Zraniona miłość odcinek 71 i 72: Leon chce popełnić samobójstwo! [Zdjęcia i streszczenie]

Sprawdź co wydarzy się w nadchodzących odc 71 i 72 Zraniona miłość. Będą to ostatnie odcinki emitowane o godz. 18:35. Od poniedziałku 28 sierpnia, tj. odcinka 73 serial turecki Zraniona miłość emitowany będzie o godz. 15:55. Nie będzie powtórek w TV. Powtórki online można oglądać na stronie VOD.TVP.PL. Informujemy jednocześnie, że pierwszy sezon serialu w polskiej wersji liczy 90 odcinków i ostatni zostanie wyemitowany 20 września. 21 września TVP1 zaprezentuje nowy serial, jednak na razie nie znamy jego tytułu. Drugi sezon serialu Zraniona miłość w Turcji startuje późną jesienią 2017, więc w Polsce premierę będzie miał najwcześniej w 2018 roku.

71 (premiera czwartek 24 sierpnia): Tevfik oskarża Jakuba o zamordowanie Eszrefa paszy i skazuje go na śmierć. Przywiązany do drzewa Jakub czeka na egzekucję. Tevfik, wypełniając rozkazy Hamiltona podburza ludzi przeciwko partyzantom. W mieście dochodzi do zamieszek. Zwolennicy Mustafy Kemala giną w zamachach. Leon targany wyrzutami sumienia próbuje popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili powstrzymuje go Hilal. Tymczasem Cevdet rusza na pomoc Jakubowi.

72 (premiera piątek 25 sierpnia): W wielu tureckich miastach dochodzi do gwałtownych rozruchów inspirowanych przez antykemalistów. Mustafa Kemal wysyła swoich posłów do Stambułu, by wzięli udział w kongresie reprezentantów i namawiali do zgody i jedności. Jednym z wysłanników jest pan Ryza z Ajdynu. Droga prowadzi przez Izmir. Zadaniem ruchu oporu jest zapewnić bezpieczeństwo panu Ryzie. Hamilton sugeruje Tevfikowi, że powstrzymanie pana Ryzy byłoby mu na rękę i obiecuje sowite wynagrodzenie. Wasili czyta list pożegnalny Leona i domyśla się, że to on przymknął oko na znalezioną w skrzyniach broń. Grecy szukają Leona po całym mieście.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *