Elif odcinek 269: Kenan dowiaduje się o śmierci córki! Veysel okrada Necdeta! [Streszczenie + Zdjęcia]

269: Melek zatrzymuje taksówkę i jedzie do rezydencji. W drodze w to samo miejsce są już Selim i Zeynep. Oboje są załamani i przeraźliwie płaczą. Dziewczyna z silnych emocji aż traci przytomność. W posiadłości Kenan ciągle patrzy na zegarek i wygląda przez okno. “Mam nadzieję, że wkrótce przyjadą” – mówi do niego Aliye. “Nie rozumiem, oni już dawno powinni tu być!” – złości się Kenan. “Również jestem zniecierpliwiona, ale nie martw się, niedługo będą…”.

Wkrótce pod rezydencję podjeżdża auto Selima. Kenan i Aliye wychodzą na zewnątrz i wpadają w przerażenie, widząc zapłakanych Selima i Zeynep. “Co się stało?! Powiedzcie nam!” – prosi Aliye. W jej głowie tworzą się najczarniejsze myśli… “Powiedzcie, co się dzieje?!” – wtóruje Kenan. – “Selim, dlaczego nic nie mówisz?! Co się stało?!”.

Veysel przeszukuje gabinet Necdeta w poszukiwaniu sejfu. W końcu udaje mu się go znaleźć i otworzyć. W środku jest bardzo dużo pieniędzy. Veysel pospiesznie je wyciąga, kiedy nagle do domu wraca… Necdet! Selim i Zeynep wchodzą do rezydencji. Dziewczyna ściska w rękach dziecięcy sweterek. “To nie jest sweterek Elif?” – pyta Aliye. Zeynep chwyta go jeszcze mocniej i głośno szlocha. “Boże, co się stało…” – napełnia się strachem Aliye. “Selim, odpowiadaj!” – nie wytrzymuje już Kenan. – “Gdzie jest Elif?! Co się stało?!”.

“Bracie… Był wypadek…” – mówi Selim przez łzy. – “Samochód Meliha spadł z urwiska…”. “Co?!” – przeraża się Kenan i blednie jak ściana. “Elif… Elif zmarła” – wyznaje Selim. Wtedy do rezydencji wchodzi Melek! “Co się stało mojej córeczce?!” – pyta i zbliża się do Zeynep i Selima: “Powiedzcie mi!”.

Do pokoju Arzu dociera przeraźliwy, pełen rozpaczy i beznadziei krzyk Melek. Arzu uchyla drzwi i uśmiechnięta napawa się tym dźwiękiem… Tymczasem nieznajomy mężczyzna na skalistym wybrzeżu znajduje Elif! Pochyla się nad dziewczynką i prosi, by otworzyła oczy. Elif jest jednak nieprzytomna. Mężczyzna bierze ją na ręce i odchodzi.

Kenan nie wierzy w śmierć córki. Mężczyzna postanawia udać się na miejsce wypadku. “Znajdę ją, rozumiesz, znajdę ją!” – mówi do Selima. – “Nie może być martwa! Dopiero się o niej dowiedziałem… Nie mogę jej stracić!”. Następnie bracia opuszczają rezydencję. Z góry przez barierkę wygląda Arzu. “Już za późno, Kenan” – mówi z drwiącym uśmieszkiem. – “Straciłeś ją na zawsze…”.

W salonie Melek wypłakuje się w sweterek córki. “Gdzie jesteś, gdzie jesteś, moja miłość?” – pyta przepełnionym bólu głosem. – “I co ja mam teraz zrobić… To nie może być prawda… Ona wróci, ona na pewno wróci… To tylko koszmar…”. Nagle Melek zrywa się na równe nogi. “Muszę szukać jej w tym miejscu!” – krzyczy. – “Ona tam jest, wiem to!”. Zeynep i Aliye, choć same są zrozpaczone i odchodzą od zmysłów, próbują ją uspokoić.

Nieznajomy mężczyzna zanosi Elif do swojego domu. Kładzie dziewczynkę na łóżku i nakrywa kocem. Veysel chowa skradzione pieniądze pod marynarką i sam skrywa się w sąsiednim pokoju. Erkut i Necdet tymczasem wchodzą do gabinetu. Ojciec Arzu po powrocie z podróży poślubnej przegląda firmowe dokumenty. Chwali Erkuta, że dobrze zajmował się biznesem pod jego nieobecność. Następnie obaj opuszczają gabinet, a Veysel oddycha z wielką ulgą.

Zdruzgotana Melek, pomimo prób powstrzymania przez Zeynep i Aliye, wybiega z rezydencji. Chce udać się na miejsce wypadku. Elif odzyskuje przytomność. Podnosi się z łóżka i błądzi wzrokiem po pomieszczeniu, w którym się znajduje. Nagle do środka wchodzi mężczyzna. “Och, obudziłaś się wreszcie” – mówi. – “Jak masz na imię?”. Elif jednak nie odpowiada. Patrzy jedynie nieprzytomnym wzrokiem na mężczyznę. “Mówię do ciebie, mała” – powtarza nieznajomy. – “Nie słyszysz mnie?”.

Mężczyzna siada obok Elif. “Czy wiesz, gdzie mieszkasz?” – pyta. – “Gdzie są twoi rodzice?”. “Cóż, nie wiem…” – odpowiada w końcu Elif. Okazuje się, że dziewczynka… straciła pamięć! Na miejsce wypadku docierają Kenan i Selim. Policjanci odkryli kolejne ciało, tym razem starszego mężczyzny. “Pan Efruz!” – krzyczy Selim i łapie się za głowę. “A dziewczynka… Czy znaleźliście dziewczynkę?!” – pyta Kenan. “Przykro mi, ale jeżeli była w tym samochodzie, na pewno nie żyje…” – odpowiada policjant. Kenan upada na ziemię. Jest zupełnie rozbity. W tym czasie uśmiechnięta, przepełniona radością Arzu przechadza się po lesie. “Ach, tato, nie wiem jak mam ci dziękować” – mówi do siebie. – “Jesteś najlepszy…”.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

15 thoughts on “Elif odcinek 269: Kenan dowiaduje się o śmierci córki! Veysel okrada Necdeta! [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. No i teraz będą jej tak długo szukać. No i Elif straciła pamięć jak by coś pamiętała to by się szybciej znalazła.

  1. Gdyby Elif miała telefon. .. ( moja córka wieku 6 lat otrzymała telefon)to by do nich zadzwoniła. A tak to oni roztaczają a Elif żyje.
   No.ale cóż w tym serialu niestety tak jest.

   1. Gdyby Elif miała telefon to by został zalany. Gdyby ludzie w tym serialu postepowali racjonalnie to Elif trafiłaby do szpitala.

  1. Chyba niedługo. Kenani weźmie z Arzu rozwód a zaręczynowe się z Melek no to ona sama chyba się wyprowadzi.

 2. Ladne buty w Polsce dopiero 2 sezon a w Turcji juz potwierdzili ze powstanie kolejny sezon (5sezon) Elif i ma powstac ok 1000 odc

 3. mnie zastanawia jedno… to nie pierwszy turecki serial który oglądam i oni tam zawsze jak kogoś znajdą nie dzwonią na policję, po pogotowie ani nic tylko zabierają ze sobą do domu… czy to dziecko czy dorosły zawsze zabierają do swojego domu a cały świat ich szuka. ktos kogos postrzeli to nie dzwonią po karetke tylko sami wiozą itp

 4. Mnie też to dziwi.A jaki będzie w ogóle ten 5 sezon? Przecież już tam nie ma tych 1 płacowych aktorów… to chyba może Artu wróci . Zresztą zobaczymy. (Kiedy w Polsce jeszcze do 5 sezonu ho ho ho)

 5. Takie to za przeproszeniem dyrdymały i w ogóle kręcą tak w tym serialu, a jednak jest wciągający i nie mogę przestać go oglądać i czytać streszczeń.

   1. Odkryje necdet duzo faktow ze Gonca i Veysel sie znaja, baa to bedzie koszmar Veysel’a Murat’a bo okradajac Necdet’a podpisze na siebie wyrok. I to bedzie poczatek koszmaru przez to veysel okradnie oskubie melek pozbawi ja majatku, wszystkiego tego co dostanie po Melih’u Melek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *