Isabella Damla Güvenilir – ile ma lat, ciekawostki, zdjęcia

Isabella Damla Güvenilir biografia – młoda aktorka, która wciela się w rolę Elif Şimşek. Urodziła się 18 stycznia 2009 roku w Nowym Jorku. Jej ojciec z pochodzenia jest Amerykaninem, natomiast matka Isabelli pochodzi z Turcji. Mając zaledwie 5 lat zadebiutowała w wielkiej tureckiej produkcji. Jest utalentowaną dziewczynką i uwielbia występować przed kamerą, co przerodziło się w jej wielką zaletę. Aktualnie mała aktorka ma 9 lat i oprócz kariery na ekranie, triumfuje na YouTube występując na kanale Pokito TV. Wyróżnia się grą aktorską, tak jak to udowodniła w serialu Elif, który od 8 maja 2017 roku podbija serca polskich widzów.

Tak Isabella wyglądała zanim rozpoczęła pracę na planie serialu:

Isabella i Selin Sezgin:

W serialu ”Elif” Selin Sezgin (Melek) i Isabella Damla Güvenilir (Elif) odgrywają rolę matki i córki, lecz w życiu codziennym są dla siebie jak dwie siostry. Czas spędzony na planie zbliżył je do siebie tak bardzo, że rozwinęła się między nimi piękna przyjaźń. „Nasza relacja jest bardzo bliska, wszyscy tutaj kochają Isabellę. W serialu jesteśmy matką i córką, a w rzeczywistości jesteśmy jak dwie siostry. Kiedy rozpoczynaliśmy nagrania serialu Isabella miała pięć i pół roku. Siedziała na moich kolanach. Nie potrafiła czytać ani pisać. Wszystkiego nauczyłyśmy się razem. Dorastała na naszych oczach. Wiem o niej wszystko. Ma alergię na jabłka, nie je jaj, wiem co ją martwi i co trzeba zrobić… Cała ekipa to wie! Świetnie się razem bawimy” – powiedziała Selin Sezgin w wywiadzie dla ekipy Happy Channel.

Isabella z rodzicami i starszą siostrą:

Inne zdjęcia:

3 thoughts on “Isabella Damla Güvenilir – ile ma lat, ciekawostki, zdjęcia

  1. Szkoda ze w Polsce jest tak mało wrażliwych dzieci jak Elif .Wychowawcy w przedszkolach , szkołach i rodzice powinni w swojej pracy wzorować sie jak kształtować charakter dzieci , aby byly takie jak Elif .

    1. ?? Ja jestem z Turcji ale mieszkam w Polsce Turcją to mój dom Ale Polska tesz jest moim domem Jestem starsza od Elif ale i co z Tego 🙂 ( Mam 12 lat Ostatnio na wakacjach widziałam Elif na ulicy morze miałam zwidy;-; NIEWIEM €)

      1. Isabella jest nie tylko piękną dziewczynką i pełnym wdzięku dzieckiem ale tez zdobywa serca swoją naturalną skromnością i dobrocią.Właśnie tak matki powinny wychowywać swoje dzieci. A producenci serialu – cóż – żeby jeszcze zwiększyć oglądalność niech urządzą jej tournee po Polsce. Widzowie będą przeszczęśliwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *