Elif odcinek 16, 17, 18, 19, 20 Napisy PL [ONLINE]

W ustawieniach odtwarzacza należy wybrać automatyczne tłumaczenie napisów na język polski. Funkcja ta dostępna jest wyłącznie z poziomu przeglądarki komputerowej. Proszę mieć również na uwadze, że numeracja poniższych odcinków nie pokrywa się z wersją polską. Jeden odcinek turecki to około dwa odcinki polskie.

16: Zrozpaczona Ayse opowiada Veyselowi o zdarzeniu w parku. Ten jednak jej nie wierzy i grozi, że zrobi krzywdę Melek. Wierzyciele nadal ścigają Veysela, który zaczyna obawiać się o własne życie. Tymczasem Arzu wywozi Elif do lasu. Dziewczynce udaje się uciec. Z opresji ratuje ją Yusuf, który myśli, że Elif jest córką Arzu.

17: W rezydencji zjawiają się funkcjonariusze z informacją o wypadku Arzu. Kobieta zmuszona jest kłamać, by ukryć prawdę. Kenan ma dość jej nieuczciwości. Melek spotyka się z córką. Spędza noc w rezydencji przy Elif. Veysel jest wściekły, że Melek nie wróciła do domu. Zeynep niepokoi się jej nieobecnością. Kenan znajduje na farmie łańcuszek należący do Melek. Zaczyna się domyślać, kto jest matką Elif.

18: Melek wymyka się z rezydencji. W domu czeka na nią zdenerwowany Veysel. Arzu wymyśla plan na pozbycie się Elif. Gonca nastawia Tugce przeciwko dziewczynce. Aliye pod wpływem Arzu postanawia umieścić Elif w domu dziecka. Veysel spłaca ostatnią część długu. Tymczasem Zeynep traci pracę. Aysze nie chce dopuścić, by Elif trafiła do domu dziecka. Postanawia wyjawić Kenanowi prawdę.

19: Zazdrosna Pelin każe zwrócić Zeynep dług. Kenan znajduje przerażoną Elif i dowiaduje się o planie odesłania dziewczynki do sierocińca. Jest wściekły. Postanawia zawieźć małą do matki. Skradziona torebka doprowadza Veysela do Ajsze i Elif.

20: opis wkrótce