Elif odcinek 16, 17, 18, 19, 20 Napisy PL [ONLINE]

Zapraszamy do oglądania odcinków serialu Elif z polskimi napisami. Proszę mieć na uwadze, że są to odcinki oryginalne i ich numeracja nie pokrywa się z wersją emitowaną w Telewizji Polskiej (odcinki oryginalne są nieco dłuższe).

16: Zrozpaczona Ayse opowiada Veyselowi o zdarzeniu w parku. Ten jednak jej nie wierzy i grozi, że zrobi krzywdę Melek. Wierzyciele nadal ścigają Veysela, który zaczyna obawiać się o własne życie. Tymczasem Arzu wywozi Elif do lasu. Dziewczynce udaje się uciec. Z opresji ratuje ją Yusuf, który myśli, że Elif jest córką Arzu.

17: W rezydencji zjawiają się funkcjonariusze z informacją o wypadku Arzu. Kobieta zmuszona jest kłamać, by ukryć prawdę. Kenan ma dość jej nieuczciwości. Melek spotyka się z córką. Spędza noc w rezydencji przy Elif. Veysel jest wściekły, że Melek nie wróciła do domu. Zeynep niepokoi się jej nieobecnością. Kenan znajduje na farmie łańcuszek należący do Melek. Zaczyna się domyślać, kto jest matką Elif.

18: Melek wymyka się z rezydencji. W domu czeka na nią zdenerwowany Veysel. Arzu wymyśla plan na pozbycie się Elif. Gonca nastawia Tugce przeciwko dziewczynce. Aliye pod wpływem Arzu postanawia umieścić Elif w domu dziecka. Veysel spłaca ostatnią część długu. Tymczasem Zeynep traci pracę. Aysze nie chce dopuścić, by Elif trafiła do domu dziecka. Postanawia wyjawić Kenanowi prawdę.

19: Zazdrosna Pelin każe zwrócić Zeynep dług. Kenan znajduje przerażoną Elif i dowiaduje się o planie odesłania dziewczynki do sierocińca. Jest wściekły. Postanawia zawieźć małą do matki. Skradziona torebka doprowadza Veysela do Ajsze i Elif.

20: Veysel i Murat zjawiają się w posiadłości Kenana i żądają od Aisze pieniędzy. Niebawem dochodzi do poważnego konfliktu między Kenanem a jego matką. Arzu nadal opracowuje plan, by pozbyć się Elif i Aisze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *