Elif odcinek 675: Kerem przyjeżdża do rezydencji! Wkrótce pojawia się tam Reyhan! [Streszczenie + Zdjęcia]

675: Akcja odcinka rozpoczyna się w samochodzie Kerema. „Posłuchaj mnie, zatrzymam samochód, a ty od razu wysiądziesz” – mówi mężczyzna. „Jeszcze nie mogę” – oznajmia Reyhan. „Dobrze, to podaj mi adres i cię tam zawiozę”. „Byłam już w miejscu, do którego podążałam, ale okazało się, że pani Asiye nie żyje”. „Kto? Kim jest ta kobieta?”. „Posłuchaj, potrzebuję pomocy. Co jest złego w tym, że pojeżdżę z tobą przez jakiś czas?”. „Na pewno popełniłaś jakieś przestępstwo. Musisz być złodziejką. Co zrobiłaś? Napadłaś na jubilera? Teraz rozumiem, dlaczego jesteś tak zdesperowana”.

„Czy ty nie masz wstydu? Oskarżasz niewinną kobietę, nie mając żadnych dowodów!” – oburza się Reyhan. „Wystarczy już. Dlaczego zachowujesz się w ten sposób?” – pyta Kerem. „Ponieważ nie popełniłam żadnego przestępstwa!”. „Okej, w porządku. Zatrzymam auto i sobie pójdziesz, jasne? Jeśli tego nie zrobisz, odwiozę cię prosto na komisariat”. „Dobrze, wyjdę, ale zawieź mnie trochę dalej, proszę”. Kwadrans później dziewczyna odzywa się ponownie: „Chwileczkę, gdzie ty mnie zabierasz?”. „Ja ciebie? To ty wtargnęłaś do mojego samochodu, zapomniałaś? Jadę do mojego domu, dziewczyno! Zrujnowałaś mi wszystkie dzisiejsze plany!”.

„Zatrzymaj się już! Chcę wysiąść!” – rozkazuje Reyhan. Syn Macide gwałtownie naciska na pedał hamulca, a samochód zatrzymuje się z piskiem. „Wyłaź! Zakończmy wreszcie ten cały nonsens!” – mówi zdenerwowany Kerem. Jego pasażerka rozgląda się dokoła, jednak nie kwapi się, by wysiąść. „Dobrze, jak sobie chcesz” – mężczyzna ponownie rusza. „Ej, co ty robisz? Tutaj nikogo nie ma. Jesteśmy w środku lasu! Dokąd naprawdę mnie zabierasz? Powiedz mi”. „Ile razy mam ci odpowiadać na to samo pytanie?”.

„Przekraczasz wszelkie granice, idioto!” – grzmi Reyhan. – „Chciałam, żebyś zawiózł mnie na drugą stronę miasta, a ty zabierasz mnie na szczyt wzgórza! I jeszcze się śmiejesz! Zatrzymaj się, już!”. „Przecież nie zmusiłem cię do wejścia do mojego samochodu” – stwierdza Kerem. – „Jadę teraz do swojego domu, a ty rób potem, co zechcesz”. „Jaki dom? W takiej okolicy mogą mieszkać co najwyżej wilki! Nie myśl sobie, że jestem naiwna. Jeśli spróbujesz mnie skrzywdzić, zniszczę cię! Rozumiesz?! Zatrzymaj się, chcę wysiąść!”. „Masz amnezję? Czy nie zatrzymałem się przed chwilą? Dlaczego wtedy nie wyszłaś?”. „Nie wyszłam, bo wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jesteś zboczeńcem!”.

„Zboczeńcem? Jesteś prawdziwa Kezban!” – stwierdza Kerem. „Kezban? To nie jest moje imię” – oznajmia dziewczyna. Syn Macide wybucha śmiechem. – „Jakie są twoje intencje, powiedz mi?”. „A jakie twoje? Zamierzasz mnie zaatakować? Spróbujesz ukraść mój samochód? Czego chcesz?”. „Powiedziałam ci, że nie jestem złodziejem! Co jest z tobą nie tak? Zatrzymaj wreszcie ten samochód! Nie chcę dłużej kontynuować tej jazdy!”. „Naprawdę chcesz, żebym wypuścił cię w tym miejscu?”. „Mówię ci, żebyś się zatrzymał! Chcę wysiąść!” – dziewczyna szarpie za kierownicę.

„Zwariowałaś?! Chcesz doprowadzić do wypadku?!” – krzyczy mężczyzna. Następnie ponownie naciska na pedał hamulca i zatrzymuje auto. – „Masz to, czego chciałaś! Wysiadaj!”. „Gdybym nie krzyczała, kto wie, gdzie byś mnie wywiózł, zboczeńcu!” – odpowiada Reyhan i odpina pas. „Nawet gdybyś była ostatnią kobietą na świecie, i tak bym na ciebie nie spojrzał!”. „Mam nadzieję, że żadna dziewczyna nie nabierze się na twoje kłamstwa!” – Reyhan wysiada z auta i zamyka drzwi z trzaskiem. Po chwili samochód rusza gwałtownie i znika jej z pola widzenia.

„Co mam teraz zrobić?” – pyta dziewczyna. – „Ten kretyn zostawił mnie na jakimś odludziu. Może zadzwonię do mamy? Ale wtedy musiałabym jej powiedzieć, że ciocia Asiye nie żyje. Och…”. Nie znajdując innego wyjścia, dziewczyna z torbą w ręku rusza przed siebie. Tymczasem Tarik wraca do rezydencji. Gdy tylko wysiada z samochodu, natychmiast zjawia się przy nim Vildan. „Jak minął panu dzień?” – pyta służąca. „To nie jest dla ciebie istotne” – odpowiada mąż Humeyry. – „Powiedz mi lepiej, co robi dziewczynka? Mam nadzieję, że nie powoduje problemów. Zabrałaś ją z rezydencji, tak? Nikt jej nie widział?”.

„Zajęłam się nią, proszę się nie martwić” – zapewnia Vildan. W tym momencie z rezydencji wychodzi Humeyra. „Witaj, moje życie” – mówi córka Macide do męża. – „Wreszcie wróciłeś. Bardzo za tobą tęskniłam”. „Ja także się stęskniłem. Twój brat już wrócił?”. „Jeszcze nie, wciąż na niego czekamy”. Nagle na teren rezydencji wjeżdża auto Kerema. „Oto jestem!” – zakrzykuje chłopak, wysiadając ze swojego auta. – „Stęskniliście się ze mną, prawda?”. „Ameryka cię wcale nie zmieniła” – stwierdza Tarik. – „Nic a nic nie straciłeś swojego poczucia humoru”.

Z posiadłości wychodzą Macide oraz Yildiz. Kerem wita się ze wszystkimi bliskimi. Zamknięta w domku dla służby Elif wchodzi na krzesło i wygląda na zewnątrz przez małe okno. Gdy schodzi, przypadkowo strąca ze stołu szklany wazon, który z hukiem roztrzaskuje się o podłogę! Dziewczynka odnosi krzesło na miejsce i zabiera się do sprzątania odłamków. Gdy podnosi jeden z ostrych fragmentów, rozcina sobie palec, z którego zaczyna skapywać krew. „Co mam teraz zrobić?” – zastanawia się Elif i nie znajdując żadnego rozwiązania postanawia wyjść na zewnątrz w poszukiwaniu pomocy.

Akcja przenosi się do posiadłości. W salonie cała rodzina Haktanir siedzi przy stole. „We trójkę wypożyczyliśmy kamper i zwiedziliśmy całe San Francisco” – opowiada Kerem. „Synu, czy nie było żadnego motelu?” – pyta Macide. – „Dlaczego musieliście nocować akurat w kamperze?”. „Dla przygody” – stwierdza Tarik. „Śpiąc po motelach nasza podróż nie byłaby tak atrakcyjna” – tłumaczy chłopak. „Poza przygodami musiałeś uczęszczać na uniwersytet. Jesteś pewien, że ukończyłeś studia?” – pyta Humeyra. „Oczywiście. Trwało to trochę czasu, ale ukończyłem”.

Reyhan wciąż idzie przed siebie. Z trudem niesie walizkę, mając coraz miej sił. „Och, zupełnie nie wiem, gdzie jestem” – mówi zagubiona dziewczyna. – „Jestem tu sama. Nie ma nikogo, kto mógłby mi pomóc. Nigdy nie powinnam była tu przyjeżdżać. Nie wiem, co się ze mną stanie…”. Wkrótce Reyhan dociera do zabudowań. „Może w tym domu ktoś mi pomoże?” – rozmyśla. – „Ale to nie dom, to istny pałac. Jest ogromny”.

Elif wchodzi do rezydencji. Podąża za dobiegającymi z głębi domu odgłosami i staje przy wejściu do salonu. Tarik i Vildan dostrzegają ją. Mężczyzna wylewa na służącą talerz zupy, by wywołać wśród reszty domowników zamieszanie i by nikt nie zobaczył dziewczynki. „Szybko przynieś lód, Yildiz!” – rozkazuje Macide. „Nie ma takiej potrzeby. Wszystko dobrze…” – odpowiada Vildan, choć na jej twarzy rysuje się grymas bólu. „Vildan, bardzo cię przepraszam. Nie wiem, jak to się stało” – tłumaczy Tarik. „Rozumiem, proszę się nie martwić. Pójdę zmienić swój strój”.

Służąca opuszcza salon. Chwyta Elif za ramiona, zaprowadza ją do spiżarni i rzuca na podłogę. „Co mam teraz z tobą zrobić?!” – pyta kobieta, wbijając w córkę Melek pełne wściekłości spojrzenie. – „Czy nie powiedziałam ci, byś stamtąd nie wychodziła?!”. „Ale zraniłam się…” – Elif pokazuje swój ranny palec. Służąca uderza ją w rękę. „Mam cię dość! Zmiażdżę cię jak czosnek! Pojawiasz się wszędzie jak insekt! Ale dłużej już nie będziesz!”. „Przepraszam, bardzo mnie boli…”. „I dobrze! Możesz nawet złamać rękę lub nogę, nie obchodzi mnie to! Nie wolno ci wychodzić! To ostatnie ostrzeżenie! Czy to dla ciebie jasne?!”.

Reyhan staje w bramie przed rezydencją Haktanirów. „Och, co za wspaniałe miejsce” – zachwyca się dziewczyna. – „Na pewno mieszkają tu bardzo ważni ludzie. Może rodzina prezydenta? Zastanawiam się, czy w ogóle mogę tu tak po prostu wejść? A niech tam, zaryzykuję. Raz się żyje”. Tymczasem Tarik zabiera Vildan do swojego gabinetu. „Co ci mówiłem?” – pyta, przyjmując groźne spojrzenie. – „Jak to możliwe, że ta dziewczynka…”. „Ale proszę pana…”. „Zamknij się! Co masz na swoje wytłumaczenie?”. „To naprawdę nie moja wina. Zrobiłam wszystko, o co mnie pan poprosił”. „Nie gadaj bzdur! Przez twoją lekkomyślność każdy mógł zobaczyć dziewczynkę. Jak byś to wtedy im wyjaśniła?”.

„Przepraszam. Obiecuję, że więcej się to nie powtórzy” – zapewnia Vildan. – „Zaprowadziłam dziewczynkę do spiżarni i zamknęłam drzwi na klucz. Nie może się stamtąd wydostać”. „Kolejnego ostrzeżenia nie będzie. Musisz być bardziej ostrożna, bo jeśli dziewczynce ponownie uda się uciec” – mężczyzna silnie chwyta kobietę za włosy – „urządzę cię tak, że nawet nie możesz sobie wyobrazić! Jeśli ktokolwiek zobaczy tę dziewczynkę, nie zostawię cię przy życiu! Pojęłaś?!”. „Zrozumiałam” – potwierdza kobieta, a po jej policzku spływa łza.

Akcja przenosi się do kuchni. Yildiz zmywa naczynia. Nagle czuje w plecach przeszywający ból. „Och, coraz częściej czuję ten ból” – mówi do siebie kobieta. – „Starzeję się. Mam nadzieję, że nowa pomocnica wkrótce przybędzie”. Nagle Yildiz widzi wchodzącą na podwórko Reyhan. „Och, to ona! W samą porę!” – zakrzykuje i pędzi do drzwi. Przed wejściem stoi już dziewczyna. – „Wreszcie jesteś! Gdzie się zatrzymałaś?”. „Ja?” – nie rozumie Reyhan. „A jest tu ktoś jeszcze? Nie stój tak, szybko wchodź do środka. Bardzo się cieszę, że tu jesteś”.

Reyhan, chociaż zupełnie nie rozumie, co się dzieje, wchodzi do środka. Po chwili przy wejściu pojawia się Vildan. „Yildiz, możesz mi pomóc?” – prosi służąca i mierzy zaintrygowanym wzrokiem przybyłą. „Dobrze, zaraz pójdę” – oznajmia Yildiz i zwraca się do Reyhan: „Pójdź teraz do kuchni. Za chwilę do ciebie dołączę”. „Do kuchni?” – dziewczyna robi duże oczy. „Tak. Korytarzem prosto, a potem w prawo” – wskazuje Yildiz i odchodzi. „Co się tu dzieje?” – pyta siebie Reyhan, rozglądając się po wnętrzu. Na zakończenie odcinka kamera przenosi się do spiżarni. Widzimy siedzącą na podłodze Elif, która bardzo płacze.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

45 thoughts on “Elif odcinek 675: Kerem przyjeżdża do rezydencji! Wkrótce pojawia się tam Reyhan! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Co z yusufem? Bo widziałam retrospekcje z wypadku jak coś mówił do elif może ktoś wie co yusuf powiedział elif?

   1. Miodowa 8 możesz powiedzieć gdzie można obejrzeć retrospekcje z wypadku bo szukam i nic nie mogę znaleść

  2. w tureckim 617 czyli w naszym 730 cy jakoś tak wowczas gdy Reyhan będzie szykować się do opuszczenia rezydencj i ją opuści to Mustafa rozmawiając z Macide stwierdzi,iż można sprawdzić grob /yusufa bo cuala Melek i jej corki nie znaleziono.i wtedy pokażą kobietę idącą drogą czyli Melek,ktorą bęą nazywać?SeTulay a potem Veysel.rcze aż do momentu kiedy znajdie ją Inci i powie że jest Melek następnie wdomu Julide znajdzie ją

     1. Zeynep została w Ameryce z Selimem i Aliye. W 4 sezonie przysyłają list Tulay i Veyselowi, w którym piszą, że chcą im pomóc w poszukiwaniu Elif i Melek. Potem ten list Tulay i Veysel czytają jeszcze Melek, kiedy już się odnajduje. Pod koniec 3 sezonu Yusuf przekazuje Sitare i Orhanowi antykwariat, na tym ich wątek się zakończył.

      W 4 i 5 sezonie, w retrospekcjach ponownie pojawią się Yusuf, Arzu, Yahya i rodzina Emiroğlu.

   1. Szukam tej retrospekcji, szukam i nic :/ Podpowie ktoś, w której dokładnie minucie ją znajdę?

 1. Wielkie dzięki za recenzje. Choć to już nie ta sama Elif, ale dobrze wiedzieć co będzie dalej.

 2. Ja też serdecznie dziękuję za streszczenie ? bardzo się cieszę, że mogę poczytać o dalszych losach Elif ?

 3. bezkitu od 674 odcinka czyli 1 odcinka 4 serii to już nie ta sama elif jak zupełnie inny film akcja filmu ci aktorzy inne imiona inne domy rezydencje w których sie akcja filmu toczy dajcie spokój masakra jeszcze tylko by brakowało żeby scenarzyści do filmu zatrudnili wzieli aktorów do obsady dwie kobiety i mężyzne albo starszą kobiete młodą kobiete i młodego chłopaka to wtedy ta starsza kobieta przejmie imie aliye ta druga młoda dziewczyna przejmie imie zeynep a ten chłopak selim imiona wrócą te same tylko twarze i aktorzy inni to już nie to samo do kitu za zeynep selima i pania alye to miało jeszcze jakiś sens ręce i nogi a po odejsciu tej trójki to juz nie to samo szkoda oglądać chyba także na zakończenie tej wypowiedzi chyba chciałem powiedzieć tylko tyle żegnaj elif miło było cie poznać i być z tobą od 1 odcinka do 673odcinka ostatniego normalnej serii bo teraz to już kaszana pozdrawiam.

 4. Humeyra to taka jakby Ipek będzie a Reyhan to raczej Zeynep

 5. Beznadziejnie. Nie podoba mi się. Zgadzam się, że to już nie będzie ta sama Elif. A co z rodziną Babcia, wujek Swoim, Zeyneb?
  Razu też zniknęła? Tej nie lubię. Pojawia się i znika i dużo zła narobi. A co z Sitare? Mustafa? A Yusuf to naprawdę zginął? Był wypadek i tyle. Melek nie wiadomo gdzie? Napewno żyje. Co elif robi w domu Macide ciotki Yusufa? Podobno macide była umierająca A tu nestorka rodu całkiem do rzeczy. Grzmi. Rządzi wszystkim i ani myśli umierać. Poplątane to wszystko. Selimowi podobno leczenie pomaga? Zeyneb w ciąży? Co w 6 sezonie wróci jako babcia z 20 letnim synem i gromadka dorosłych DZIECI? A elif dalej będzie mała. Dziwactwo

 6. A jak to możliwe że Jusuf jak wyjeżdżał z rodziną to nie sprawdził hamulców wiedział by że coś jest nie tak…i by nie pojechali…i czemu jak już ktokolwiek z nich wyjeżdza do ameryki to już nie wraca z tych aktorów noi czemu nie grają dalej ci sami aktorzy w 4 serii bylo by fajnie takie jak np.PierwszanMiłość…Polski serial b.go lubię i ciągle ci sami aktorzy grają i jest ok a tu cudują ….i już zrobili do kitu ten film.Raczej nie będe już oglądał….bo to już nie to samo…następni psychopaci będą walczyć o majątek i sie zabijać….To chore….

  1. będą w czwartym i piątym sezonie na początku retrospeckle z Yusufeen i z Emiroglu Yahyąkuzynem Leyli
   ’ czasem i Arzu{Sule Yavuz} na slubie Melek i Yusufa stala ubrana w aksamitno-bialo w dlugich spodniach za Melek i ze zgryzliwym usmiechem machala
   [
   arzu -Sule Yavuz} wspominanych przez Elif Veysela Inci Tulay a takze następnie przez Melek

 7. w dwunastym odcinku 4 sezonu podczas rozmowy Macide z elif i Vidan Macide nie wie,izElif jest adoptowana corka jej bratanka, jest ta retrospekcja

 8. Gdy tak spojrzałem na Reyhan w kadrach z tego odcinka, pomyślałem, że Amine Gülşe ma siostrę, ale to jednak Çagla Simsek. W 4 serii brakuje klimatu z sezonów 1-3, zostało też niewielu z dotychczasowych bohaterów. Ale cóż, aktorzy – znudzeni grą w jednym serialu – podjęli się innych produkcji: Cemre Melis Çınar (Arzu), po odejściu z „Elif”, wystąpiła w wielu filmach i serialach, Gülçin Tunçok (Zeynep) i Emre Kıvılcım (Selim) zagrali główne role w pełnometrażowym filmie, a Kıvılcım bodajże jeszcze potem zagrał w kolejnej produkcji. Umut Özkan (Yusuf) gra w różnych produkcjach i koncertuje w klubach w Stambule. Emre Çaltılı (Ümit) zajął się reżyserią, a w zeszłym roku ukazała się jego komedia „Hayatta Olmaz”, w której też wystąpił. Nigar Sen (Leyla) zagrała w serialu „Söz”.

  1. Faktycznie, Elif od sezonu 1, 2, 3 mało fajny klimat. Aktorzy, cała zgrana ekipa, przyjemnie się oglądało, można było zżyć się z aktorami. Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka czwartej serii po prostu miałem wrażenie, jakbym oglądał inny serial. Świetna muzyka w serii 1-3, której teraz brakuje. Jednak razi w oczy nagłe porzucanie wątków, co się stało z Feride, Arzu, Asuman, Ekrut, Murat, Leyla. Tak samo Ipek, do tego wyjazd Aliye, Zeynep i Selima do USA i na tym koniec, nagle postanawiają tam zostać. Ahhh, no szkoda, ale będę mile wspominał ten serial.

   1. Ogólnie to te wątki są chaotyczne. Pod koniec serii 3 pojawił się wątek ciotki Yusufa, która jest już umierająca, nie ma spadkobierców. W 4 serii ciotka ma się dobrze, a do tego okazuje się że ma córkę i syna, który wraca z USA. Niestety scenarzystów zawsze ponosiła wyobraźnia, aż do tego stopnia, że kompletnie zepsuli serial. Z tego co czytałem, to w Turcji serial definitywnie zakończył się w czerwcu 2019, na serii 5?

    1. Tak, serial zakończył się w czerwcu 2019 na 5 serii, bodajże z powodu niskiej oglądalności. Trudno się dziwić, że widownia zmalała, zapewne 4 sezon oglądano już tylko dla samych Elif, Melek, Tulay, Inci i Veysela, którzy byli namiastką tego fantastycznego serialu z sezonów 1-3. W 4 sezonie ciotka Macide ma się dobrze, więc list do Yusufa mógł być podpuchą. To by wskazywało na to, że Mustafa nie chronił Yusufa przed Tarikiem.

     Aktorzy znudzeni serialem, odeszli z obsady i podjęli się ról w innych serialach i filmach, więc twórcy wprowadzili nowe postacie i wątki. Jako że Gülçin Tunçok i Emre Kıvılcım odeszli z serialu, jedynym rozwiązaniem dla autora scenariusza było pozostawienie ich bohaterów w Ameryce. Jednak niektórzy z dotychczasowych aktorów, żegnając się z serialem, wzięli jeszcze udział w zdjęciach do scen, które w 4 sezonie, i bodajże w 5 też, pojawiają się jako retrospekcje – Umut Özkan jako Yusuf przed śmiercią przekazujący Elif informację, bodajże żeby nie przyznawała się, że jest jego adoptowaną córką, Cemre Melis Çınar, która jako Arzu (pod nowym nazwiskiem Sule Yavuz) – jak się okazało – pojawiła się na ślubie Melek i Yusufa, członkowie rodziny Emiroğlu i Caner Atacan jako Yahya.

 9. nowi aktorzy wszystko nowe do kitu za starych aktorów było wszystko inaczej teraz do bani.

 10. Kiedy pokażą wreszcie kto grzebał przy tych hamulcach w samochodzie Jusufa że doszło do tego wypadku? I tak jak ktoś tam pisze to w odc.673 ja nie widze tam Arzu w żadnej białej sukni koło Melek tak jak ktoś to pisał w komentarzu ? Tam stoi tylko Sitare. I czemu ten odc.z wypadkiem tak sie zakończył że ani nie było policji , i kto siedział w tej ciężarówce bo przecież sama nie wyjechała na drogę.Odpiszcie…

 11. Czy będą tu jeszcze zamieszczane opisy serialu „Elif”? Dawno nie było nowego odcinka, a jak nie mogłam oglądać, zawsze tu czytałam…

  1. Streszczenia odcinków serialu „Elif” nie będą już zamieszczane, dlatego że osoba prowadząca bloga nie ma czasu na sporządzanie streszczeń do trzech seriali.

 12. Kto wie, dzie na mapie znaleźć rezydencję rodziny Haktanir? Dom i księgarnię Jusufa – znam lokalizację.

 13. Czy Pani Madzide pozna wkońcu prawde o Elif że jest w ich domu? I kiedy ta Vildan przestanie dokuczać tej Elif i kiedy ta dziewczynka będzie wkińcu szczęśliwa. Odpiszcie…

 14. Madzide pozna prwdę o Elif dopiero pod koniec 5 sezonu,a Vildan przestanie znęcać się nad DElif już za kilkadziesiążt odcinków gdy Reyhan będze szykować się do spotkania z matką i wyjazdu a także prykaże Vildan dobrze traktować Elif wtedy też Elif na krotko zamieszka w domu Vildan i zacznie widywać swoją matkę ,ktora w krotce po wyjeżdzie Reyhan okaże się,że żyje,że Melek żyje,ale to dopiero na przelomie czerwca i lipca u nas pokażą…a znajdzie Melek Elif,mimo I?Z Elif już wiedziala że Melek żyje znajdzie ją w końcu 4 sezonu.

 15. Czy może ktoś odpisać: Reyhan jeszcze wrócić czy już jej nie będzie w serialu? Będę wdzięczny za pomoc.

 16. Reyhan w odcinkach 622 i 623 tureckim czyli 752=753 spotka się z matką i zostawi list i już nie wróci wyjedzie z matką po jakimś czasie zastąpi ją SDureya Elif na jakiś czas zamieszka w domku Vildan a ta zacznie ją lepiej tratować wówvzas ERlif zacznie widywać swoją matkę najpierw na ulicy a potem w telewizji ją rzpozna a Inci Tulay i Veysela ale wkrótce gdzieś w czerwcu ilipcu zaczną te sprawy pokazywać,,, Reyhan po wyjeżdzie już nie wróci…

 17. najpierw Elif zacznie Melek-SDarcze widywać a następnie gdy Elif wraz z Vildan powróci do rezydencji Hactanirow zaczną Melek widywać Indzi, Julide i ER,irhan a następnie spotkają ją w domu Julide Tulay i Veysel //

 18. A kiedy Elif zginie? I zastąpi ją inna dziewczynka??Bo ktoś tak pisał.

  1. Elif nie zginie tylko pod koniec 4 sezonu odnajdzie matkę , podczas ucieczki z domu Madzide ktoś z czlonkow gangu Tarika i jego kochanki Rany (znajomej Arzu-Sule?) będzie chciał zastrzelić Melek i Elif ale obydwie przeżyją i uciekną Elif bęfzie z Melek zwaną SDarcze do końca 5 sezonu i tak pozostanie w piątym sezonie doąxczy do nich Mahir krewny Hactanirów i Yusufa,,,i on będzie ich chronil..

 19. Ten serial to masakroza, ciągle zmiany ktoś ginie, ktoś wyjeżdża i nie wraca. Szkoda Reyhan, że wyjedzie i nie wróci, fajna jest.

 20. Proszę o odp.czy w którymś odcinku Elif p.Madzide z rodziną dowiedzą się prawdy o Tariku i Vildan jak się opiekowali Eliminuje i ją dręczyli , czy poniosą za to zasłużoną kare…

 21. Madzide prawdy o
  Yariku dowiedzą się przypaskiem gdy Tarik ucieknie potem będzie zamach na Rlif i Mrlrk robiony przez Ranę a na począrku 5 sezonu pokażą retrospektywę w ktorej Melek zwana SDarrcze stwierdzi iż Rlif byla więziona przez Tarila a oni z &Elif uciekli powie to po strzelanin ie na weselu Madzide telefonicznie.Vildam siostra przyrodnia Julide wyjedie..

Comments are closed.