Meandry uczuć odcinek 21 i 22: Cesur zostaje postrzelony! [Streszczenie + Zdjęcia]

21 (piątek 5 stycznia): Tahsin przyjeżdża do domu w Stambule. Pokazuje Suhan intercyzę, co stanowi dowód, że Adalet nie poślubiła go dla pieniędzy a z uwagi na szczere uczucie między nimi. Córka zgadza się wrócić do Korludagu, pod warunkiem, że Tahsin przestanie zastraszania i bicia niewinnych ludzi. Ojciec przyrzeka, że tak właśnie będzie i wraz z Suhan wraca do domu. Cesur w tym czasie jedzie do jej mieszkania z myślą wyznania całej prawdy! Kemal mówi Cesurowi, że nakrył Bulenta i Cahide na potajemnym spotkaniu w lesie. Wraz z Sirin uważają, że tę dwójkę łączy romans, a ojcem dziecka wcale nie musi być Korhan… Rozmowę tę przerywa jednak przyjazd Suhan na farmę. Cesur spotyka się z Bulentem. Pokazuje mu nagranie, które dostał od Kemala i żąda wyjaśnień. Bulent na poczekaniu wymyśla historię i postanawia „uciszyć” Cesura. Do jednej z firm wysyła informacje o machlojkach Tahsina, w wyniku czego firma zrywa z nim współpracę. W mailu podaje się za Cesura Alemdaroglu. Hulja namawia Turana do zabójstwa Cesura! Mithat dzwoni do Rifata. Prosi go by nie odwiedzał Tahsina i nie mówił mu, że syn Hasana żyje. Tak naprawdę to zagrywka ze strony Tahsina, w której Rifat doskonale się orientuje. Hulja kradnie telefon Suhan. Wysyła z jej telefonu sms-a do Cesura z prośbą o ratunek! Turan wraz ze swoimi ludźmi urządzają w tym czasie zasadzkę na Cesura. Wszyscy są uzbrojeni! Suhan odkrywa, że nie istnieje żaden las pamięci Alemdaroglu. Cesur przyjeżdża na miejsce, gdzie rzekoma ma znajdować się Suhan. Zostaje zaskoczony przez Turana i jego ekipę. Jego auto zostaje ostrzelane! Po chwili rozlega się wrzask policyjnej syreny. Rifatowi udaje się zatrzymać jednego z członków ekipy. Wraz z Cesurem żądają od niego odpowiedzi, kto stoi za napadem. Turan w tym czasie oddaje strzały do swojego człowieka i Cesura! Mężczyzna pada na ziemię! Suhan odkrywa, że grób Hasana Alemdaroglu jest pusty. Udaje jej się jednak zlokalizować grób Hasana Karahasanoglu. Odkrywa w ten sposób mistyfikację Cesura! Rifat wzywa karetkę do umierającego Cesura…

22 (poniedziałek 8 stycznia): Cesur w stanie krytycznym trafia do szpitala. Turanowi, choć sam został postrzelony przez Rifata, udaje się uciec. Bulent, który z ukrycia obserwował całe zajście, dzwoni do Cahide i informuje ją, że zamach na Turana nie powiódł się. Turan tymczasem znajduje schronienie u Necli. Korhan dowiaduje się o postrzeleniu Cesura. Próbuje się dodzwonić do Suhan, ale jej telefon milczy. Mężczyzna martwi się, że jego siostrze również mogło coś się stać. Banu przyjeżdża do szpitala, gdzie właśnie trwa operacja Cesura. Lekarzom udaje się uratować mu życie. Suhan z Tahsinem przyjeżdżają do szpitala. Cesur uśmiecha się na jej widok. Banu oskarża Suhan, że to ona stoi za zamachem na Cesura. Pokazuje jej sms-a, którego wysłano z jej telefonu. Suhan zaprzecza, twierdzi, że ktoś zabrał jej telefon i wysłał tę wiadomość. Korhan przypadkowo widzi sms-y, które Cahide wysyła do Bulenta. Kidy Suhan zostaje sam na sam z Cesurem, wyznaje mu, że odkryła jego mistyfikację. Cesur przyznaje, że ukrywa swoją tożsamość, by przedostać się do życia człowieka, który zabił jego ojca. O dokonanie zbrodni oskarża Tahsina. Wstrząśnięta Suhan opuszcza szpital. Sirin przywozi panią Fugen do posiadłości Korludag. Adalet zabiera ją na górę, gdzie kobieta rozpoznaje obraz Muzaffera, swojego teścia. Po chwili w rezydencji zjawia się także Tahsin. Mężczyzna jest już pewny, że Fugen to żona Hasana Karahasanoglu, a Cesur to jego syn!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *