Elif odcinek 191: Pogrzeb Kenana! [Streszczenie + Zdjęcia]

191 (poniedziałek 26 lutego): Arzu zamknięta w swoim pokoju szlocha do poduszki. W lamencie wypowiada imię swojego zmarłego męża. W myślach przywołuje ich wspólną przeszłość i trudne początki, kiedy mężczyzna nadal żywił uczucia do Melek. Gulnur przychodzi do szpitala. W poczekalni zastaje tylko Goncę. Zdziwiona pyta ją, gdzie są wszyscy. Gonca opowiada jej o śmierci Kenana w wypadku i opuszcza szpital. W domu Veysel i Murat spożywają śniadanie. Oboje są głęboko strapieni. Murat mówi ojcu o swoich podejrzeniach odnośnie strzelaniny z wesela. Uważa, że to Erkut stoi za postrzeleniem Zeynep. Veysel jest jednak innego zdania. Twierdzi, że Erkut nigdy nie zabiłby człowieka, w przeciwieństwie do… Arzu. Ich rozważania przerywa pojawienie się Tulay. Tugce przychodzi do pokoju Arzu. Chwilę rozmawia z matką i mocno się do niej przytula. Veysel i Murat wychodzą z domu, zostawiając Tulay samą. W rezydencji Emiroglu żałobnicy odmawiają modlitwę za zmarłego. Wśród nich jest także Serdar. Poza bramami posiadłości Arzu rozmawiała z Veyselem. Kiedy kobieta mówi mu o śmierci męża, Veysel staje jak wryty.

Erkut tymczasem rysuje na ścianie literkę „Z”. Zapewne chciał napisać imię Zeynep, ale przerywa mu pojawienie się Murata. Chłopak jest mocno poirytowany, natychmiast rzuca się na Erkuta i uderza go w twarz. Mężczyzna pada na ziemię. Murat kopie go jeszcze i przyciska do ściany. Żąda od niego odpowiedzi, kto postrzelił Zeynep. Kiedy Erkut unika odpowiedzi, chłopak podnosi z ziemi rozbity kawałek szkła i przykłada mu do szyi! Erkut zapewnia, że to nie on postrzelił Zeynep, nie zdradza jednak Arzu. Murat w końcu go puszcza i ucieka z jego kryjówki. Veysel stwierdza, że śmierć Kenana to kara Arzu za całe zło, które wyrządziła innym. Kobieta każe mu się wynosić. Tulay z niepokojem czeka na powrót Veysela do domu. Nagle do drzwi myjni dobija się dwóch ludzi szefa klubu nocnego, w którym pracowała. Przerażona kobieta dzwoni do Veysela, prosząc go o ratunek. Mężczyzna zostawia Arzu, pędząc ukochanej na ratunek. Na odchodne mówi jej jednak, że jeszcze się policzą. Dzwoni także do syna i każe mu natychmiast wracać do domu. Arzu wraca do rezydencji. Wśród żałobników widzi Serdara. Chwilę z nim rozmawia, po czym zabiera go na zewnątrz.

Serdar w dalszym ciągu żąda od Arzu wspólnego życia z ich córką. Kobieta ani o tym myśli; odwraca się na pięcie i wraca do rezydencji. Kiedy Veysel z Muratem przybywają do domu, drzwi myjni są otwarte. Veysel krzyczy imię ukochanej, kobiety jednak nie ma w środku. Spanikowany dzwoni na jej komórkę, ale telefon także milczy. Mężczyzna wybiega na zewnątrz. W oddali widzi, jak dwóch drabów siłą zaciąga Tulay do samochodu. Próbuje ich zatrzymać, ale auto odjeżdża! Zrozpaczony pada na ziemię. W rozmowie z Goncą Kiraz wspomina sytuację, kiedy została zbesztana przez Arzu za stłuczenie szklanki oraz to, jak z przyjacielską postawą Kenan stanął w jej obronie… Rozpoczyna się ceremonia pogrzebu Kenana. Wśród zgromadzonych są także Melih i Melek. Tugce, która została w domu, zawodzi z tęsknoty za ojcem. Dziewczynka przez cały czas trzyma w rękach zdjęcie ojca. Gonca przytula ją do siebie. W szpitalu Gulnur czyta Koran. Kiedy odchodzi wraz z pielęgniarką, Elif wchodzi na salę i łapie Zeynep za dłoń. Trwa pogrzeb Kenana. Ipek podchodzi do Melek i mocno ją obejmuje. Arzu zauważa wtedy obecność Melek na ceremonii. Jest tym mocno poirytowana…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

11 thoughts on “Elif odcinek 191: Pogrzeb Kenana! [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. Jutro w TVP nowa seria! Jednak zdecydowali się puścić. Jesteśmy szczęśliwi! Podobno ma być przerwa od 8 do 26 lutego na Igrzyska olimpijskie w Pjongjangu

 2. Jest. Bedzie sie duzo dzialo w nowym sezonie. Okaze sie ze Kenan zyje. Gondza wyjdzie za maz. Melek i Kenan zezna slub.

  1. Na ślubie Kenana i Melek Arzu i Erkut podpalą chatkę w której zginą Tugce i Kenan. Gonca, weźmie ślub z Necdet’em a potem zostawi go dla Serdara. Zajdzie w ciążę ale to nie spodoba się Arzu i przez to Gonca poroni. Potem Arzu będzie w ciąży z Umitem i wtedy Gonca się wscieknie i Arzu straci dziecko. Wpadnie w szał i zabije Gonce. Wcisnie ją do swojej trumny i będzie że niby Arzu umarła.

 3. no to do końca roku 2018 będziemy mieć drugą serię
  chciałabym tylko, zeby zmienili godziny nadawania, tak po Telexpresie o 17.25 to byłoby idealnie

  1. a arzu bedzie z zimna krwia zabijac w 3 sezonie przechytrzy sama policje, do tengo stopnia ze ich zabije tak wykonczy policje wielka Arzu… Wykonczy Gonca, skatuje ja tak by nie donosila ciazy, straci ojca Necdet kipnie w wiezieniu , ojciec Tugce Serdar umrze , Arzu utraci w 3 sezonie dziecko… Jednak zaplaci za zlo tylko ze do samiutkiego konca 3 sezonu zabija porywa grozi msci sie knuje w 3 sezonie to jest arzu istny terminator…- msciciel – morderca.

   1. nie ma sensu ale co tu duzo gadac? Skoro wciaz kreca elif (4sezon_) dzis maja w Turcji 660 odc
    Melih Efruz gina na zlecenie arzu ( robocizna tatulka arzu przeciete hamulce) elif bilion razy porywana melek idiotka wciaz udajaca meczennice i to kenan odkryje prawde dzieki Serdar’owi ze to elif jest jego corka.
    Arzu i jej knowania, zabijanie, porwania, doprowadzi Gonca do poronienia (biedula bedze skatowana) Gonca wpadnie w sidla milosci!? Zauroczenia pierw papko Arzu Necdet potem ex Arzu Serdar…
    Veysel i Murat okradaja melek odbieraja caly spadek po melih’u
    I odbiora jej restauracje
    Zeynep paralityczka nastepnie wroci do formy zajdzie w 1 ciaze i poroni… Ipek porzuci rodzine
    Drewniany Kenan i jego odwieczne ” nic nie wiem”
    Potem arzu i jej szalenstwo psychiatryk ucieczKa, podpalenie chatki smierc Kenan’a i Tugce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *