Meandry uczuć odcinek 17 i 18: Niespodzianka Tahsina! [Streszczenie + Zdjęcia]

17 (piątek 29 grudnia): Korhan i Cahide spotykają się z Hulją w Stambule. Korhan zaprasza „położną” do Korludag, by ta miała stały pogląd na stan jego żony. Hulja pomimo porozumiewawczego sprzeciwu Cahide, przystaje na tę propozycję. Zwolniony z aresztu Turan przyjeżdża do Korludag, by dowiedzieć się kto stoi za próbą wrobienia go w morderstwo doktora Nedima. Mężczyzna próbuje wydobyć tę informację od naczelnika policji, ale funkcjonariusz stanowczo odmawia. Tahsin zabiera Adalet do Antalyi, gdzie znajduje się jego rodzina, która oddała go do domu dziecka. Okazuje się, że jego biologiczna matka niedawno zmarła, a ojciec jest ciężko chory. Jest także dwóch młodszych braci, którzy razem z ojcem prowadzą niewielki bar. Patrząc na ich życie, Tahsin jest wdzięczny rodzicom, że postanowili go porzucić. Hulja dociera do posiadłości Korludag. Jest zauroczona tym miejscem. Cahide zabiera ją do pokoju i daje wyraz swojemu niezadowoleniu z jej niesubordynacji. Chce by kobieta jak najszybciej stąd wyjechała. Turan tymczasem dociera do akt sprawy i dowiaduje się, że to Hulja doniosła na niego policji. Cesur wyznaje Suhan prawdziwy powód swojego przyjazdu do Korludag. Chce wyjaśnić śmierć własnego ojca. Suhan uważa, że szuka nie w tym miejscu, a jej ojciec, Tahsin, nie ma z tym nic wspólnego. Hulja coraz śmielej porusza się po domu Korludagów. Suhan zarzuca ojcu, że porzucił Mihriban i ożenił się z matką, tylko z uwagi na jej majątek ziemski.

18 (wtorek 2 stycznia): Cesur odkupuje ziemię, którą Tahsin chciał przejąć niskim kosztem. Tahsin podejrzewa, że to Korhan nastawia Suhan przeciwko niemu. Syn wyznaje ojcu, że Suhan dowiedziała się prawdy o jego rodzinie i pochodzeniu. Tahsin wpada w szał, Korhan jednak nie daje się zastraszyć i po raz pierwszy stawia się ojcu. Suhan postanawia ostatecznie zerwać z Bulentem. Zwraca mężczyźnie pierścionek zaręczynowy. Tahsin z Salihem napadają na farmera, który sprzedał Cesurowi ziemię. Suhan jest świadkiem tego zdarzenia i próbuje powstrzymać ojca. Na miejscu zjawia się także Cesur. Dochodzi do awantury i wzajemnych oskarżeń. Nazajutrz w firmie ma miejsce zebranie zarządu. Cesur przedstawia plan wykorzystania przejętych ziem i wygrywa głosowanie, dzięki poparciu Korhana. To kolejny raz, kiedy Korhan przeciwstawia się woli ojca. Turanowi udaje się namierzyć Hulję, podczas gdy ta robi zakupy z Cahide. Cahide jest wściekła na męża, że nie poparł ojca. O dziwo Tahsin wraca do domu w dobrym nastroju. Oznajmia wszystkim, że właśnie pobrał się z Adalet!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *