odcinek turecki to 23 odcinek w numeracji polskiej.

21: Arzu przychodzi do domu Melek, gdzie czeka ją niemiła niespodzianka. Veysel i Murat liczą, że dostaną jeszcze więcej pieniędzy od Aisze. Arzu i Gonca wymyślają intrygę. Ma ona doprowadzić do wyrzucenia z posiadłości Aisze i Elif.

22: Aisze czuje się urażona, gdy zostaje podejrzana o kradzież. Niebawem razem z Elif opuszcza posiadłość. Arzu triumfuje, a Aliye wciąż nie może w to uwierzyć. Kenan jest przekonany, że Aisze nie ma nic na sumieniu i postanawia sprowadzić ją do posiadłości. Veysel przegrywa pieniądze w karty.

23: Kenan jedzie po Aisze i Elif. Tymczasem w rezydencji rodziny Emirolu trwają przygotowania do pikniku dożynkowego. Selim odkrywa, że Zeynep sprząta w domu jego przyjaciela, Ozana. Veysel przystaje na propozycję Murata. Melek podsłuchuje ich rozmowę. Dowiaduje się, że obaj mężczyźni szantażują Aisze i wyłudzają od niej pieniądze. Na uroczystości dożynkowej pojawia się Melih, który zamieszkuje jedną z pobliskich farm. Podczas pikniku Arzu zrzuca Elif ze skały.

24: opis wkrótce

 

2 thoughts on “Elif odcinek 21, 22, 23, 24 Napisy PL [ONLINE]

  1. Dlaczego przerwa seriale tureckie zostają z nami na wakacje! 🙂 tam jestem dalej program tvp1

    1. Bo elif zaczęła się od 8 maja to co miała być przerwa dlaczego na you tube elif trwa 53 minut a w telewizji trwa 43 albo 45 minut

Comments are closed.