Elif odcinek 100 i 101: Arzu pozbywa się Elif! [Zdjęcia + Streszczenie]

100 (środa 27 września): Tugce zbiega na dół i widzi rower, który Selim podarował Elif. W złości tupie nóżką, bo znów nie ma prezentu dla niej. Elif proponuje by wspólnie korzystały z roweru. Tugce ma żal do Selima, że niczego od niego nie dostała. Wujek obiecuje, że kupi jej prezent na urodziny. Belkis złośliwie wylewa na łóżko Melek herbatę. Teslima pożycza jej czyste prześcieradło. Szejda dzwoni do Murata. Selim spotyka się Zeynep w czytelni. Chce podzielić się z nią podejrzeniami o Arzu. Rozmowę przerywa im Pelin. Arzu tymczasem kontaktuje się z Vahide – ma pomysł jak pozbyć się Elif z domu. Tugce, zazdrosna o prezenty Elif, staje się dla dziewczynki niemiła. Elif jest przykro z tego powodu i szuka pocieszenia u Kiraz. Melek zostaje wezwana na widzenie ze swoim prawnikiem. W tym czasie strażniczka przynosi do celi korespondencje, którą zabiera Belkis. Kiedy Melek wraca z widzenia, staje w obronie Teslimy, za co sama zostaje uderzona w twarz. Kenan poszukuje wskazówek, które pomogą wyjaśnić śmierć Aysze. Trafia na trop Veysela. Szeyda przekazuje Erkutowi pieniądze. Arzu przygotowuje mleko dla dziewczynek. Do szklanki Elif dolała środek nasenny. Kiedy dziewczynki już śpią, bierze Elif na ręce i zanosi do samochodu, gdzie czeka Vahide.

101 (czwartek 28 września): Arzu wraca do domu. Jest szczęśliwa, że wreszcie pozbyła się Elif. Selim uczy się do późna. Przed pójściem spać zagląda do pokoju dziewczynek, gdzie z przerażeniem odkrywa zaginięcie Elif. Szybko wsiada w samochód i jedzie szukać bratanicy. W tym czasie Elif wybudza się. Okazuje się, że samochód którym podróżowała uległ awarii. Na zewnątrz Vahide rozmawia z kimś przez telefon. Elif wykorzystuje szansę, po chichu wysiada z samochodu i oddala się. Ucieka drogą i woła pomocy. Szczęśliwie trafia na auto Selima, który odwozi ją do domu. Arzu, kiedy rano widzi wchodzącą do kuchni Elif, ciężko krztusi się wodą. Bierze telefon i dzwoni do Vahide. Kobieta jednak nie odbiera. Mimo sztuczek Erkuta, Veysel upiera się, że chce całość pieniędzy od inwestora. Erkutowi grunt pali się pod nogami. Arzu kontaktuje się z Veyselem i jedzie go odwiedzić w domu Zeynep. W to samo miejsce zmierza Selim wraz z Elif. Veysel chce poprosić Arzu o pieniądze, żeby spłacić skradziony wóz. Melek zgadza się przyjąć pomoc od Meliha.

Zdjęcia:

10 thoughts on “Elif odcinek 100 i 101: Arzu pozbywa się Elif! [Zdjęcia + Streszczenie]

    1. całkowicie się zgadzam, wszyscy aktorzy to chyba sami amatorzy potrafią tylko robić głupie miny i kiwać głową. Masakra

    2. Wyobraź sobie, że mam to samo….tylko, jak wytrzymać do końca te 185 odcinków, a potem są jeszcze dwa sezony

  1. Nur z Tylko z tobą przefarbuja na blond i będzie grała dorosła Elif. Ja wole 100 razy tureckie seriale nie jak stara Mostowiakowa lepi 1000 odcinków pierogi

  2. Jeśli kogoś to zainteresuje , to odcinków jest 560. A film jest jednym z najgorszych jakie widziałam a widziałam już kilkanaście miłego oglądania. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *