Meandry uczuć odcinek 29 i 30: Suhan zostaje porwana! [Streszczenie + Zdjęcia]

29 (środa 17 stycznia): Sirin podsłuchuje jak Bulent i Cahide spiskują ze sobą. Korhan chce dowieść, że farmakologicznie został odurzony przez Hulję i dlatego doszło do zdrady. Mężczyzna dobija się do drzwi jej mieszkania. W środku jednak nie ma kobiety ani żadnych śladów po niej. Cesur dzwoni do przebywającego w szpitalu Tahsina. Korludag odgraża się, że go zabije. Cesur nagrywa tę rozmowę, która ma być jednym z dowodów w sprawie o usiłowanie zabójstwa. Suhan wspomina sytuację, jak przed laty ojciec wyrzucił jej matkę z domu. Cesur nabiera ją, że topi się w basenie, dzięki czemu odbywają wspólną kąpiel. Dochodzi do pocałunków, które okazują się być tylko marzeniem Suhan. Policjantom udaje się namierzyć hotel, w którym zatrzymała się Suhan. Od razu informują o tym Tahsina. Cesur i Suhan wybierają się na kolację. W drodze do restauracji śledzi ich Bulent. Sirin rozstaje się z Kemalem i wyprowadza się z farmy Alemdaroglu.

30 (czwartek 18 stycznia): Cahide postanawia wyprowadzić się z posiadłości Korludagów do Mihriban. Przed wyjazdem chce zadzwonić do Tahsina, ale Adalet odrzuca to połączenie. Pijany Korhan wraca do domu. Żąda od Cahide rozwodu! Cesur prosi Suhan do tańca. Bulent cały czas ich obserwuje. Omal nie wychodzi z siebie, widząc ich razem tańczących. W tym czasie na farmie Alemdaroglu padają strzały. Okazuje się, że ochroniarze schwytali dwóch uzbrojonych ludzi. Kemal dzwoni do Cesura i informuje go o zajściu. Napastnikom udaje się jednak wyrwać ochroniarzom i uciec. Rifat tymczasem zostaje zatrzymany przez policję i odwieziony na komisariat. Cesur chce szybko wracać do domu. Okazuje się jednak, że Suhan gdzieś zniknęła! Cesur przed restauracją odnajduje leżącego na ziemi szofera. Mężczyzna mówi mu, że Suhan została uprowadzona przez porywaczy! Okazuje się, że za porwaniem stoi sam Tahsin, który winą chce obarczyć Cesura, by odzyskać córkę. Rifat dzwoni do Banu. Mówi, że został aresztowany i prosi o pomoc. Ochroniarze opisują na policji napastników, którzy wtargnęli na farmę Alemdaroglu. Cesur rozpoznaje, że człowiek z portretu pamięciowego to jeden z ludzi Mithata. Na telefonie ma nawet jego zdjęcia, jednak nie pokazuje ich policjantom. Wiedząc, że za wszystkim stoi Tahsin, ucieka z komisariatu. Funkcjonariusze ruszają za nim w pościg, Cesurowi udaje się jednak ich zgubić. Tahsin wraca do domu. Ogłasza wszystkim, że Cesur porwał Suhan, by zemścić się na nim. Na farmie Alemdaroglu zjawiają się policjanci z nakazem przeszukania. Dla Fugen jest to bardzo stresująca sytuacja. Suhan tymczasem zostaje przez porywaczy przewieziona do warsztatu Rifata, posadzona na krześle i związana. Porywacze udają, że są ludźmi Cesura. Cesur domyśla się, że Suhan jest przetrzymywana w warsztacie. Jedzie ją ratować…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

One thought on “Meandry uczuć odcinek 29 i 30: Suhan zostaje porwana! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Halo, czy ktoś wie jakiego utworu słuchała Suhan w basenie ? Przepiękna scena, jak i cały serial.
    Pozdrawiam wszystkich fanów Cesura i Suhan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *