Elif odcinek 268: Śmierć Meliha i Efruza! Co się stało z Elif?! [Streszczenie + Zdjęcia]

268: Aliye informuje Kiraz, że Elif wraca dziś do rezydencji. Każe jej przygotować pokój dla dziewczynki, a następnie uroczysty obiad. Arzu mało nie wychodzi z siebie, gdy słyszy o tych planach. Dodatkowo widzi stos prezentów, które Aliye zakupiła dla wnuczki. Melih, Efruz i Elif są już w drodze do rezydencji. Efruz opowiada dziewczynce bajkę. Nagle Melih traci panowanie nad autem! Naciska na pedał hamulca, ale bez żadnej reakcji!

Melek wpatruje się w zdjęcie córki. Nagle ramka ze zdjęciem wypada jej z rąk i rozbija się! W tym czasie auto Meliha spada z klifu w przepaść! Melek ma straszne przeczucia… W rezydencji Tugce z zazdrością patrzy na ilość prezentów dla Elif. „Czy dzisiaj są jej urodziny?” – pyta. „Dla mnie to tak, jak by się dzisiaj urodziła…” – odpowiada Kenan.

Jakiś mężczyzna stoi nad klifem, z którego przed chwilą spadł samochód Meliha. Rozmawia przez telefon. „Tak, proszę pana” – mówi do słuchawki – „auto znajduje się na dnie morza”. Tugce mówi matce, że też chciałaby wyjechać. „Ale jak to? Dlaczego?” – pyta Arzu. „Elif nie było raptem dwa dni, a teraz ma tyle prezentów. To nie jest uczciwe!” – złości się dziewczynka. „Musisz jeszcze trochę poczekać. Dziś czeka cię wielka niespodzianka” – zapewnia Kenan. „Co to za wielka niespodzianka?” – pyta zachwycona Tugce, ale jej matka szybko zmienia temat.

Wkrótce telefon Arzu zaczyna dzwonić. Kobieta udaje się w ustronne miejsce i odbiera. To jej ojciec. „Elif nie będzie już więcej stanowić dla ciebie problemu” – oznajmia mężczyzna i zanosi się śmiechem. – „Możesz się już zrelaksować. Upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu. Melih także nie będzie już robił problemów…”. „Naprawdę to doceniam, tato” – mówi zadowolona, uśmiechnięta od ucha do ucha Arzu. – „Wiedziałam, że mogę ci zaufać”.

Aliye, zniecierpliwiona przedłużającą się podróżą Elif, postanawia zadzwonić do Melek. „Jeszcze ich nie ma, bardzo się martwię” – mówi. „Przecież wyjechali już dawno temu…” – odpowiada Melek. – „Może mój brat najpierw odwiózł pana Efruza… Proszę się nie martwić”. Melek rozłącza się i sama telefonuje do brata. Niestety jego telefon nie odpowiada! Wtedy kobieta jest już pewna, że musiało wydarzyć się coś złego… Choć nadal próbuje tłumaczyć sobie, że może tylko padła mu bateria…

Tymczasem na miejscu jest już policja. „Stracili kontrolę nad samochodem i spadli z klifu” – tłumaczy funkcjonariuszom świadek. Kenan zaczyna się niepokoić. Wysyła Sadika, by sprawdził, czy po drodze nie stało się nic złego… „Będzie czekał na nich, ale oni już nie przyjadą” – mówi w myślach szczęśliwa Arzu.

Nad klifem zebrała się pokaźna ilość gapiów. „Ilu ich było?” – pyta ktoś z tłumu. „Nie wiemy, ale na pewno nie żyją…” – odpowiada funkcjonariusz. „Czy w samochodzie było dziecko?”. „Nie wiemy” – mówi policjant i każe gapiom opuścić teren, w którym pracują. Nad urwisko nadjeżdżają Selim i Zeynep, którzy właśnie byli w drodze do rezydencji. Zaciekawieni zatrzymują się i wysiadają z auta. Nagle jeden z funkcjonariuszy przynosi dziecięcy plecak, który znaleźli na miejscu wypadku… Zaynep i Selim natychmiastowo rozpoznają, że to plecak Elif!

Zeynep upada na ziemię i zaczyna histerycznie płakać. Na jej telefon w tym momencie dzwoni Melek… Dziewczyna nie jest w stanie odebrać. Zdenerwowany Kenan dzwoni na telefon Melek. „Gdzie jest Elif?” – pyta. – „Dlaczego jeszcze tu nie dotarła?!”. Mężczyzna jest bowiem przekonany, że Melek celowo nie chce przekazać mu córki. „Może zmieniłaś zdanie?!” – pyta. „Ale dlaczego miałabym coś takiego robić?”. „Posłuchaj mnie, Melek. Jeżeli próbujesz mnie oszukać, zapłacisz za to!”.

„Nie dam się znowu oszukać! Jeżeli Elif nie przyjedzie w ciągu pół godziny, zobaczysz co zrobię!” – grozi Kenan i natychmiast się rozłącza. Funkcjonariusze tymczasem wyławiają z morza ciało Meliha! Podejmują próbę reanimacji, ale bezskutecznie! Znudzona Tugce pyta matkę, gdzie jest Elif. „Nie wiem, może wybrała się do innego miejsca…” – odpowiada Arzu. „Ale gdzie? Też chcę pojechać do tego miejsca!”. „Nie jestem pewna, czy byś chciała… W każdym bądź razie, wkrótce w rezydencji nastaną dni szczęścia i radości…”. Policjanci wyciągają auto z morza, ale nie ma tam ciała Elif… Co się stało z dziewczynką?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

21 thoughts on “Elif odcinek 268: Śmierć Meliha i Efruza! Co się stało z Elif?! [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. No szkoda. Nastał ten moment… Efruz i Melich umierają a Elif zostanie porwana na 100 odcinkow. Nastąpi smutek i żałoba a może nawet wielka rozpacz.
  Teraz akcja bardzo się rozkręci. ..dużo nowych osób i poszukiwania Elif.
  Smutny ten odcinek a miał być taki radosny bo Elif miała wrócić do ojca.
  Az się poplakałam. ; (

  1. Elif bedzie uznana za martwa, w miedzyczasie kolejne 2 postacie znikna Sadik i Kiraz uciekna, (choc wielu fanow elif uwaza ze mogli zostac zabici przez arzu bo jako pierwsza Kiraz odkryje prawde o Tugce)…

 2. No smutne to jest i przykre ☹️ A Kenan dalej nie wie że Tugce nie jest jego córką. Szkoda że tej Arzu nie wyrzucą na zbity pysk.

  1. 2 sezon to maly przedsmak tego co bedzie czynic arzu…w 3 sezonie w 2 sezonie ma na sumieniu smierc Melih’a Efruz’a, Tugce i Kenan’a ….ale to wb3 sezonie stanie sie juz seryjna morderczynia…smierc Serdar’a , Umit’a , Gonca, nowi wlasciciele rezydencji Emigrolu, a jakby tego bylo malo wykonczy policje…wiec jakby to nie bylo Arzu wyjdzie zwyciesko z wszystkich opresji… Uznaja ja za zmarla, i sobie tak znika. Nigdy nie przyjdzie jej poniesc konsekwencji swych zbrodni.

   1. To prawda . Jak trafi do więzienia lub do aresztu to zaraz jakimś sposobem z niego wychodzi. To diablica i morderczyni bez konsekwencji! Nie lubię jej jak diabla! Diablica! Jak można być tak podłym?
    Pocieszenie jest jedno. ..ona w rzeczywistym świecie jako aktorka jest podobno wspanialą kobietą.

 3. Naprawdę uśmiercili jedyną sensowną postać w tym filmie! Oj dużo osób jeszcze umrze przez tą Arzu:
  Melih
  Gonca
  Ümit
  Kenan
  Tugce

 4. A co będzie na samym końcu całego serialu? Tych wszystkich odcinków, sezonów… Jak to się skończy? Wie ktoś?

  1. Nie wiadomo jeszcze. Bowiem w Turcji do czerwca jeszcze trwa 4 sezon. Nie wiadomo czy zakończą czy będzie 5 sezon. Jak będę mieć jakieś sprawdzone informacje to będę pisać pod odcinkami.

 5. Kibicuje Arzu i Necdetowi. W końcu pokazali wszystkim na co ich stać. A Arzu zasłużył się odpoczynek od tego przeklętego dziecka Elif.

 6. I na koniec wszyscy umrą i nie będzie już komu grać w tym filmie. Genialny scenariusz. Hahahahaha Taka improwizacja. Zastanawiam się jak to możliwe, że tak długo śledziłam losy bohaterów. Ten kto to wymyślił chyba siedzi w wariatkowie, bo to za trudne dla normalnego człowieka. Dziękuję wszystkim tym którzy piszą co w kolejnych odcinkach. Skutecznie mi odradziliście dalsze wnikanie w akcję tego serialu:) Strata czasu.

  1. Tak będzie w więzieniu bo strzelił do Arzu ale w finale 3 sezonu wyjadą z Zeynep i Aliye do USA bo Selim będzie miał guza mózgu.

 7. Beznadziejny jest ten film. Mnie również pomogli komentatorzy. Szkoda czasu na te bzdety. Lepiej coś dobrego przeczytać, dobrze wykorzystać czas.

 8. melih nie powinien umrzeć to strata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Powinien ożyć…………………………..

  1. Zez mi szkoda. Jeśli już widziałaś w 4 sezonie są tylko Melek Elif Tulay Inci no i umiera wtedy Veysel. Dlatego wytracili wszystkie postacie z poprzednich sezonów bo gdyby została i dodać bohaterów z 4 sezonu było by zawiele. Po co robić nowe postacie? Nie wiem ale to nie ma sensu. Postacie z początku serialu są najlepsze i oczywiście zabijają ich w najgorszy możliwy sposób (odc 268) poza tym jakby tego było mało zrobili ten głupi wypadek tylko po to żeby Elif mogła zginąć na ponad 100 odcinków. Masakra.

   1. Uwaga! Teraz pozostała tylko Tulay i Inci z poprzednich sezonów. Melek i Elif zabite przez ludzi Tarik’a!!! 755 bölüm kto wie może Tulay z İnci też nie zostaną na długo?

 9. Jezu jak tak można boże co za żena. Żeby najfajniesze postacie uśmiercać to jest jakieś chore. A najgorsza to jest ta czarnucha. Gdyby nie ona i jej stuknięty ojciec było by fajnie. No ale zawsze musi byc ten czarny charakter✌. Ktos wie czy Zenep alie i Selim wrócął?

   1. podobno Emre i Gulcin zerwali ze soba w realnym zyciu i emre chce wrocic do serialu bo teraz nie ma juz propozycji ale pod warunkiem ze nie wroci Gulcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *