Elif odcinek 170 i 171: Sukran chce utopić Elif! [Streszczenie + Zdjęcia]

170 (środa 10 stycznia): Elif jest pełna euforii, kiedy widzi Selima. Szczęśliwa podbiega do niego. Nagle pojawia się Sukran, zachodzi Selima od tyłu i uderza go drewnianym palem w tył głowy. Mężczyzna pada nieprzytomny na ziemię. Elif próbuje go ocucić, ale Sukran chwyta ją za rękę i siłą zaciąga do chaty. Kenan przywozi Ipek do domu Melek. Niestety, nikogo nie zastają. Zeynep znajduje nieprzytomnego Selima, bierze jego samochód i zawozi go do szpitala. Veysel odkrywa, że ktoś ukradł płytę z nagraniem. W domu Emiroglu wszyscy są zmartwieni przedłużającą się nieobecnością Selima. Ipek próbuje się do niego dodzwonić. Selim tymczasem odzyskuje przytomność. Opowiada Zeynep i Melek, że widział Elif. Zeynep pokazuje Melek spinkę do włosów dziewczynki. Kobieta rozpłakuje się. Selim wysyła sms-a do Ipek, by uspokoić rodzinę. Sukran słyszy przez sen krzyki swoich zaginionych dzieci. Aliye daje Arzu ostatnią szansę na wyznanie prawdy Kenanowi o fałszywej amnezji. Melek i Melih natrafiają na chatę w lesie!

171 (czwartek 11 stycznia): Kiedy Melek z Melihem wchodzą do środka, okazuje się, że chata jest pusta. Znajdują tam jednak zdjęcie Sukran oraz notatkę, która naprowadza ich na trop dziewczynki. W tym czasie chora psychicznie Sukran zaciąga Elif nad rzekę, skąd dobiegają urojone głosy w jej głowie. Selim i Zeynep dołączają do poszukiwań dziewczynki. Arzu, by utrzymać w tajemnicy prawdę o swojej amnezji, doprowadza Aliye do utraty przytomności. Kenan zawozi matkę do szpitala. Seyda przychodzi na myjnię, gdzie Murat pokazuje jej nagranie z wyznaniem Arzu. Nieoczekiwanie na myjni zjawia się poszukująca Veysela Arzu! Kobieta podejrzliwie przygląda się Seydzie, bez peruki nie rozpoznaje w niej jednak Sinem. Kiedy Arzu wychodzi, Seyda zabiera Muratowi płytę! Sukran zaciąga Elif w sam środek rzeki. Selim i Zeynep odnajdują na brzegu sweterek dziewczynki. Po chwili słyszą krzyki! Melek z Melihem odnajdują Elif!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

8 thoughts on “Elif odcinek 170 i 171: Sukran chce utopić Elif! [Streszczenie + Zdjęcia]

    1. W polsce odcinek 187 (lub to zalezy jaka numeracje bedzie miec final 1 sezonu w tvp1 to moze byc 186) ale obstawiam jednak opcje ze 187 w dniu slubu zeynep zostaje ciezko ranna arzu ja postrzeli.

  1. To jest chyba ciotka męża Melek. On był adwokatem i prowadził kawiarnię z biblioteką. Po ślubie jadą chyba do tej ciotki. Ona go usilnie poszukiwała, aby przekazać mu część majątku. Natomiast jej zięć robi wszystko aby nie dopuścić do tego. I chyba on przyczynia się do spowodowania wypadku, w ktòrym ginie mąż Melek. Elif on porywa więzi i znęca się nad nią. Pomaga mu w tym służąca, ktòra też jest gnębiona przez niego. Melek w tym czasie jest ubogą samotną kobietą i chyba jest w złym stanie psychicznym.

    1. Es bardzo Ci dziękuję. Oglądam teraz na bieżąco 4 sezon Elif( Kocham ten serial) ale nie bardzo wiedziałam o co chodzi ponieważ nie znam tureckiego. 🙂

  2. Niech ktoś mi pomoże! Ten kto zna turecki oczywiście. Oglądałam nowe odc po turecku ale ja nic jie rozumiem. W którym odc Zeynep wyśle list do Veysela? I czemu nikt z rodziny nie szuka Elif? Np Zeynep, Ipek itd.

  3. Nikt nie szuka Elif bo prawie nikt nie żyje. Taka prawda. Ipek się zdenerwowana wyjechała i straciła kontakt. Dlatego. Selim i Zeynep zajęli się sprawami osobistymi a o Elif co się stało nie wiedzieli. Murat wyjechał z Feride nie wie więcej. No dlatego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *