Elif odcinek 67, 68, 69, 70, 71 Streszczenie + Zdjęcia!

Już dziś sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach tureckiego serialu Elif. Zapraszamy do czytania streszczeń odc 67-71 Elif. Serial można oglądać na antenie TVP1 premierowo o godz. 14:00, powtórki natomiast kolejnego dnia o godz. 8:35. W Internecie Elif online jest dostępny po polsku na VOD.TVP.PL oraz po turecku w serwisie YouTube. Zapraszamy do czytania opisów, oglądania całych odcinków oraz relacji zdjęciowej.

Odc 67 (czwartek 10 sierpień 2017): Melih postanawia zemścić się na wszystkich, którzy sprawili, że został w życiu sam. Cierpiące przez lata Melek i Zeynep próbują jakoś łączyć koniec z końcem, ale co chwilę napotykają przeszkody. Melek mimo wszystko chce żyć dalej i zaczyna snuć plany jak odzyskać córkę. Więź między Selimem i Zeynep jest mocna, ale warunki zmieniają się i nic nie idzie tak jakby chcieli. Melih kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Kenana i niespodziewanie staje oko w oko z Melek.

Odc 68 (piątek 11 sierpień 2017): Arzu myśli, że uwolniła się od Meliha, ale spotyka ją przykra niespodzianka. Melih, który szuka siostry a jednocześnie zemsty, skutecznie uprzykrza Arzu życie. Melek, pomimo gróźb Veysela, stara się żyć normalnie. Dla Elif życie na farmie nie jest łatwe i próbuje zaprzyjaźnić się z Tuğçe.

Odc 69 (poniedziałek 14 sierpień 2017): Melih nadal śledzi rodzinę Emiroğlu, wygrywa też starcie z Arzu, która musi złożyć niebezpieczny podpis i tym samym przechodzi pod jego całkowitą kontrolę. Selim dowiaduje się prawdy o Zeynep i jest załamany. Czy Zeynep powinna była mówić mu prawdę?

Odc 70 (środa 16 sierpień 2017): Kenan, podejmuje ważne dla firmy decyzje, jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Melih pomaga mu, dzięki czemu zyskuje wdzięczność rodziny Emiroğlu i jeszcze bardziej się do niej zbliża. Melek natomiast próbuje zdobyć pracę, która pomoże jej odzyskać Elif, w czym pomaga jej Zeynep. Matka nie cofnie się przed niczym by znów być z córką. Elif tęskni za matką i marzy o dniu, w którym znowu się spotkają.

Odc 71 (czwartek 17 sierpień 2017): Selim chce dowiedzieć się prawdy o Zeynep, jednak odpowiedź doprowadza go do rozpaczy. Potem spotyka po latach osobę, której się nie spodziewał. Arzu traci swojego asa w rękawie przeciw Melihowi i próbuje znaleźć nowe sposoby by mu się przeciwstawić. W życiu Melek pojawiają się kolejne przeszkody. Być może pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony…

Tłumaczenia streszczeń: Artaga – Język turecki: strona i fanpage

Zdjęcia z odcinka 67

Zdjęcia z odcinka 68

Zdjęcia z odcinka 69

Zdjęcia z odcinka 70

Zdjęcia z odcinka 71

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *