Elif odcinek 72 i 73: Kenan ratuje Melek! – streszczenia + dużo zdjęć!

Sprawdź, co wydarzy się w nowych odc 72 i 73 Elif – serial turecki. Dowiemy się m.in. kto uratował Melek przed niebezpiecznym agentem nieruchomości. Premiera nowych epizodów na antenie TVP1 kolejno już 18 oraz 21 sierpnia standardowo o godz. 14:00. Powtórki serialu w Internecie można oglądać online na stronie VOD.TVP.PL w ciągu 7 dni od ich premiery w TV, a w tureckiej wersji językowej w serwisie YouTube. Zapraszamy do czytania opisów i zachęcamy do pozostawienia po sobie komentarza pod wpisem 🙂

72: Kenan ratuje Melek. Oboje czują się bardzo niezręcznie. Szeyda mówi Nadirowi, że Erkut zmusza Zeynep do małżeństwa. Murat dowiaduje się, w jaki sposób może odzyskać skasowane nagranie. Melih dostaje zdjęcia Kenana zrobione w domu Melek. Chce je wykorzystać przeciwko Kenanowi. Interesy w szklarni idą coraz gorzej. Kenan zaczyna się poważnie martwić o przyszłość firmy i swojej rodziny.

73: Trwają przygotowania związane z przyjazdem rodziców Meliha. Do Kenana przychodzi tajemniczy list, ale w ogólnym zamieszaniu mężczyzna nie ma go kiedy otworzyć. Veysel proponuje Arzu, że Murat odzyska usunięte nagranie. W domu rodziny Emiroglu odbywa się uroczysta kolacja, w tym samym czasie na górze Murat odzyskuje nagranie.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *