Zraniona miłość odcinek 61, 62, 63, 64 >> Streszczenie + Dużo Zdjęć!

Zraniona miłość – co wydarzy się w nowych odc 61-64 serialu tureckiego? W nowych epizodach m.in. Leon wybudza się ze śpiączki, pogrzeb Eszrefa Paszy, jego ostatni list i poszukiwania zdrajcy… Serial Zraniona miłość Online można oglądać w Internecie na stronie VOD.TVP.PL oraz po turecku na kanald.com.tr/vatanim-sensin/bolumler/. Zraniona miłość odc 61 można będzie obejrzeć już w środę 9 sierpnia o godz. 18.40 na antenie TVP1. Zapraszamy do czytania opisów, oglądania zdjęć oraz komentowania.

Zraniona miłość – streszczenia odcinków 61-64

61 (emisja środa 9 sierpnia 2017): Leon odzyskuje przytomność. Weronika błędnie odczytując treść listu pozostawionego przez syna i obiecuje, że zgodzi się na jego ślub z Yildiz. Mimo obaw Hilal i Alego Kemala, porucznik nie wyjawia, kto do niego strzelał. Grecy rozbijają siły Eszrefa, a on sam zostaje zastrzelony przez komendanta Tevfika.

62 (emisja czwartek 10 sierpnia 2017): Hamilton proponuje Eftayli współpracę. Zgadza się przyjąć jego propozycję, jeśli Charles pomoże odnaleźć jej ojca. Tevfik poszukuje listu Eszrefa, w którym partyzant wyjawia prawdę o misji Cevdeta i mianuje go swoim następcą. Torturowany Luftu kpi sobie z prowadzącego przesłuchanie Stavrosa. Na rozkaz Wasilego Cevdet obwozi po mieście ciało Eszrefa, głosząc, że taki sam los spotka każdego, kto podniesie rękę na grecką władzę. Omal nie dochodzi do rozruchów. W ostatniej chwili sytuację ratuje Charles.

63 (emisja piątek 11 sierpnia 2017): Dzięki interwencji Charlesa ciało Eszrefa zostaje pogrzebane. Cevdet powiadamia Jakuba, że zginął on od strzału w plecy. Yavuz wydostaje z kryjówki ostatni list Eszrefa i rusza do Izmiru, by dostarczyć go Azize, zgodnie z wolą zmarłego. Hilal i Leon wymieniają płomienne listy. Tymczasem Weronika jest coraz bardzie przekonana do ślubu syna z Yildiz. Nie słucha tłumaczeń Leona. Wasilij również popiera ten pomysł, gdyż żeniąc syna z Turczynką, uwiarygodniłby się w oczach członków alianckiej komisji.

64 (emisja poniedziałek 14 sierpnia 2017): Yavuz wręcza Azize list, w którym Eszref wyjawia prawdę o misji Cavdeta i mianuje go swoim następcą. Gdy Tevfik odwraca jej uwagę, jego człowiek wykrada prawdziwe pismo i podrzuca inne. Cevdet jest przekonany, że Azize wreszcie zna prawdę, ale czeka go ogromny zawód. Na prośbę Eftalyi Charles znajduje Christo. Eftalya godzi się pracować dla Hamiltona w charakterze szpiega. Yavuz wyznacza Cevdetowi spotkanie w porcie, lecz tuż przed przybyciem generała zostaje zamordowany. Teraz już nikt nie może zaświadczyć przed Azize, kim jest naprawdę jej mąż.

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *