Elif odcinek 664: Zeynep postanawia walczyć o życie Selima! Yusuf znajduje specjalistę! [Streszczenie + Zdjęcia]

664: „Zeynep, co ty mówisz? Jaki guz?” – pyta przerażona Aliye. „Zeynep, nie mów takich rzeczy. Przecież Selim nie ma żadnego guza” – odzywa się Sitare. „Poprosił mnie, żebym nikomu nie mówiła” – oznajmia córka Veysela, bardzo płacząc. „Melek, powiedz mi prawdę” – prosi pani Emiroglu. – „Czy Selim jest chory?”. Melek wymownie wybucha płaczem. Selim w tym momencie odzyskuje przytomność. Zdezorientowany patrzy po zapłakanych twarzach bliskich. „Co mi się stało?” – pyta. „Myślałam, że nie żyjesz!” – krzyczy Zeynep. – „Musiałam im powiedzieć… Byłam tak bardzo przerażona. Musiałam powiedzieć…”. Dziewczyna przytula się do męża.

Akcja przenosi się do na ulicę, gdzie doszło do spotkania Yahyi i Faruka. „Posłuchaj, znasz mnie bardzo dobrze” – mówi kuzyn Leyli. – „Zawsze dotrzymuję danego słowa i nie muszę uciekać się do kłamstwa. Szukałem tego przeklętego drania na każdej ulicy, poważnie. Od rana do zmroku. Rozpytałem wszystkich z sąsiedztwa, ale nikt nie zna Ozkana”. „To oczywiste, że nie znają, ponieważ nikt taki nie istnieje” – oznajmia Faruk. „Co masz na myśli?”. „Gdybyś odpowiedział na moje telefony, wiedziałbyś. Ten drań zmienił nazwisko. Wielokrotnie próbowałem się z tobą skontaktować, ale bezskutecznie”.

„Cóż, bateria mi padła…” – wyjaśnia Yahya. „Dobra, nie wymyślaj kłamstw. Chodźmy” – mówi Faruk. „Daj mi jeszcze trochę czasu. Obiecuję, że go znajdę”. „Jak niby go znajdziesz?”. „Przysięgam, że to zrobię. Potrzebuję tylko trzech dni. Niech Bóg mnie ukarze, jeśli go nie znajdę”. „Co powiem szefowi? Rozkazał mi cię przyprowadzić”. „Powiesz, że zostało już bardzo niewiele, że jestem na dobrej drodze. Błagam cię, zrób to”. Faruk nie wygląda na przekonanego, ale potakuje głową.

Akcja wraca do domu Yusufa. „Moja miłość, pójdźmy do szpitala” – prosi Zeynep męża. – „Doktor powinien cię zobaczyć”. „Selim, czy to prawda?” – pyta roztrzęsiona Aliye. – „Powiedz, że to kłamstwo”. „Możesz nam wyjaśnić, co się dzieje?” – prosi Sitare. „Nie patrz tak na mnie, Selim” – mówi Zeynep. – „Kiedy leżałeś na podłodze, byłam bardzo przestraszona. Nie mogłam tego ukryć. To już niemożliwe”. „To prawda, synu?” – powtarza pytanie pani Emiroglu. – „Wy wszyscy wiedzieliście, tylko ja nie? Dlaczego ukrywaliście to przede mną?”. „Przykro mi, mamo, ale to prawda” – przyznaje Selim.

Yahya idzie chodnikiem. „Nie mogę uwierzyć, że wysłał Faruka, żeby mnie znalazł” – mówi do siebie mężczyzna. – „Nie mogę marnować więcej czasu szefa. Muszę się pospieszyć i znaleźć tego drania. Najpierw jednak muszę rozwiązać temat Yusufa”. Nagle telefon Yahyi zaczyna dzwonić. „Gdzie ty jesteś?” – pyta zrozpaczona Fevziye. – „Zostawiłeś mnie samą w szpitalu. Gdzie jesteś?”. „Przepraszam, ciociu, mam pewne rzeczy do zrobienia” – odpowiada kuzyn Leyli. – „Zobaczymy się później”. „Jak możesz być tak obojętny? Moja córka umiera! Nie zdajesz sobie z tego sprawy?”. „Co? O czym ty mówisz, ciociu?”.

„Musisz przyjść szybko. Natychmiast!” – prosi Fevziye. – „Jeśli moja córka…”. „Uspokój się, ciociu, zaraz tam będę” – oświadcza Yahya. Akcja przenosi się do domu bibliotekarza. „Na początku były tylko migreny” – mówi Selim. – „Myślałem, że to coś normalnego, że to tylko z powodu stresu. Migreny jednak się nasilały. W końcu stały się nie do zniesienia. Zacząłem tracić przytomność. Wtedy już wiedziałem, że to musi być coś poważnego. Kilka tygodni temu pan Musfik przyszedł tutaj, pamiętacie? Powiedział, że był ze mną umówiony na spotkanie i nie pojawiłem się. W rzeczywistości udałem się na tę rozmowę, ale tuż przed wejściem do firmy zemdlałem”.

„Trafiłem do szpitala. Zrobili mi badania i usłyszałem, że mam guza” – kontynuuje Selim. „Dlaczego od razu nam nie powiedziałeś?” – pyta Melek. „Nie chciałem was martwić. Wiesz, jakie to było dla mnie trudne? W końcu jednak powiedziałem Zeynep. Nie chciałem tego robić, ale nie miałem innego wyjścia”. „Wiedziałam, że coś się dzieje” – oznajmia Zeynep. – „Mieliśmy kłótnię… Moja miłość, przepraszam. Nie chciałam się z tobą kłócić. Gdybym wiedziała, nie zachowałabym się w ten sposób”.

„Selim, synu, mój najdroższy” – Aliye obejmuje syna. – „Jesteś tak młody i mówisz, że umierasz… Boże, mnie zabierz, nie moje dziecko! Powiedz mi, że to wszystko jest kłamstwem, że źle to zrozumiałam. Moje serce tak bardzo cierpi. Umarłabym za ciebie, mój synu. Błagam, powiedzcie, że to nieprawda…”. Akcja przenosi się do szpitala. Fevziye nie może dłużej czekać i wchodzi na salę, gdzie leży jej córka. Znajduje się tam także dwóch lekarzy. „Co się dzieje? Powiedzcie mi, że z moją córką wszystko dobrze” – prosi kobieta.

„Zrobiliśmy płukanie żołądka. Teraz czekamy na wyniki badania krwi” – oznajmia jeden z lekarzy. „Kiedy ona dojdzie do siebie? Kiedy się obudzi?” – pyta Fevziye. „Jest za wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć”. „Jak to? Ona wyzdrowieje, prawda?”. „Tak jak powiedziałem, dokonaliśmy niezbędnych czynności. Niestety, pani córka przyjęła leki na długo przed przyjazdem tutaj. Szkodliwe substancje dostały się do krwioobiegu”. „Błagam was, uratujcie moją córkę!”. „Rozumiemy pani ból, ale nie może pani tutaj zostać. Proszę wyjść i uzbroić się w cierpliwość”. Załamana Fevziye wraca na korytarz.

Sitare dzwoni do Yusufa. „Przepraszam, ale nie będę mogła dziś przyjść do pracy” – informuje kobieta. – „Mieliśmy w domu awaryjną sytuację…”. „Awaryjną sytuację? Co się stało?” – pyta bibliotekarz. „To nie jest rozmowa na telefon. Mógłbyś przyjść tutaj?”. „Dobrze, zamknę księgarnię i zaraz będę” – mężczyzna rozłącza się. Następnie mówi do siebie: „Co się dzieje? Czyżby już wiedzieli, co jest Selimowi?”.

W następnej scenie Yusuf jest już w swoim domu. Wszyscy siedzą w salonie. „Więc ty także wiedziałeś?” – pyta Aliye. „Tak” – przyznaje bibliotekarz. „To ja powiedziałam wujkowi Yusufowi, babciu” – wyznaje Elif. – „Kiedy poszliśmy bawić się do parku, wujek Selim nagle zemdlał. Pojechaliśmy do szpitala. Tam słyszałam, jak wujek rozmawia z pielęgniarką. Innego dnia wujek Yusuf szukał wujka Selima. Wtedy powiedziałam mu o jego chorobie i poprosiłam, by go odnalazł”.

„Moja córeczka” – mówi Melek i głaszcze dziewczynkę po włosach. „Wujek złożył mi obietnicę” – kontynuuje Elif. – „Obiecał mi, że wyzdrowieje. Nie martw się, babciu, wszystko będzie dobrze. Wiem, że wujek dotrzyma swojej obietnicy”. „A ty, Melek?” – pyta Aliye. – „Jak się dowiedziałaś? Jak mogłaś trzymać to w sobie?”. „Dopiero co się dowiedziałam. Z tego właśnie powodu zrezygnowałam z wyjazdu do Kocaeli” – wyjaśnia mama Elif. „Nie mogę w to uwierzyć. Nie mogę tego znieść. Idę się położyć” – Aliye podnosi się z sofy i opuszcza salon. Tuż za nią odchodzi Elif.

„Znajdziemy innego lekarza. Na pewno jest ktoś, kto ci pomoże” – przekonuje Sitare. „Nie chciałem wam mówić, żebyście nie czuli się źle” – tłumaczy mężczyzna. – „Nic się nie da zrobić. Guz w mojej głowie jest w końcowej fazie. Za późno już na jakiekolwiek leczenie. Operacja także jest niemożliwa ze względu na umieszczenie guza”. „Nie poddawaj się, Selim. Musisz walczyć” – przekonuje Melek. „Przeprowadziłem już pewne rozeznania” – oznajmia Yusuf. – „Istnieją nowoczesne terapie, które mogą ci pomóc”. „Dziękuję ci, Yusuf, ale… To tylko zwiększy moje cierpienie. Sprawa i tak jest przesądzona”. „Selim, nie mów tak, proszę” – zabrania Zeynep.

W tym momencie wszyscy dostrzegają stojącą przy drzwiach… Elif! Z jej oczu płyną łzy. Dziewczynka odwraca się i ucieka na zewnątrz. Selim udaje się za nią. Znajduje ją płaczącą w altanie. „Powiedziałeś, że wszystko będzie dobrze” – przypomina córka Melek. – „Obiecałeś mi. Zapomniałeś o tym?”. „Nie zapomniałem, moje życie” – zapewnia mężczyzna. „Więc dlaczego teraz mówisz, co innego? Nie mów, że coś złego się z tobą stanie”. „Elif, nie chcę, żebyś płakała. Nie chcę, żebyś czuła się smutna, moja miłość. Chciałbym ci przekazać dobre nowiny, księżniczko, ale…”.

W tym momencie w altanie pojawia się Zeynep. „Słuchaj, nie poddasz się bez walki!” – oświadcza stanowczo dziewczyna. – „To nie będzie twój koniec. Stawisz czoła tej chorobie, jak trudne by to nie było. Jesteśmy razem. Razem możemy wygrać tę walkę”. „Nie chcę, żebyś odchodził wujku. Nigdy” – mówi Elif. Wszyscy chwytają się za ręce. Tymczasem Yahya zjawia się w szpitalu. „Dziękuję, że przyszedłeś” – mówi Fevziye. – „Coś się stało? Masz jakiś problem?”. „Nie ma żadnego problemu, ale muszę znaleźć tego drania Yusufa. Nie może zachowywać się tak, jakby nie wiedział, co się stało z Leylą”. „Ale Leyla jest jedyną winną tego, co się stało. Yusuf tego nie zrobił”.

„Nie rozumiesz tego? Z powodu tego mężczyzny życie Leyli wisi na włosku!” – przekonuje Yahya. „To nie tak, on nie jest winny” – zaprzecza Fevziye. – „Yusuf niczego nie zrobił. Leyla nigdy nie przestała marzyć. Stworzyła alternatywny świat w swojej głowie. Zawsze prosiłam ją, by obudziła się z tego snu, ale nigdy mnie nie słuchała. Teraz ponosi tego konsekwencje”. „To nie jest prawda. Pomyśl, dlaczego Leyla próbowała popełnić samobójstwo? To nie jest dziewczyna, która mogłaby mieć takie myśli”. „Wiem, co się stało. Leyla miała obsesję na punkcie Yusufa. Nie rozumiała, że on nigdy z nią nie będzie”.

„Leyla nie chciała umrzeć. Ona była szczęśliwa” – przekonuje mężczyzna. – „W ogóle nie podoba mi się ten drań Yusuf. Zbadam, co się stało i poznam prawdę”. Akcja przenosi się do domu Yusufa. Zeynep prosi mężczyznę na rozmowę na osobności. „Powiedziałeś, że jest ktoś, kto może pomóc Selimowi” – mówi dziewczyna. – „Chcę porozmawiać z tym doktorem”. „Oczywiście, mam do niego kontakt” – oznajmia bibliotekarz. – „Tylko, że on obecnie jest poza krajem. Wróci jutro i umówimy się na spotkanie”. „Cóż, chciałabym, abyśmy porozmawiali z nim bez Selima”. „Dlaczego?”. „Gdyby i ten doktor powiedział, że sytuacja jest beznadziejna… Nie chcę, by Selim to słyszał. Nie mogę pozwolić, by był jeszcze bardziej przygnębiony”.

„Rozumiem. To faktycznie dobry pomysł” – zgadza się Yusuf. – „Porozmawiam z nim i mam nadzieję, że umówię was na jutro”. „Naprawdę ci dziękuję” – mówi Zeynep. „Chciałbym móc zrobić więcej dla Selima. Liczę, że lekarz da nam choć cień nadziei”. „Bez względu na to, co powie, nie przestaniemy walczyć. Zrobię wszystko, co tylko możliwe. Poruszę niebo i ziemię, żeby pomóc Selimowi. On nie umrze”. Akcja przeskakuje do wieczora. Melek stoi na podwórku i wpatruje się w niebo. Na zewnątrz wychodzi także Yusuf. Okrywa ją ciepłym szalem.

„Dziękuję. A ty?” – pyta mama Elif. „Mi jest ciepło” – odpowiada mężczyzna. „Zostaliśmy postawieni przed ciężką próbą. Jak mógł przed nami to ukrywać? Jesteśmy jego rodziną”. „Chciał po prostu, żebyśmy byli szczęśliwi. Chciał tego zwłaszcza dla ciebie i Elif. Poparł was w przeprowadzce, gdyż nie chciał, byście widziały, jak cierpi”. „Ach, Selim. Troszczy się bardziej o innych, niż o siebie samego. Byłam bliska popełnienia wielkiego błędu. Niewiele brakowało, a wyjechałabym stąd i opuściła rodzinę. Ty jednak mnie zatrzymałeś. Nie pozwoliłeś mi odejść”.

„Nie miałem innego wyboru. Nie zostawiłbym cię” – oświadcza Yusuf. – „Nie mógłbym pozwolić ci odejść”. Po policzkach Melek spływają łzy. Tymczasem Zeynep jest w sypialni teściowej. Podaje jej leki. „Co teraz zrobimy?” – pyta Aliye. „Nie martw się. Jutro ja i Yusuf jesteśmy umówienie na spotkanie ze specjalistą” – oznajmia dziewczyna. – „Porozmawiamy o chorobie i stanie Selima. Oczywiście nic mu o tym nie mówiliśmy. Powiemy mu dopiero, gdy usłyszymy pozytywne informacje. Jestem dobrej myśli. Ty też taka bądź”. „Dobrze, córko. Bóg daje mi wielki spokój, jakby mówił, że z moim dzieckiem będzie dobrze. On uleczy mojego syna. Zlituje się nad tym nienarodzonym dzieckiem i nad nami wszystkimi”. „Tak będzie. Teraz już odpocznij” – Zeynep nakrywa teściową kołdrą. Czy znajomy lekarz Yusufa będzie w stanie pomóc Selimowi?

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

10 thoughts on “Elif odcinek 664: Zeynep postanawia walczyć o życie Selima! Yusuf znajduje specjalistę! [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. Mógłby pan pokazać w skrócie streszczenie następnych 5 odcinków, bądź podać odcinek turecki dzisiejszego wpisu ?

  Z góry dziękuję ☺️

  1. wiadomo czy pokaż zakończenie 3 sezonu Elif i przewidują emisję 4 sezonu Elif chodzi mi oczywiście o telewizję Polską,

 2. Następne odcinki:
  665: Aliye ma zły sen o Selimie! Arzu żyje!
  666: To Gonca zginęła w wypadku!
  667: Ayla jest już gruba! Arzu dowiaduje się o sprzedaży domu!
  668: Aliye, Selim i Zeynep wyjeżdżają do Ameryki!
  669: Śmierć Umita! Arzu zostaje sama!
  670: Arzu śledzi Melek i Yusufa!
  671: Yusuf zostaje zaatakowany!
  672: Ślub Melek i Yusufa! Zemsta Arzu!
  IV sezon:
  673: Melek i Yusuf nie żyją! Elif mieszka u rodziny Yusufa!
  Potem okazuje się jednak, że Melek żyje!

 3. III Sezon:
  665: Aliye ma zły sen o Selimie! Arzu żyje!
  666: To Gonca zginęła w wypadku!
  667: Ayla jest już gruba! Arzu dowiaduje się o sprzedaży domu!
  668: Aliye, Selim i Zeynep wyjeżdżają do Ameryki!
  669: Śmierć Umita! Arzu zostaje sama!
  670: Arzu śledzi Melek i Yusufa!
  671: Yusuf zostaje zaatakowany!
  672: Ślub Melek i Yusufa! Zemsta Arzu!
  IV sezon:
  673: Melek i Yusuf nie żyją! Elif mieszka u rodziny Yusufa!
  674: Inci trafia pod opiekę Veysela i Tulay. Elif ucieka od Vildan i ukrywa się w lesie!
  675: Reyhan natyka się na Kerema!
  676: Kerem znajduje bransoletkę prawdopodobnie należącą do Reyhan
  677: Elif ma wypadek!
  678: Stan Elif jest krytycznyQ
  679: Veysel i Tulay otwierają sklep z nićmi! Elif odzyskuje przytomność!
  680: Tarik porywa Elif ze szpitala
  681: Reyhan odkrywa obecność Elif w rezydencji

 4. 682: Reyhan opiekuje się Elif
  683: Matka Reyhan przyprowadza Elif do Macide
  684. Elif poznaje Kerema!
  685. Tarik widzi Elif z Macide
  686. Tarik chce udusić Vildan. Tarik zdradza Humeyrę
  687. Leyha ratuje Elif przed Vildan
  688. Reyhan zabiera Elif na plac zabaw. Vildan traci przytomność
  689. Tarik grozi Elif
  690. Humeyra daje Reyhan naszyjnik! Wspólna przejażdżka motorem Kerema i Reyhan!
  691. Tarik przegrywa wszystkie pieniądze. Mężczyzna chce rozjechać Elif samochodem!
  692. Kerem i Reyhan nie mogą wydostać się z windy
  693. Elif ucieka Tarikowi
  694. Rodzina Hactanir obchodzi jakąś uroczystość
  695. Kerem podsłuchuje rozmowę Tarika
  696. Humeyra oskarża Reyhan kradzież. Elif traci przytomność
  697. Reyhan rzuca pracę w rezydencji
  698. Kerem szuka Reyhan. Dziewczyna zostaje napadnięta. Elif podsłuchuje rozmowę Tarika i Vildan
  699. Kerem ratuje życie Reyhan. Mężczyzna sprowadza dziewczynę z powrotem do rezydencji. Humeyra znęca się nad Elif
  700. Kerem widzi Reyhan z jakimś mężczyzną
  701. Kerem dostaje kwiaty
  702. Okazuje się, że Vildan jest siostrą Julide
  703. Reyhan zostaje potrącona przez samochód
  704. Kerem oddaje krew dla Reyhan
  705. Reyhan odzyskuje przytomność
  706. Elif mówi coś Keremowi. Mężczyzna robi wielkie oczy
  707. Elif traci przytomność. Vildan obcina jej kosmyk włosów
  708. Tarik jest swoją kochanką na randce
  709. Vildan odbiera telefon i robi wielkie oczy
  710. Tarik porywa Elif. Dziewczynka ucieka od mężczyzny
  711. Vildan odnajduje Elif.
  712. Vildan pomaga Elif w ucieczce i przekazuje dziewczynkę innej rodzinie. Elif mija się z Inci
  713. Yafer chce sprzedać Elif
  714. Yafer chce udusić Elif
  715. Humeyra jest w ciąży. Kerem znowu ratuje Reyhan
  716. Macide daje pieniądze jakiemuś facetowi
  717. Humeyra traci przytomność
  718. Tarik dowiaduje się, że Humeyra jest w ciąży. Kerem widzi Tarika z inną kobietą
  719. Tarik atakuje Vildan
  720. Vildan wyjeżdża. Elif ucieka z domu Yafera
  721. Kerem jest zauroczony Reyhan
  722. Elif ukrywa się w sklepie Veysela i Tulay
  723. Elif trafia do domu Julide
  724. Elif zostaje potrącona przez samochód
  725. Macide dowiaduje się o wypadku Elif! Dziewczynka znika ze szpitala!
  726. Elif znowu trafia do domu Yafera!
  727. Kerem otrzymuje tajemniczy list
  728. Sema w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  729. Humeyra urządza pokój dla dziecka. Vildan zabiera Elif z domu Yafera
  730. Wielka awantura w domu Haktanir!
  731. Ara widzi w gazecie zdjęcie Reyhan
  732. Humeyra spotyka matkę Reyhan
  733. Reyhan wyjeżdża za granicę
  734. Vildan odwiedza Tarika. Kerem nie może pogodzić się z odejściem Reyhan
  735. Melek żyje. Kobieta jest biedna i je ze śmietnika
  736. Melek szuka Elif
  737. Melek przypomina sobie wydarzenia z przeszłości
  738. Veysel i Tulay otrzymują list od Selima i Zeynep.
  739. Elif wpada w pułapkę Tarika
  740. Elif boi się tarika
  741. Kochanka Tarika nie wpuszcza go do domu
  742. Tarik daje swojej kochance naszyjnik
  743. Elif ucieka z domu Vildan
  744. Elif udaje się na policję
  745. Safak i Julide zbliżają się do siebie
  746. Vildan przyprowadza Elif do rezydencji
  747. Vildan wraca do pracy w rezydencji
  748. Kochanka Tarika przychodzi do rezydencji
  749. Pojawia się Sureya
  750. Sureya wprowadza się do rezydencji
  751. Elif pokazuje Sureyi zdjęcie na którym jest Kerem i Reyhan
  752. Kłótnia Ary i Sureyi
  753. Macide, Kerem i Tarik siedzą w salonie
  754. Safak przychodzi do sklepu Tulay
  755. Poważna rozmowa Tarika i Macide
  756. Tarik namawia Vildan, by wywołała poronienie u Humeyry
  757. Veysel mija się z Melek
  758. Policja wyrzuca Melek z domu
  759. Julide pomaga Melek
  760. Inci spotyka Melek
  761. Tulay nie wierzy Inci, że widziała Melek
  762. Inci chce uciec z domu
  763. Melek Rozmawia z Julide
  764. Spotkanie Melek i Inci
  765. Melek idzie do domu Julide i Emrihana
  766. Veysel rozmawia z Tulay
  767. Julide jest u Tulay!
  768. Kerem nabiera podejrzeń wobec Tarika!
  769. Spotkanie Melek i Tulay
  770. Veysel dowiaduje się, że Melek żyje
  771. Melek głaszcze Emrihana po głowie
  772. Elif zakrada się do gabinetu Tarika
  773. Kerem jest chory
  774. Macide traci przytomność
  775. Macide trafia do szpitala
  776. Melek trafia do tego samego szpitala co Macide! Kobieta zauważa ciotkę Yusufa!
  777. Melek ucieka ze szpitala
  778. Kerem i Sureya zbliżają się do siebie
  779. Melek szyje ubranie
  780. Vildan postanawia uciec z rezydencji. Tarik jednak staje jej na drodze
  781. Vildan atakuje Tarika. Macide wychodzi ze szpitala
  782. Melek odzyskuje pamięć
  783. Kochanka Tarika ma innego faceta
  784. Taniec Kerema i Sureyi
  785. Nowe problemy Julide
  786. Melek i Julide tracą dom
  787. Veysel, Tulay, Melek i Julide jadą samochodem
  788. Melek przypomina sobie coś tajemniczego
  789. Veysel wyjawia coś Melek
  790. Safak i Julide przychodzą do jakiegoś mężczyzny
  791. Melek ma koszmary
  792. Kerem jest szczęśliwy
  793. Melek przytula Inci
  794. Melek ucieka przed ludźmi Tarika
  795. Humeyra nakrywa Tarika z kochanką
  796. Humeyra mówi Keremowi, że Tarik ją zdradza
  797. Pojawia się jakaś kobieta w domu matki Safaka
  798. Kochanka Tarika podsłuchuje rozmowę Kerema i Sureyi
  799. Tarik chce zgwałcić Melek
  800. Wielka kłótnia Tarika i Humeyry!
  801. Pojednanie Elif i Humeyry. Tarik upija się
  802. Do Kerema przychodzi jakiś mężczyzna
  803. Melek chce podjąć pracę w rezydencji
  804. Melek przychodzi do rezydencji
  805. Melek zaczyna pracę w rezydencji
  806. Kłótnia Kerema i Tarika!
  807. Tulay rozawia przez telefon z Macide
  808. Humeyra jest załamana. Kobieta prosi o pomoc kochankę Tarika
  809. Elif występuje w reklamie butów
  810. Kerem odbiera niepokojący telefon
  811. Melek wpada na trop Elif. Kobieta traci przytomność
  812. Safak ratuje życie Melek
  813. Policja zjawia się w firmie Haktanir
  814. Humreyra przytula się do Tarika
  815. Wypadek kochanki Tarika
  816. Tarik widzi Vildan jak mówi sama do siebie
  817. Melek mdleje na ulicy
  818. Mustafa śledzi Tarika i jego ludzi
  819. Znajoma Kerema ma koszmary
  820. Elif spotyka Melek. Chce do niej pobiec, ale Vildan staje jej na drodze
  821. Vildan podsłuchuje rozmowę Elif, Kerema i Sureyi
  822. Jakaś dziewczyna widzi Safaka, Julide i Emirhana razem. Jest zazdrosna
  823. Bójka Kerema i jakiegoś faceta
  824. Parla spotyka się z tym facetem, z którym bił się Kerem
  825. Ludzie Tarika odwiedzają Veysela
  826. Jakiś facet oświadcza się kochance Tarika. Kobieta przyjmuje jego oświadczyny
  827. Tarik upija się
  828. Bójka Kerema i jakiegoś faceta
  829. Kerem otrzymuje jakiś list
  830. Kerem postanawa oświadczyć się Sureyi. Parla zostaje pobita
  831. Ludzie Tarika chcą zabić Veysela. Mężczyzna unika śmierci. Parla dziwnie się zachowuje
  832. Tarik mści się na kochanku swojej kochanki
  833. Tarik godzi się ze swoją kochanką
  834. Kerem ma złe sny
  835. Wypadek samochodowy Parli
  836. Parla walczy o życie
  837. Parla jest sparaliżowana
  838. Tarik rozmawia z jakąś kobietą
  839. Mustafa spotyka się z Veyselem
  840. Melek w śmietelnym niebezpieczeństwie. Veysel ratuje kobietę. Kerem trafia do aresztu
  841. Dom Julide zostaje zdemolowany
  842. Melek i Veysel ukrywają się przed ludźmi Tarika. Tulay jest w ciąży
  843. Tarik mierzy do Melek z broni
  844. Tarik zabija Veysela
  845. Tulay i Inci dowiadują się o śmierci Veysela
  846. Żałoba w domu Tulay
  847. Mustafa odnajduje Melek. Zawiadamia o tym Macide
  848. Mustafa zostaje zamordowany
  849. Melek i Elif odnajdują się
  850. Policja zjawia się w rezydencji
  851. Humeyra nakrywa Tarika na zdradzie
  852. Humeyra traci ciąże
  853. Macide słyszy rozmowę Melek i Julide
  854. Policja robi nalot na dom Tarika. Mężczyzna ucieka wraz z kochanką
  855. Auto Tarika psuje się podczas ucieczki. Parla odzyskuje władzę w nogach
  856. Parla ukrywa przed rodziną swój powrót do zdrowia. Spotkanie Elif i Inci
  857. Policja znajduje zwłoki Mustafy.
  858. Tulay i Inci wyjeżdżają za granicę
  859. Kerem i Parla szykują się do ślubu
  860. Strzelanina na ślubie Kerema i Parli. Melek i Elif zostają postrzelone. Safak oświadcza się Julide. Tarik zostaje aresztowany

 5. witam ja mam takie pytanie czy będzie kolejny sezon elif jesli tak to kiedy i ile trzeba bedzie czekać na 674 odcinek? czy wogóle będzie bo jak nie dadzą go już spowrotem to mnie chyba coś trafi to jest jeden jedyny super film turecki jaki ja oglądam to elif nie wspominajac że mam w nim swoją ulubioną aktorke i szkoda by sie było z nią rozstać bo filmu już nie będzie a ta dziewczyna naprawde mi sie podoba wpadła mi w oko.

Comments are closed.