Elif odcinek 134 i 135: Melih poznaje swoją siostrzenicę! [Streszczenie + Zdjęcia]

134 (środa 15 listopada): Pobita Arzu budzi się w nieznanym sobie miejscu. Okazuje się, że wycieńczoną kobietę znalazł Erkut i zawiózł do mieszkania Seydy. Gonca zaczyna się niepokoić przedłużającą się nieobecnością Arzu. Veysel tymczasem nie może odnaleźć płyty z nagraniem, na którym Arzu przyznaje się do swoich grzechów. Jest przekonany, że to Gonca zabrała płytę. Próbuje się z nią skontaktować, ale Gonca świadomie nie odbiera. Arzu odbiera telefon od Aliye i uspokaja teściową, że wszystko z nią w porządku. Murat zawozi ojca pod posiadłość Emiroglu. Veysel włamuje się do pokoju dla służby i szuka zagubionej płyty. Czekający przed bramą Murat prawie rozpoznaje Seydę. Melek po wielomiesięcznym pobycie w więzieniu stara się odnaleźć w zwykłym życiu. Melih po raz kolejny pojawia się w jej domu. Melek dziękuje mu za całą pomoc, ale nie rozumie, skąd u niego takie zainteresowanie. Melih postanawia jej powiedzieć, że…

135 (czwartek 16 listopada): Kiedy Melih jest już bliski wyznania prawdy Melek, dostaje telefon od Efruza. Jego opiekun bardzo źle się poczuł. Melih przeprasza Melek i jedzie na ratunek Efruzowi. Veysel nie odnajduje płyty w pokoju służby. Gonca próbuje sprowadzić jego podejrzenia w innym kierunku. Tugce wyraża coraz większą niechęć do Seydy. Aliye prosi Goncę, by dowiedziała się, dlaczego Arzu jest nieobecna. Efruz odzyskuje przytomność w szpitalu. Opiekun przekonuje Meliha, że powinien wyjawić Melek prawdę. Selim ma dla Zeynep zaskakującą propozycję. Chce zabrać ją do posiadłości i przedstawić rodzinie. Melih przyjeżdża do Melek powiedzieć jej, że są rodzeństwem. Przed domem siostry spotyka Elif i uświadamia sobie, że dziewczynka jest jego siostrzenicą!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

2 thoughts on “Elif odcinek 134 i 135: Melih poznaje swoją siostrzenicę! [Streszczenie + Zdjęcia]

    1. Nie tak predko , jeszcze pare odcinkow trzeba na to poczekac aby Melih wyznal Melek prawde o jej pochodzeniu , ze jest jej bratem i wujkiem Elif. Najpierw Melek i Zeynep beda urzadzac restauracje Selim im bedzie pomagal, jeszcze musi sie wydarzyc pare rzeczy w Elif..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *