Elif odcinek 21, 22, 23, 24 Napisy PL [ONLINE]

Zapraszamy do oglądania odcinków serialu Elif z polskimi napisami. Proszę mieć na uwadze, że są to odcinki oryginalne i ich numeracja nie pokrywa się z wersją emitowaną w Telewizji Polskiej (odcinki oryginalne są nieco dłuższe).

21: Arzu przychodzi do domu Melek, gdzie czeka ją niemiła niespodzianka. Veysel i Murat liczą, że dostaną jeszcze więcej pieniędzy od Aisze. Arzu i Gonca wymyślają intrygę. Ma ona doprowadzić do wyrzucenia z posiadłości Aisze i Elif.

22: Aisze czuje się urażona, gdy zostaje podejrzana o kradzież. Niebawem razem z Elif opuszcza posiadłość. Arzu triumfuje, a Aliye wciąż nie może w to uwierzyć. Kenan jest przekonany, że Aisze nie ma nic na sumieniu i postanawia sprowadzić ją do posiadłości. Veysel przegrywa pieniądze w karty.

23: Kenan jedzie po Aisze i Elif. Tymczasem w rezydencji rodziny Emirolu trwają przygotowania do pikniku dożynkowego. Selim odkrywa, że Zeynep sprząta w domu jego przyjaciela, Ozana. Veysel przystaje na propozycję Murata. Melek podsłuchuje ich rozmowę. Dowiaduje się, że obaj mężczyźni szantażują Aisze i wyłudzają od niej pieniądze. Na uroczystości dożynkowej pojawia się Melih, który zamieszkuje jedną z pobliskich farm. Podczas pikniku Arzu zrzuca Elif ze skały.

24: Melih znajduje nieprzytomną Elif. Kenan zawozi dziewczynkę do szpitala. Jej stan jest krytyczny. Veysel, Murat i Erkut postanawiają otworzyć myjnię samochodową. Melek dowiaduje się o wypadku Elif i biegnie do szpitala. Arzu boi się, że cała prawda wyjdzie na jaw.

2 thoughts on “Elif odcinek 21, 22, 23, 24 Napisy PL [ONLINE]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *