Elif odcinek 174 i 175: Kenan rozwodzi się z Arzu! [Streszczenie + Zdjęcia]

174 (wtorek 16 stycznia): Kenan jest wściekły, kiedy wychodzi na jaw, że Arzu przez tyle czasu okłamywała go o swojej utracie pamięci. Aliye przyznaje się przed Ipek, że o wszystkim wiedziała już wcześniej. Kiedy Kenan dowiaduje się, że również matka ukrywała przed nim prawdę o amnezji Arzu, jego rozgoryczenie tylko wzrasta. Mężczyzna kontaktuje się ze swoim prawnikiem i zleca mu sporządzenie pozwu rozwodowego. Zamierza na dobre rozstać się z Arzu! Seyda kontaktuje się z Nadirem. Zarzuca mu, że przez jego „prezent” ma teraz poważne kłopoty. Arzu oskarża Seydę o kradzież, co ostatecznie nie potwierdza się i tylko dodatkowo upokarza kobietę przed resztą rodziny. Aliye również ma dość synowej i daje temu wyraz. Arzu nie widząc innego wyjścia, udaje omdlenie. Kenan wraca do domu. W rozmowie z Selimem zwierza się ze swojej decyzji o rozwodzie. Mówi także, że na czas procesu wyprowadzi się z domu, nie chcąc widzieć Arzu. Tugce jest bardzo przejęta kłótnią rodziców. Prosi ich, by pogodzili się ze sobą. W pokoju dla służby Gonca mówi Seydzie, że wie kim jest i dla kogo pracuje. Zrywa z jej głowy perukę! Arzu usilnie przekonuje Kenana, że ze względu na dobro Tugce nie powinni się rozstawać. Nazajutrz jednak kobieta zastaje pustą szafę z ubraniami męża. Z przerażeniem odkrywa, że mężczyzna się wyprowadził! Do domu Melek ktoś puka. Kiedy kobieta otwiera drzwi, po drugiej stronie zastaje… Kenana!

175 (środa 17 stycznia): Kenan mówi Melek, że chce z nią po raz ostatni porozmawiać. Kobieta wpuszcza go do środka. Mężczyzna informuje Melek, że wyjeżdża na długi czas. Mówi także, że żałuje, że w przeszłości nie zachował się bardziej odważnie. Być może ich życie wyglądałoby teraz zupełnie inaczej. Arzu szuka ratunku u Aliye. Kobieta ma już jednak dosyć jej ciągłych gier i kłamstw. Arzu wobec tego pakuje walizki i decyduje się wyprowadzić z rezydencji. Zabiera ze sobą Tugce, choć dziewczynka płacze i nie chce nigdzie wyjeżdżać. Oboje jadą do domu Erkuta. Arzu zamierza wykorzystać mężczyznę do zemsty na Aliye. Melih zjawia się na myjni. Żąda od Murata przekazania płyty CD. Veysel widzi ich przez szybę. Selim w poszukiwaniu Kenana zjawia się w domu Melek. Ich rozmowa schodzi na temat Meliha. Selim stara się wmówić Melek, że Melih kłamie i wcale nie jest jej bratem. Kiraz na wycieraczce znajduje kopertę zaadresowaną do Aliye. W środku Aliye znajduje list z zaproszeniem na spotkanie. Jeżeli tego nie zrobi, jej tajemnice ujrzą światło dzienne! Melek, by przekonać Selima do prawdomówności Meliha, zabiera go na grób ich rodziców.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

3 thoughts on “Elif odcinek 174 i 175: Kenan rozwodzi się z Arzu! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Cała rodzina Emiroglu się rozpada arzu będzie miała intrygę z erkutem melek elif tugce Kenan będą w chatce na ślubie melek i Kenan arzu podpali chatkę tam gdzie bedzie Kenan tugce elif melek

    1. Tak ale umrą tylko Tugce i Kenan. Potem Melek weźmie ślub z Yusuf’em, ale to nie będzie pasowało jego ojcu i w dzień ich ślubu spowoduje ten ojciec wypadek samochodowy w którym zginie Yusuf a Elif zostanie porwana na długo. Melek zniknie (zostanie uważana za zmarłą) dopiero w 4 sezonie chora na Amnezję potajemnie będzie szukać Elif.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *