Elif odcinek 168 i 169: Selim odnajduje Elif! [Streszczenie + Zdjęcia]

168 (poniedziałek 8 stycznia): Kiedy Elif rozmawia z matką, Sukran udaje się odnaleźć dziewczynkę. Elif upuszcza telefon, a chora psychicznie kobieta zaciąga ją z powrotem do chaty. Tugce jest szczęśliwa, że Ipek zrezygnowała z wyjazdu. Aliye patrzy na córkę podejrzliwie. Na osobności Ipek wyjaśnia Kenanowi powód swojego powrotu. Chce pomóc mu odkryć prawdę, którą ich matką ukrywa o Melek. Elif prosi Sukran, by ją uwolniła. Kobieta jest jednak obojętna na jej słowa. Za karę nie daje dziewczynce nawet jedzenia. Veysel śledzi Meliha. Jedzie za nim do warsztatu Efruza. Po wyjściu Meliha sam wchodzi do środka i widzi futerał, który Melih przypadkowo zostawił. W nocy Veysel ponownie wraca do warsztatu i kradnie płytę z nagraniem! Policjanci ustalają lokalizację telefonu, z którego dzwoniła Elif. Aliye postanawia odświeżyć Arzu pamięć, by kobieta pomogła jej w ukryciu prawdy o Melek. W trakcie rozmowy Arzu zdradza się, że o wszystkim doskonale pamięta!

169 (wtorek 9 stycznia): Aliye jest w szoku, kiedy poznaje, że Arzu jedynie udawała utratę pamięci. Żąda od synowej, by ta powiedziała prawdę Kenanowi. Efruz opowiada Melihowi o mężczyźnie, który odwiedził go przed tym, jak zaginęła płyta. Melih domyśla się, że chodzi o Veysela. Sukran związuje Elif, by ta nigdzie nie uciekła. Sama wychodzi z chaty po wodę. Melih spotyka się z Muratem i oferuje mu dużą sumę pieniędzy, jeżeli ten zabierze ojcu płytę. Chłopak zgadza się bez namysłu, gdyż potrzebuje pieniędzy, by zacząć wspólne życie z Seydą. Arzu jest przerażona. Boi się, że Kenan ją zostawi, gdy dowie się o udawanej amnezji. Policjanci zawożą Melek na miejsce, gdzie namierzono sygnał telefonu. Sukran wraca do chaty i uwalnia dziewczynkę z więzów. Jest przekonana, że to wcale nie ona ją związała. Następnie idzie do lasu po drewno na opał. Zabiera ze sobą Elif. Selim i Zeynep dołączają do poszukiwań. Ipek prosi Kenana, by zabrał ją do Melek. Chce z nią porozmawiać. Veysel zabiera Tulay na kolejną randkę. Murat w tym czasie wykrada płytę CD z myjni. Elif podczas zbierania gałęzi zostawia ślady, które pomogą ją odnaleźć. Zeynep natrafia na ten trop. Selim woła za Elif i nagle odnajduje dziewczynkę!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *