Zraniona miłość – odcinek 65 i 66: Ślub Azize z Tevfikiem! {Streszczenie + Zdjęcia}

Prezentujemy opisy odcinków i relację zdjęciową z kolejnych odcinków tureckiego serialu Zraniona miłość. Serial można oglądać w dni powszednie na antenie TVP1 o godz. 18:40 i przez 14 dni od premiery na VOD.TVP.PL. Istnieje także możliwość oglądania Zraniona Miłość Online w oryginalnej wersji językowej na stronie kanald.com.tr/vatanim-sensin/bolumler.

Zraniona miłość streszczenia – odc 65 i 66

65 (emisja środa 16 sierpnia 2017): Tevfik ucieka z portowego magazynu, w którym zastrzelił Yavuza. Na polecenie Hamiltona ma znaleźć szpiega, który rzekomo przeniknął do greckiej armii. Tevfik sugeruje Azize, że to Cevdet zabił Yavuza. Ostrzega ją przed ewentualną zemstą byłego męża. Cevdet oświadcza Yildiz, że nie zgadza się na jej ślub z Leonem. Do Izmiru docierają postanowienia zwołanego przez Mustafę Kemala kongresu w Sivasie. Wśród tureckiej ludności wzrastają niepodległościowe nastroje. Tevfik zdradza Wasilemu miejsce pobytu niedobitków oddziału Eszrefa.

66 (emisja czwartek 17 sierpnia 2017): Azize domyśla się, że Cevdet pełni misję szpiegowską w greckiej armii. Prosi męża o najmniejszy znak, który potwierdziłby te nadzieje. Ten jednak zaprzecza. Zrozpaczona Azize postanawia wziąć ślub z Tevfikiem. Wasilij rozkazuje Cevdetowi ruszyć na oddział Eszrefa. Ten odwleka wykonanie zadania, być dać partyzantom czas na zmianę pozycji. W mieszkaniu Azize odbywa się jej ślub z Tevfikiem. Na przyjęciu u Wasilego dochodzi do skandalu. Generał ogłasza bowiem zaręczyny syna z Yildiz jako przykład grecko-tureckiej przyjaźni i współpracy. Leon oświadcza publicznie, że to nieporozumienie. Zrozpaczona Yildiz wybiega z pałacu i znika bez śladu.

Zraniona miłość odc 65-66 zwiastuny wideo

#1

https://www.youtube.com/watch?v=7b8bKL0ICkg

#2

https://www.youtube.com/watch?v=IlVHiD7rgBc

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *