Elif – odcinek 63, 64, 65: Szantaż, broń i zaręczyny (Streszczenie + Zdjęcia!)

Elif odc 63 streszczenie (emisja piątek 4 sierpnia):  Zeynep jest zdruzgotana szantażem ojca. Zaczyna chłodno traktować Selima. Chłopak jest zdezorientowany. Szeyda jest przekonana, że Erkut chce oszukać ją i Nadira. Arzu umawia się z Melihem pod pretekstem przekazania mu udziałów. Jest z nią Veysel, któremu Arzu kazała grozić Melihowi bronią. Kobieta nie wie jednak, że Melih również nie przyjechał na spotkanie sam.

Elif odc 64 streszczenie (emisja poniedziałek 7 sierpnia): Podczas spotkania Arzu i Meliha omal nie dochodzi do użycia broni. W ostatniej chwili sytuację ratuje Murat. Zeynep ma poważny problem, bo nadal nie wie, jak odpowiedzieć na propozycję małżeństwa. Selim, widząc jej przygnębienie, bardzo chce jej pomóc. Arzu, która nagrała swoją rozmowę z Melihem na temat ewentualnego przejęcia przez niego udziałów w firmie, postanawia go szantażować.

Elif odc 65 streszczenie (emisja wtorek 8 sierpnia): Arzu próbuje szantażować Meliha, jednak on wyprzedza jej działania zapowiadając się z wizytą, na której ma powiedzieć coś ważnego rodzinie Emiroglu. Zeynep postanawia przyjąć warunki ojca i wyjść za Erkuta, jeśli Veysel zgodzi się na rozwód z Melek i zostawi ją w spokoju. Arzu robi wszystko, żeby nie dopuścić do wizyty Meliha. Każe Veyselowi zastawić na niego pułapkę. Ostrzeżony przez Sadka Melih, udaremnia jednak jej działania i dociera na kolację. Ku zaskoczeniu rodziny Emiroglu, Melih prosi o rękę Ipek.

Zdjęcia:

One thought on “Elif – odcinek 63, 64, 65: Szantaż, broń i zaręczyny (Streszczenie + Zdjęcia!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *