Zraniona miłość odcinek 61, 62, 63, 64 >> Streszczenie + Dużo Zdjęć!

Zraniona miłość – co wydarzy się w nowych odc 61-64 serialu tureckiego? W nowych epizodach m.in. Leon wybudza się ze śpiączki, pogrzeb Eszrefa Paszy, jego ostatni list i poszukiwania zdrajcy… Serial Zraniona miłość Online można oglądać w Internecie na stronie VOD.TVP.PL oraz po turecku na kanald.com.tr/vatanim-sensin/bolumler/. Zraniona miłość odc 61 można będzie obejrzeć już w środę 9 sierpnia o godz. 18.40 na antenie TVP1. Zapraszamy do czytania opisów, oglądania zdjęć oraz komentowania.

Zraniona miłość – streszczenia odcinków 61-64

61 (emisja środa 9 sierpnia 2017): Leon odzyskuje przytomność. Weronika błędnie odczytując treść listu pozostawionego przez syna i obiecuje, że zgodzi się na jego ślub z Yildiz. Mimo obaw Hilal i Alego Kemala, porucznik nie wyjawia, kto do niego strzelał. Grecy rozbijają siły Eszrefa, a on sam zostaje zastrzelony przez komendanta Tevfika.

62 (emisja czwartek 10 sierpnia 2017): Hamilton proponuje Eftayli współpracę. Zgadza się przyjąć jego propozycję, jeśli Charles pomoże odnaleźć jej ojca. Tevfik poszukuje listu Eszrefa, w którym partyzant wyjawia prawdę o misji Cevdeta i mianuje go swoim następcą. Torturowany Luftu kpi sobie z prowadzącego przesłuchanie Stavrosa. Na rozkaz Wasilego Cevdet obwozi po mieście ciało Eszrefa, głosząc, że taki sam los spotka każdego, kto podniesie rękę na grecką władzę. Omal nie dochodzi do rozruchów. W ostatniej chwili sytuację ratuje Charles.

63 (emisja piątek 11 sierpnia 2017): Dzięki interwencji Charlesa ciało Eszrefa zostaje pogrzebane. Cevdet powiadamia Jakuba, że zginął on od strzału w plecy. Yavuz wydostaje z kryjówki ostatni list Eszrefa i rusza do Izmiru, by dostarczyć go Azize, zgodnie z wolą zmarłego. Hilal i Leon wymieniają płomienne listy. Tymczasem Weronika jest coraz bardzie przekonana do ślubu syna z Yildiz. Nie słucha tłumaczeń Leona. Wasilij również popiera ten pomysł, gdyż żeniąc syna z Turczynką, uwiarygodniłby się w oczach członków alianckiej komisji.

64 (emisja poniedziałek 14 sierpnia 2017): Yavuz wręcza Azize list, w którym Eszref wyjawia prawdę o misji Cavdeta i mianuje go swoim następcą. Gdy Tevfik odwraca jej uwagę, jego człowiek wykrada prawdziwe pismo i podrzuca inne. Cevdet jest przekonany, że Azize wreszcie zna prawdę, ale czeka go ogromny zawód. Na prośbę Eftalyi Charles znajduje Christo. Eftalya godzi się pracować dla Hamiltona w charakterze szpiega. Yavuz wyznacza Cevdetowi spotkanie w porcie, lecz tuż przed przybyciem generała zostaje zamordowany. Teraz już nikt nie może zaświadczyć przed Azize, kim jest naprawdę jej mąż.

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *