Elif odcinek 11, 12, 13, 14, 15 Napisy PL [ONLINE]

Zapraszamy do oglądania odcinków serialu Elif z polskimi napisami. Proszę mieć na uwadze, że są to odcinki oryginalne i ich numeracja nie pokrywa się z wersją emitowaną w Telewizji Polskiej (odcinki oryginalne są nieco dłuższe).

11: Zeynep szuka pracy, żeby wesprzeć Melek. Veysel przegrywa kolejne pieniądze. Murat próbuje namówić ojca, by zrezygnował z oddania Elif w ręce mafii. Ipek jest zła na matkę, że każe jej spotykać się z Mertem. Arzu i Gonca doprowadzają do wypadku, w którym Elif skręca sobie kostkę. Arzu pod pretekstem zawiezienia jej do lekarza, zabiera dziewczynkę w okolice jej domu. Elif ucieka z samochodu.

12: Kenan i Aisze wyruszają na poszukiwania Elif. Mężczyzna zabiera też ze sobą Arzu, żeby wskazała miejsce, gdzie zgubiła się dziewczynka. Tymczasem Elif przychodzi do swojego domu, gdzie odnajduje ją Zeynep. Dziewczyna kontaktuje się z Aisze i razem z dziewczynką wracają do rezydencji.

13: Wieczorem Zeynep udaje się wymknąć z rezydencji. Kenan przypadkiem spotyka Zeynep na drodze i proponuje, że odwiezie ją do domu. Nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna. Zeynep opowiada o wszystkim Melek. Mała Tugce i Arzu znęcają się nad Elif. Zeynep jest wściekła na Selima za to, że zgubił jej notatki. Veysel podstępem odbiera telefon Melek i zwabia Aisze do swojego domu.

14: Veysel grozi Aisze, że zabije Melek, jeśli nie otrzyma pieniędzy lub dziewczynki. Aliye i Kenan nie mogą się porozumieć w sprawie majątku. Matka nie chce, by syn rozdawał ziemię swojego ojca. Selim ma słabość do Zeynep, ale dziewczyna nie chce go znać. Tugce coraz bardziej dokucza Elif. Arzu znajduje w telefonie Aisze numer Veysela. Gdy decyduje się zadzwonić, odbiera Melek.

15: Ayse udaje się na spotkanie z Veyselem. Kiedy oczekuje na niego w parku, Murat zabiera jej torbę z pieniędzmi. Tymczasem Kenan dowiaduje się, że matka zamierza sprzedać ziemię. Arze wywozi Elif z posiadłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *